Amadeus Silver ile Tuna Nehri ve Orta Avrupa

Code: AMADEUS SILVER
3 GECE - 4 GÜN
  • Viyana
  • Viyana-Turlari
  • Viyana-Turu
  • Emmersdorf
  • Melk
  • Passau
  • Passau-Turlari

5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS SILVER ile TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA PROMOSYONU
Viyana (1) – Emmersdorf(*Melk) – Passau – Münih

10 Eylül 2018

Viyana Şehir Turu Dahil – Ücretsiz İnternet – Akşam Yemeklerinde Ücretsiz Şarap Servisi

01. Gün İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) – VİYANA (AVUSTURYA)
10 Eylül 2018 / Pzt Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 08.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın, TK 1899 numaralı seferi ile saat 10.25’de Viyana’ya hareket. Yerel saat ile 11.45’de Viyana’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile panoramik Viyana şehir turu sonrası gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Viyana limanında demirli kalacak.

Gün    Liman                               Ülke                Varış                Hareket
02       Viyana                           Avusturya           –                         23.00
03        Emmersdorf/Melk    Avusturya         09.30                  13.00

04. Gün PASSAU – MÜNİH (ALMANYA) – İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)
13 Eylül 2018 / Perş Sabah 07.30’da Passau limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih Havalimanına transfer (170 km). Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1640 numaralı seferi ile saat 13.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.35’de varış ve turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)
Orta Kat French Kabin – 16 m2

499 Euro

Üst Kat French Kabin – 16 m2

599 Euro

Üst Kat Suite Kabin (Gerçek Balkonlu) 24 m2

799 Euro

Single (Tek kişi) farkı Suite kabinler %90, diğer kabinler %70  
     İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)
Havalimanı Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası & İptal Sigortası

125 Euro

Liman Vergileri

75 Euro

Gemi Personel Bahşişleri

 (Oda Hesabınıza Eklenecektir)
33 Euro

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Havayolları ile İstanbul(Sabiha Gökçen) – Viyana // Münih – İstanbul(Sabiha Gökçen) arası ekonomi sınıfı tarifeli sefer uçak bileti
* 2013 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisinde, 3 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
* Akşam yemeklerinde ücretsiz şarap servisi
* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
* Gemideki eğlence, aktiviteler ve canlı müzik
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti
* Ücretsiz çay & kahve istasyonu ve seyahat süresince ücretsiz (limitli) internet hizmeti
* İlk gün panoramik Viyana şehir turu

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler (akşam yemeklerindeki bölge şarabı dahil)
* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 33 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Yurtdışı çıkış fonu
* Schengen vizesi

 

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Www.cruisesinturkey.com sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Www.cruisesinturkey.com programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması
gibi force major durumlarından Www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar ilerleyen günlerde geri verilecektir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.

AMADEUS SILVER GEMİSİ ÖZELLİKLERİ

2013 yılında seferlerine başlayan gemi, 135 metre, 90 kabin / 180 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır.

Fiyat:699.00

Talep etmek ve bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Tur Tarihi*

Güvenlik Sorusu:

Scroll Up