Akdeniz Cruise Turu

Akdeniz Cruise Turu

Akdeniz Cruise Turu

Barselona, Venedik, Nice, Floransa, Monte Carlo, Marsilya, Yunan Adaları, Kuzey Afrika'nın gizemli limanları... Her sabah ayrı bir limanda uyanıp, tarih kokan büyülü güzellikteki dünya cennetlerine keşif yolculuğu...

Akdeniz Gemi Turları sırasında birbirinden güzel limanlarda değişik kültürleri tanıma fırsatı bulacaksınız. Fransa,  İspanya, İtalya, Yunanistan ve Portekiz gibi ülkelerin ve Adriyatik kıyılarının eşsiz güzelliklerini doyasıya yaşayacaksınız.

İtalya’nın parlak güneşiyle dikkat çeken bölgesi Livorno’da sokaklarda gezerken birçok renkli manzaraya tanık olabilirsiniz. Napoli’de Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo, San Carlo Operası, Castel Sant Elmo, Capua ile başlayacağınız şehir turuna leziz bir pizza yiyerek mola vermeli, sonrasında sanat galerilerini gezerek Napoli'nin başka bir yüzünü tanımalısınız.

Portekiz’in en zengin, en büyük ve en kalabalık şehri; aynı zamanda başkenti olan Lizbon Avrupa’da görebileceğiniz en renkli başkentlerden biri durumunda. Şehir, alışveriş denince akla gelen Baixa Bölgesi, gece hayatıyla ünlü Bairro Alto Bölgesi ve tarihi şehir olarak bilinen Alfama Bölgesi gibi bölgelere ayrılmış durumda. Tejo Nehri’nin huzur veren manzarası ve üzerindeki 25 Nisan Köprüsü'nün görkemli yapısı şehirde unutulmaz güzellikteki yerlerden. 

İspanya’nın Endülüs bölümünün göz bebeği ve güneydeki en büyük şehirlerinden biri olan Malaga ise özellikle plajları ile dünya turizminin gözdesi...  Yılın 300 günü yani neredeyse tüm yıl güneş ışığından yararlanabilen Malaga,  Güneş Sahili olarak da biliniyor. Costa del Sol olarak bilinen yerde bulunan plajları ise oldukça ünlü. Şehir, aynı zamanda kültürel anlamda da oldukça dolu ve modern... Endülüs döneminden kalma iki önemli kaleye ev sahipliği yaptığı gibi pek çok önemli müze ve sanat galerisi de burada bulunuyor. 

LİMANLAR

Bütün Limanlar

Bu Destinasyona Ait Gemi Turları için Aşağıdaki Butonu Tıklayınız

Akdeniz Cruise Turu