www.Cruises in Turkey.com

 


 

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel : 0256 618 25 15
          0256 618 26 85 - 86
          0555 992 10 50
Fax: 0256 618 25 22
info@cruisesinturkey.com

 

 
 

5* Legend Of The Seas Gemi ile
Norveç Fiyortları  Gemi Turu


 

7 Gece – 8 Gün

ONLY CRUISE

 
 
Date Ports of Call Arv Dep Activity
Fri 02 May 2014 Copenhagen, Denmark   05:00 PM Boarding
Sat 03 May 2014 Cruising     Cruising
Sun 04 May 2014 Flam, Norway 08:00 AM 06:00 PM Docked
Mon 05 May 2014 Geiranger, Norway 12:30 PM 09:00 PM Docked
Tue 06 May 2014 Alesund, Norway 07:00 AM 09:00 PM Docked
Wed 07 May 2014 Olden, Norway 09:00 AM 06:00 PM Docked
Thu 08 May 2014 Bergen, Norway 09:00 AM 05:00 PM Docked
Fri 09 May 2014 Cruising     Cruising
Sat 10 May 2014 Copenhagen, Denmark 07:00 AM   Departure

 

Date Ports of Call Arv Dep Activity
Sat 17 May 2014 Copenhagen, Denmark   05:00 PM Boarding
Sun 18 May 2014 Cruising     Cruising
Mon 19 May 2014 Flam, Norway 08:00 AM 06:00 PM Docked
Tue 20 May 2014 Geiranger, Norway 11:30 AM 09:00 PM Docked
Wed 21 May 2014 Alesund, Norway 07:00 AM 05:00 PM Docked
Thu 22 May 2014 Bergen, Norway 07:00 AM 05:00 PM Docked
Fri 23 May 2014 Cruising     Cruising
Sat 24 May 2014 Copenhagen, Denmark 07:00 AM   Departure

 

Date Ports of Call Arv Dep Activity
Sat 31 May 2014 Copenhagen, Denmark   05:00 PM Boarding
Sun 01 Jun 2014 Cruising     Cruising
Mon 02 Jun 2014 Flam, Norway 08:00 AM 06:00 PM Docked
Tue 03 Jun 2014 Alesund, Norway 10:00 AM 10:00 PM Docked
Wed 04 Jun 2014 Geiranger, Norway 09:00 AM 06:00 PM Docked
Thu 05 Jun 2014 Bergen, Norway 10:00 AM 06:00 PM Docked
Fri 06 Jun 2014 Cruising     Cruising
Sat 07 Jun 2014 Copenhagen, Denmark 07:00 AM   Departure

 

Date Ports of Call Arv Dep Activity
Sun 10 Aug 2014 Hamburg, Germany   05:00 PM Boarding
Mon 11 Aug 2014 Cruising     Cruising
Tue 12 Aug 2014 Oslo, Norway 07:00 AM 04:00 PM Docked
Wed 13 Aug 2014 Stavanger, Norway 10:30 AM 06:00 PM Docked
Thu 14 Aug 2014 Geiranger, Norway 02:00 PM 10:00 PM Docked
Fri 15 Aug 2014 Alesund, Norway 07:00 AM 05:00 PM Docked
Sat 16 Aug 2014 Cruising     Cruising
Sun 17 Aug 2014 Hamburg, Germany 07:00 AM   Departure

 

Date Ports of Call Arv Dep Activity
Sun 17 Aug 2014 Hamburg, Germany   05:00 PM Boarding
Mon 18 Aug 2014 Cruising     Cruising
Tue 19 Aug 2014 Oslo, Norway 07:00 AM 04:00 PM Docked
Wed 20 Aug 2014 Stavanger, Norway 10:30 AM 06:00 PM Docked
Thu 21 Aug 2014 Geiranger, Norway 02:00 PM 10:00 PM Docked
Fri 22 Aug 2014 Alesund, Norway 07:00 AM 05:00 PM Docked
Sat 23 Aug 2014 Cruising     Cruising
Sun 24 Aug 2014 Hamburg, Germany 07:00 AM   Departure

