Koningsdam ile Akdeniz ve Ege Adriyatik Kıyılları

Code: KONINGSDAM
10 GECE - 11 GÜN
 • koningsdam-main-dining-room
 • Koningsdam-Queens-Lounge
 • koningsdam-gemisi-rest
 • koningsdam-gemisi-bar
 • koningsdam-gemisi-havuz
 • koningsdam-gemisi-balkonlu-kabin
 • koningsdam-gemisi-dis-kabin
 • koningsdam-gemisi-ic-kabin
 • civitavecchia-turlari
 • dubrovnik-gemi-turlari
 • kotor-gemi-turlar
 • kotor-gemi-turu
 • corfu-gemi-turu-yunanistan
 • katakolon-temple-of-zeus-olympia
 • Katakolon-turlari
 • piraeus-athens-atina-gemi-turu
 • santorini-gemi-turu
 • naples-gemi-turu
 • napoli-san-carlo-gemi-turlari
 • napoli-umberto-gemi-turlari

5* KONINGSDAM GEMİSİ ile DOĞU AKDENİZ & EGE ADRİYATİK  GEMİ TURU

Roma – Civitavecchia(İtalya) – Dubrovnik(Hırvatistan) – Kotor(Karadağ) – Corfu – Katakolon – Pire/Atina – Santorini(Yunanistan) -Napoli- Civitavecchia – Roma(İtalya)

21 Nisan  2018

PROGRAM DETAYLARI

 

 1. Gün İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN – ROMA – CİVİTAVECCHİA

21 Nisan 18    İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 08.30’da buluşma. Check-in, pasaportve gümrükkontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 1837no’lu seferi ile saat 10.50’daRoma’ya hareket. Yerel saat ile 11.40’daRoma’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. 5*Koningsdam gemisine giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacak. Geceleme gemide

 

GÜN LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
2 Denizde
3 Dubrovnik Hırvatistan 10.00 23.00
4 Kotor Karadağ 08.00 17.00
5 Corfu Yunanistan 08.00 16.00
6 Olympia (Katakolon) Yunanistan 08.00 16.00
7 Atina (Pire) Yunanistan 08.00 23.00
8 Santorini Yunanistan 08.00 18.00
9 Denizde
10 Pompei&Sorrento&Capri (Napoli) İtalya 09.00 17.00

 

 1. Gün CİVİTAVECCHİA – ROMA – İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN

01 Mayıs 18    Yerel saat ile 07.00’da gemimiz Civitavecchia limanına yanaşacak. Kahvaltı ve gemiden çıkış işlemleri sonrası Roma havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın, TK 1838no’lu seferi ile saat 12.40’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 17.10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

5* KONINGSDAM ile AKDENİZ & ADRİYATİK GEMİ TURU

KİŞİ BAŞI – EURO – 2018  21.04
İÇ DBL, KİŞİ BAŞI  1299 €
SNGL FARKI  999 €
DIŞ DBL, KİŞİ BAŞI  1399 €
SNGL FARKI  1099 €
BALKONLU DBL, KİŞİ BAŞI  1649 €
SNGL FARKI  1399 €
SUİTE KABİN, KİŞİ BAŞI  sorunuz
3. & 4. Kişi  sorunuz
02-11 yaş çocuk (3. & 4. Kişi)  sorunuz
Liman Vergileri İLAVE EDİLECEKTİR  310 €
Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası  İLAVE EDİLECEKTİR  190 €
Gemi Bahşişleri, gecelik  13,5 USD

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.  Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Havayolları ile İstanbul – Roma – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Gemide 10 gece tam pansiyon konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti(Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı vergileri
* Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti
* Yurtdışı çıkış harcı

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve HollandAmericaLine şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Cruisesinturkey.com sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Cruisesinturkey.com programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlardahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

KONINGSDAM
Holland America Line şirketinin ; Nisan 2016’da denize inmiş en yeni ve en modern yolcu gemisidir. Holand America Line şirketinin filosundaki en büyük gemi olduğundan dolayı, Hollanda dilinde ”Koning” Kral anlamına gelen Koningsdam ismi verilmiştir. . 99.500 ton ve 2650 yolcu kapasitelidir. Holland Amerikanın en lüks gemisidir. Gemi içinde %46’ya varan orandaki ortak kullanım alanları bu konuda dünyada tektir. Odaların %85’i deniz manzaralıdır. Odaların %67’si balkonludur. Yolcularına geniş bir oda alternatifi sunar. Üç katlı “Kabare Stili” şov salonu, yine sadece bu sınıf gemilere özeldir. Genişletilmiş Spa aktiviteleri mevcuttur. Tüm odalarda internet bağlantısı için gerekli donanım vardır. Çocuklar için hem iç hem dış mekanı içeren özel geniş alana sahiptir. Suit yolcuları için özel resepsiyon ve salon, İki katı kapsayan alışveriş ve dolaşma alanı ayrıca içinde sayısız bar, restoran, cafeler, disco, gece klubü ve gözlem salonu bulunmaktadır.

Scroll Up