www.Cruises in Turkey.com

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel :

0 256 618 25 15 / 15 45

Fax:

0 256 618 25 22
Cep: 0 555 992 10 50

info@cruisesinturkey.com


   

 

Miami Ofisimiz Hizmetinizdedir...

COSTA MEDITERRANEA ile Arap Yarımadası 

16 Aralık 2017 ; 20 Ocak 2018


1.GÜN İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN- SHARJAH - DUBAI
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air Arabia Havayolları kontuarı önünde (Buluşma, uçak saati sebebiyle birgün öncesi akşamı yapılır.) 22.45’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 01.10’te Air Arabia Hava Yollarının G9284 nolu seferi ile Sharjah’a hareket. Yerel saat ile 06:20 da Sharjah'a varis. Alanda bekleyen özel otobüsümüzle Dubai limana hareket, gemiye biniş işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme. Öğleden sonra geminin havuzundan ve aktivitelerinden yararlanma fırsatı sizleri bekliyor. Gemimiz öğlen 12.00'de limandan ayrılacak. Geceleme gemide.

2.GÜN MUSCAT
Muscat, Umman'a varışımız saat 08.30 Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Muscat turuna katılabilirler. Bu turumuzda Sultan Kabus camisi, Sultan Sarayı, El Mirani ve El Celali Kaleleri, Fransız müzesi, Ghalya modern sanat müzesi ile Muskat Opera Sarayı’nı panoramik olarak gördükten sonra eski Muscat kültürünü yakından görebileceğiniz Bayt Az Zubair Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından Matrah pazarı görülecektir. Tur sonrası alışveriş için serbest zaman. Geceleme gemimizde

3.GÜN MUSCAT - DENİZDE
Gemimiz gece saat 01.00'de Muscat limanında ayrılacaktır.
Tam günümüzün denizde geçeceği bu günde gemi aktivitelerinden yararlanabilir, güzel havanın keyfine varabilirsiniz. Geceleme gemide.
4.GÜN SIR BANI YAS ISLAND -DENİZDE
Sir Bani Yas Island'a varışımız saat 09.00. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Geceleme gemide

5.GÜN ABU DHABI
Abu Dhabi ye varışımız saat 09:00. Yedi emirliğin başkenti olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı koyu olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra- modern bir Arap şehridir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Abu Dhabi şehir turu ve Yeni Camii turuna katılabilirler. 2030 Kentsel gelişim projesine dahil olduktan sonra bölgesinde bir çok yeri yeniledi ve yenilemeye devam etmekte. Bugün ki turumuzda da bu projeye dahil olan ve bölgenin en popüler adalarından biri sayılan Saadiyat ( Mutluluk ) Adası olacak. Yol boyunca Buna paralel olarak Guggenheim, Abu Dabi Louvre ve diğer pek çok büyük müze inşaları da göreceğimiz yerler arasında. Abu Dhabi ye dönerken dünyanın en büyük camilerinden biri ve teknoloji harikası olan "Şeyh Zayed Camisi" , "Şeyh Zayed Bin Sultan" nın Türbesi gördükten sonra tamamen Ada üzerine inşa edilmiş alışveriş merkezi olan Emirates Palace da alışveriş için serbest zaman ve ardından gemiye dönüş. Geminin hareket saati 23.59

6.GÜN DUBAI
Dubai'ye varışımız sabah saat 08:00. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Dubai Şehir turuna Katılabilirler. Dubai nin ilk kurulduğu şehir olan Eski Dubai bölgesini ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizi ilk olarak El Fahidi Hisarı bölgesinde 1787 yılında istila etmek isteyen güçlere karşı kullanılmış ve sonradan müze haline getirilmiş Dubai müzesi ziyaret edeceğiz. Burada ki ziyaretimizin ardından Abra adı verilen küçük sandalar ile Deira bölgesini geçerek bölgenin en popüler GOLD SOUK ( Altın Pazarı ) ve SPICE BAZAAR ( Baharat Çarşısı )’nı gezeceğiz. Burada ki gezimizin ardından Jumeriah bölgesine geçerek Palmiye adasını ve Arap Şeyhlerinin yatlarının bulunduğu Marinayı ziyaret ederek turumuzu sonlandırıyoruz.
Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ” turuna katılabilirler. Bu turumuzda 4X4 araçlarla çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası araçlarımız sizleri gemimize getirecektir. Geceleme gemimizde.