 

Date Ports of Call Arv Dep Activity
Sun 24 Aug 2014 Hamburg, Germany   05:00 PM Boarding
Mon 25 Aug 2014 Cruising     Cruising
Tue 26 Aug 2014 Oslo, Norway 07:00 AM 04:00 PM Docked
Wed 27 Aug 2014 Stavanger, Norway 10:30 AM 06:00 PM Docked
Thu 28 Aug 2014 Geiranger, Norway 02:00 PM 10:00 PM Docked
Fri 29 Aug 2014 Alesund, Norway 07:00 AM 05:00 PM Docked
Sat 30 Aug 2014 Cruising     Cruising
Sun 31 Aug 2014 Hamburg, Germany 07:00 AM   Departure

 

Date Ports of Call Arv Dep Activity
Sun 31 Aug 2014 Hamburg, Germany   05:00 PM Boarding
Mon 01 Sep 2014 Cruising     Cruising
Tue 02 Sep 2014 Oslo, Norway 07:00 AM 04:00 PM Docked
Wed 03 Sep 2014 Stavanger, Norway 10:30 AM 06:00 PM Docked
Thu 04 Sep 2014 Geiranger, Norway 02:00 PM 10:00 PM Docked
Fri 05 Sep 2014 Alesund, Norway 07:00 AM 05:00 PM Docked
Sat 06 Sep 2014 Cruising     Cruising
Sun 07 Sep 2014 Hamburg, Germany 07:00 AM   Departure

 
Rezervasyon Talebi >
Legend of the Seas gemisi hakkında >

 

ONLY CRUISE

İç Kabin, kişi başı 638 € 'dan itibaren
Ocean View kabin, kişi başı 951 € 'dan itibaren
Balkonlu kabinde, kişi başı 1318 € 'dan itibaren
Suite/Deluxe kabinde, kişi başı 1498 € 'dan itibaren

Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.


Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.  Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

 
Fiyatlara dahil olan hizmetler :
* Legend of the Seas gemisinde  tüm yiyecekler dahil tam pansiyon konaklama
* Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler

 

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler :
*
Gidiş - Dönüş uçak bileti

* Havaalanı vergileri
* Liman vergileri
* Gemi personeline ödenmesi gereken servis ücreti
* Seyahat sigortası
* Vize ücreti ve takibi
* Her türlü kişisel harcamalar
* Yurtdışı çıkış harcı bedeli 15 Tl.
* Düzenlenebilecek ekstra geziler.

Legend of the Seas hakkında bilgiler :
2435 yolcu kapasiteli Legendof the Seas ‘ in gemi içinde çok fazla aktivitesi bulunmaktadır. Sizi kendinize getirecek olan ShipShape® Day Spa, iki havuz, altı jakuzi, Çağdaş Müzikaller gibi pek çok yapımı geceleri sizlere sunan Masquerade Tiyatro Salonu gibi…ve işte gemi seyahatiniz böylece başlar. Vision Sınıfı gemilerin güneşle dolu alışveriş merkezinden beyaz mermerli merdivenlerine kadar, kendi sınıfına ait özel bir tarzı ve karakteri vardır. Konulu yemek salonları ve lobiler, kasinolar, yüzme havuzları, solaryumlar, merkezler, bazı gemilerdeki minyatür golf sahaları gibi…Bu sınıfa ait gemilerde herkesi eğlendirebilecek özellik mevcuttur. “ Işıklı gemiler “ olarak bilinen bu sınıf, 2 hektar cam kubbesiyle, aydınlık çatıları ve tavandan tabana pencereleri ile unutamayacağınız manzaraları size sunar. Sıcak ve samimi atmosferi ile, güneşin doldurduğu alışveriş merkezi ve açık alan güverteleri ile, dinginlik, şıklık, lükslük ve daha bir çok özelliği bir arada barındırır.

 


 

 

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Hülya Koçyiğit Blv. Tümen Sok. Green Paradise Sitesi. A Blok. K: 2, D: 3 Akyarlar Mevkii, Kuşadası , Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb