2019/2020 Kış mevsimini ısıtan yeniliklerle geliyoruz

6 Mart 2018
Gündem

MSC Cruises – Yeni gemiler, yeni limanlar, yeni destinasyonlar, özel bir ada ve daha fazlası !

Avrupa’nın en büyük gemi şirketi olan MSC Cruises olarak, 2019/2020 kış tatilini yurtdışında geçirmek isteyen misafirler için ilham verici gemi turları seçenekler sunuyor.
17 modern gemi ile dünyanın her köşesindeki ilgi çekici destinasyonlar arasında mükemmel kış yaz programını yapmaya çalışan misafirlerimiz için, gerçekten ilham verici teklifler sunuyor

AKDENİZ’İ KEŞFETMEK İÇİN YENİ BİR AKIM

Program satışları, Mart 2018’de başlayacak olan MSC Grandiosa gemi, MSC Cruises’un 2019 yılında hizmete girmesini planladığı iki gemiden biri olup, kış mevsimi açılışını Batı Akdeniz‘de yapacak. MSC Grandiosa, ihtişam ve görkemini simgelemek için daha zengin, çok modern anlamlarını karşılayan bir gemi olarak bu ismi aldı.

MSC Sinfonia gemi, kış güneşinden daha uzun süre faydalanmak isteyen tatilcilere Akdeniz‘de 11, 12 ve 14 gece ile uzun programlar sunacak. Sezonun gerçekleşecek yeni programında, 2 gün boyunca tarihi liman Hayfa’yı (İsrail), Kudüs ve Beytlehem antik kentlerini keşfetmek için 14 gecelik etkileyici bir gemi seyahati olacak. Bu yeni program, Civitavecchia (Roma), Messina ve Cenova’dan Barselona’ya, Marsilya’ya, ayrıca eski Yunan arkeolojik alanlarına sahip olan Kıbrıs’ın güzel adası Rodos, Güney Kıbrıs’ın Limasol ve Yunanistan’ın Heraklion (Girit) limanını da kapsayacak.

MSC Sinfonia ayrıca, Cenova’dan, Akdeniz’in egzotik bölgeleri ve Atlas Okyanusu’nu da kapsayan, yepyeni ve 12 gecelik bir program yapacak. Gezilecek yerler arasında güneşle sulanmış Kanarya adası Tenerife, devasa yerel pazarları ile tanınan benzersiz Fas şehri Tangier, Fas eserleriyle Dar el Makzen müzesi yer alıyor. Bu sıra dışı programın diğer önemli noktaları arasında, tarihi Roma-İspanyol şehri olan Cartagena, Gotik bir havası olan Portekiz şehri Funchal ve Roma’ya yakın bir liman kenti olan Civitavecchia yer alıyor.

KUZEY AMERİKA İÇİN YENİ GEMİ TUR PROGRAMLARI

MSC Meraviglia gemi, New York’tan Bar Harbor, Boston, Portland; Kanada’nın limanları Charlottetown, Corner Brook-Halifax, Quebec, St. John ve Sydney güzergahında, 2 kez 10 gecelik gidiş dönüşlü program yapacak. Kuzey Amerika’nın doğu kıyısındaki çarpıcı manzaraları bu programla keşfetmek mümkün. MSC Meraviglia New York’a gelmeden önce; Almanya’nın Kiel kentinden 17 gecelik transatlantik programı yaparak; Danimarka, Birleşik Krallık & İrlanda, İzlanda ve Kanada’daki limanları da keşfetme şansı sunacak.

