Bahamalar Cruise Turu

Bahamalar Cruise Turu

Bahamalar Cruise Turu

Bahamalar; beyaz kumsalları, turkuaz suları ve egzotik güzellikleriyle dünya üzerindeki cenneti arayanların aklına gelen ilk yer. Burada güneşlenip denize girmek dışında yapılabileceğiniz birçok aktivite sizleri bekliyor.

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir.Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Halkın %66,75'i İspanyolca konuşur. Bunun en büyük sebebi ise burada yaşayan halkın çoğu çevre ada ülkelerinden gelmiş olmalarıdır. Yılın her mevsimi sıcaklıklar yüksektir. Yazın ortalama sıcaklık 28-30 derece arasında değişirken, kış aylarında sıcaklık ortalama 16-20 derece arasında değişmektedir. Miami zengin bir kültürel ve sanatsal birikime sahiptir. Bitmez, tükenmez kültür ve eğlence etkinlikleri, dinamik ve etkiletiyici bir günlük yaşamın tam ortasında gerçekleşir ve sizi kendine hayran bırakmaya yeter.

Nassau'da yapılabilecek çok çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Panoramik bir tur yapıp adanın en yüksek noktası Fort Fincastle'a çıkabilir, bol fotoğraf çekip alışveriş yapabilir, Atlantis Paradise adasını ve Atlantis Lagününü görebilirsiniz. Ayrıca bir zamanlar var olduğu Atlantis kıtasınıkeşfetmek üzere arkeolojik çalışmalar yapılan "The Dig" isimli alanı ziyaret edip kalıntıları görebilirsiniz. Eğer ki dalmak size uygun değil ise altı cam tekneler ile su altı güzelliklerini keşfetme imkanınız olacak. Su üstü sizi daha çok cezbediyor ise 4x4 jipler ile adayı adım adım keşfedebilirsiniz. Gemide akşam yemeği'nin ardından serbest zaman. Serbest zamanınızda tiyatrodaki showu izleyebilir yada gemi içerisinde yer alan salonlarda düzenlenen aktivitelere katılabilirsiniz.

LİMANLAR

Bu Destinasyona Ait Gemi Turları için Aşağıdaki Butonu Tıklayınız

Bahamalar Cruise Turu