Avustralya ve Yeni Zelanda Cruise Turu

Avustralya ve Yeni Zelanda Cruise Turu

Avustralya ve Yeni Zelanda Cruise Turu

Dünyanın en huzurlu ve sakin yerlerinden biri olan Avustralya, kendi adını taşıyan Avustralya (Okyanusya) kıtasının en büyük, dünyanın da altıncı en büyük ülkesidir. Dünyanın en yaşanılabilir şehirleri arasında birkaç şehri giren Avustralya, dünyanın kişi başı gelire göre en zengin 5. ülkesi ve yaşam kalitesi olarak 2. sırada yer alıyor.

Vahşi doğanın büyüleyici güzellikleri Yeni Zelanda'yı vazgeçilmez bir yer yapmaktadır. Avustralya yağmur ormanları, çölleri, tropik sahilleri ve karlı dağlarıyla muhteşem bir doğa harikasıdır. Auckland, Wellington, Christchurch, Sidney ve Melbourne

Yeni Zelanda, yağmur ormanları, kocaman zirvesi karlı dağlar, dünyanın en güzel yürüyüş parkurlarının olduğu geniş vadiler, her köşeden şelalelerin fışkırdığı gerçeküstü fiyordlar, dumanı tüten volkanlar, bir yanda deniz, hemen yanında buzullar, termal bölgeler ve dahası…Aynı zamanda maceraperestleri cezbeden adrenalin dolu, tam bir macera ülkesi. Bungy Jumping, skydiving, jet boating, canyon swing, heli biking, zorbing, kano, kayak, kaya tırmanışları, rafting ve akla hayale gelmeyecek aktiviteler ile ziyaretçilerini meşgul edecekleri her şeyin de düşünmüşler. Kültür, ticaret ve sanatın merkezi olan Auckland’ın en büyük ve en ünlü caddesi Queen Street’te dolaşın. Güney Yarım Küre’nin de en yüksek yapısı 328 metre yüksekliğindeki Sky Tower’dan şehri izleyin.

LİMANLAR

Bu Destinasyona Ait Gemi Turları için Aşağıdaki Butonu Tıklayınız

Avustralya ve Yeni Zelanda Cruise Turu