KARAYİPLERİ KEŞFETMEK İÇİN DAHA FAZLA YOL

Karayipler dünyanın en popüler destinasyonlarından biri olmaya devam ediyor. 2019/2020 kışı için MSC Cruises, Karayipler’de 6 gemisi ile farklı destinasyonları ve sıra dışı deneyimleri her zamankinden daha geniş bir yelpazede sunarak Karayipler’i adeta fethediyor. MSC Cruises misafirlerine özel hizmet verecek, yeni bir ada olan Ocean Cay MSC Marine Reserve’in 2019’da açılışı yapılacak ve sonrasında MSC Cruises misafirleri için en önemli destinasyonlardan biri haline gelecek. Bahamalar’daki bu çarpıcı ada, 40 dönümlük ince altın kumsalları, kristal mavi denizlerle çevrili kendine özgü atmosferi ile altı ayrı bölgeye ayrılıyor. MSC Seaside, MSC Meraviglia, MSC Divina ve MSC Armonia gemileri, misafirlerin gemi ile kıyı arasında dinlenebilecekleri şekilde özel olarak inşa edilmiş bir iskeleye yanaşacak. MSC Meraviglia, Batı Karayipler’de Port Miami’den iki farklı program sunacak. Güneşin izinde sloganı ile MSC Seaside, Miami’den Batı Karayipler’e veya Doğu Karayipler’e 7 gecelik programlarına devam edecek. MSC Divina, Kasım 2019’da Akdeniz’den dönerek, Miami’den iki farklı program sunacak. MSC Divina, Jamaika, Kolombiya, Panama, Kosta Rika, Meksika ve Okyanus Cay MSC Marine Rezerv adasını da içeren için 11 gecelik program yapacak. Diğeri ise Antigua ve Barbuda, St. Kitts ve Nevis, St. Maarten, İngiliz Virgin Adaları’ndaki Tortola ve Ocean Cay MSC Marine Rezervi’nden oluşan 10 gecelik bir yolculuk…

Yıl boyunca Küba’da bulunan MSC Armonia, misafirlerine Cumartesi’den Pazartesiye kadar sürecek programı esnasında, iki buçuk gün Havana’da gezebilme şansı verecek. Program, yeni Ocean Cay MSC Marine Rezervi, Montego Bay, Jamaika ve Georgetown, Cayman Adaları’nı içeriyor. MSC Opera da, Havana’dan 7 gecelik iki farklı program yapacak. Küba’nın başkenti Havana’da geçirilecek iki gün, Havana’dan Belize kentine, oradan da Honduras’daki Isla de Roatan’ın göz alıcı plajlarına doğru yola çıkacak. Costa Maya ve Cozumel Meksika’da görülecek diğer yerler arasında. İkinci programı ise; Havana’da geçirilecek iki buçuk günün ardından, canlı mercan resifleri ile Montego Körfezi, Jamaika, Georgetown, Cayman Adaları ve Cozumel’in büyüleyici adalarını ziyaret edecek.

DUBAI VE ABU DHABI İÇİN YEPYENİ BİR GEMİ

MSC Cruises, en yeni gemilerinden birini Birleşik Arap Emirlikleri‘ne getiriyor. MSC Bellissima, Mart 2019’da Akdeniz’de faaliyete geçecek. Sonrasında iki farklı 7 gecelik program yapmak üzere, kışın Ortadoğu‘ya geçecek. Sir Bani Yas adasına, Umman’daki Khasab ve Muscat’a veya Bahreyn ve Katar’a misafirlerini götürecek şekilde program yapacak. MSC Lirica, Basra Körfezi’ndeki bir dizi uzun yolculukla kış güneşinden faydalanmak için MSC Bellissima’ya katılacak. 14 gecelik programında, Hint limanındaki Mumbai ve Goa’dan Umman Muscat’a uzanan farklı bir programa imza atacak.

 

DÜNYA GEMİ TURU  – DÜNYANIN ETRAFINDA 117 GÜN

MSC Cruises’un ikinci dünya turu, MSC Magnifica ile Ocak 2020’de Civitavecchia, Cenova, Barselona ve Marsilya’dan başlayacak. 40’tan fazla destinasyon ve 23 ülke ile misafirler, beş kıtayı üç ayda keşfedebilecek, dünyanın en popüler destinasyonlarını da ziyaret edebilecekler.

2019/2020 kışı için önemli yenilikler olmasının yanı sıra, misafirler MSC Cruises’un modern gemileri, konforlu konaklama, taze ve damak çatlatan lezzetleri, ödüllü animasyon-şov programları, kusursuz hizmet, uzmanlık ve zarif tasarlanmış gemileri eşliğinde yolculuk edecekler.

Detaylı bilgi için: Cruises in Turkey / 0555 9921050

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up