Antarktika Cruise Turu

Antarktika Cruise Turu

Antarktika Cruise Turu

Antarktika, Güney Yarımküre'nin en güneyinde bulunan ve Güney Kutbu'nu içeren kıta. Afrika ve Okyanusya'nın güneyinde olan ve içinde ülke bulunmayan tek kıtadır.

Antartika ilginç vahşi yaşamı, dağları ve birçok cruise gemisinden daha büyük buzullarının benzersiz ihtişamıyla çoğu gezginin rüyalarını süslüyor. Antartika’nın diğer mekanlardan farkı ise yerel bir kültürünün ya da insanlarının olmamasıdır. Bütün hatıralar, Beyaz Kıta’nın ihtişamının ve vahşiliğinin bir ürünü olacaktır

Her yıl yaklaşık 20.000 kişi Antartika’yı (diğer adıyla Beyaz Kıta’yı) ziyaret ediyor ve çoğu Güney Amerika’dan kalkan cruise gemileriyle Antartika Yarımadasına ulaşıyor.

Buz dağlarının arasında, balinalar ve penguenler eşliğinde, zamanın donup kaldığı sakin bir kutup sabahına uyanmak tüm bildiklerinizi yeniden değerlendirmenizi sağlayacak farklı bir deneyim olacak. 

Vahşi yaşamı, fotoğrafçılığı ve sıradışı, muhteşem manzaralara tanık olmayı sevenler; Antartika’nın sunacağı her şeyden fazlasıyla memnun kalacaklar.Antartika’da gemi turuna çıkacaksanız, dünyanın diğer egzotik yerlerine çok benzediğini göreceksiniz – Hayat boyu unutulmayacak anlar…

LİMANLAR

Bu Destinasyona Ait Gemi Turları için Aşağıdaki Butonu Tıklayınız

Antarktika Cruise Turu