7.GÜN DUBAİ
Sabah kahvaltısının ardından arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceğiz ekstra Dubai şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası gemimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8.GÜN DUBAI-SHARJAH-İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN
Sabah kahvaltımızın ardından gemiden çıkış işlemlerimizi bitiriyoruz ve bizi bekleyen otobüslerimiz ile havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Havaalanına transfer. arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Emirates Mall turuna katılabilirler.Bu turumuzda ilk olarak dünyanın ilk kayak merkezli alışveriş merkezi olan Emirates Mall ziyaret edilecektir. Verilecek serbest zamanda dünyaca ünlü markaların ürünlerini ve elektronik eşyaların en uygun ve garantili olarak satıldığı mağazaları bulma şansı yakalayacaksınız.. Tur sonrası havaalanına transfer. Air Arabia Havayolları'nın G9283 seferi ile saat 20:20 de İstanbul'a hareket ediyoruz.

09.GÜN İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN
Yerel saat ile saat 00:15'de İstanbul Sabiha Gökçen'e varıyoruz. Turumuzun sonu

Rezervasyon Talebi >

Costa Mediterranea Gemisi hakkında >

 
TARİH FİYAT TABLOSU
PAKET FİYATI, KİŞİ BAŞI - EURO
İç kabinde Dış kabinde Balkonlu kabinde 3 & 4 Kişi  2-17 Yaş 
16.12.2017 699 € 799 € 949 € 649 € 550 €
20.01.2018 799 € 949 € 1069 € 649 € 550 €


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
* Costa Mediterranea gemisinde (tüm yiyecekler dahil) 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama;
* Air Arabia Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Sharjah- İstanbul Sabiha Gökçen ekonomi sınıfı uçak bileti;(20kg ambar bagajı+10kg el bagajı)
* Alan-liman-alan transferleri;
* Havaalanı ve Liman vergileri;
* Gemideki hertürlü animasyon ve şovlar;
* Türkçe rehberlik hizmeti (Kişi sayısı 20 kişi olduğu taktirde )
* Zorunlu seyahat sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Her türlü kişisel harcama (kuru temizleme, telefon, internet vb)
* Gemideki alkollü ve alkolsüz kapağı kapalı tüm içecekler;
* Gemi personel bahşişi;
* Rehberiniz veya gemi tarafından düzenlenen ekstra kara turları;
* Vize hizmeti 2 girişli Dubai vizesi alınması gerekmektedir. (Vize müracaatı tur tarihinden en geç 25 gün önce yapılmalıdır. Daha kısa müracaatlarda expres vize işlemi uygulanmaktadır. Pasaportun resimli sayfasının renkli jpeg formatında net olarak taranmış fotokopisi; arka fon beyaz olarak bir adet resim gerekmektedir.Pasaportun en az 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir.)
ÖNEMLİ NOT : İsrail pasaportu olan misafirler Birleşik Arap Emirlikleri'ne giriş yapamazlar.

* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, bagaj hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)


 

İPTAL ŞARTLARI
Tüketici gemi turundan vazgeçtiği takdirde aşağıda yazılı olan cezayı öder. Aşağıdaki iptal şartları tur hareketine kalan gün adedini ve de toplam tur bedeli üzerinde kesilecek olan ceza miktarını belirtmektedir.
Kayıt yapıldığı günden itibaren ------------ 90 gün kala kişi başı 100.-€
89 gün ------------- 45 gün % 20
44 gün --------- 28 gün % 40
27 gün --------- 14 gün % 60
13 gün ---------------10 gün % 80
09 gün ------------- 0 gün % 100

Uçak iptali havayolundan gelecek olan iptal şartlarına göre uygulanacaktır.

 

 

 

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Tümen Sok. No:1 A Blok No: 1 Daire: 3  Kuşadası - Aydın / Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb  Deniz NUR  Valentina NUR