Nehir Turları

Nehir Turları

Nehir Turları

En gözde tatil trendleri arasında dikkat çeken nehir turları bambaşka bir deneyim. Nehir turları ile yaşadığınız hissin eşi benzeri yok! Nehir turları demek, kültür sanatla iç içe, biraz romantik, biraz nostaljik bir tecrübe demek. Eğer yeterince ilginizi çekebildiysek şimdi en çok tercih edilen nehir turlarına göz atalım ...

Tuna Nehri Turları

Tuna Nehri akmam dese de gayet güzel, şırıl şırıl akıyor. Budapeşte’de şehir turu, ardından Viyana’yı keşfe çıkış, Durnstein’de manastır gezisi, Salzburg seferi, Almanya’da Passau yürüyüş turlarını kapsayan Tuna Nehri turları muazzam.

Basel-Viyana Arası Büyük Avrupa Keşfi

İsviçre’nin sınır şehri Basel’den Strazburg kanal gezisi, Main Nehri boyunca Miltenberg’de yürüyüş, üzüm bağlarıyla ünlü şirin Würzburg’da gezinti, Bavyera’nın Orta Çağ şehri Rothenburg’u keşif, Bamberg, Nürnberg, Regensburg, Deggendorf gezileri, tarihi yerleriyle ünlü Passau ve turistik bölge Melk’te dolaştıktan sonra Orta Avrupa’nın büyülü şehri Viyana’yı kapsayan turda kendinizi peri masalında yolculuğa çıkmış gibi hissedeceksiniz.

Paris & Normandiya Turları

Paris’ten çıkan lüks geminin Les Andelys, Rouen, Caudebec duraklarında mola verip, Normandiya plajlarına girip şehir ve doğa yürüyüşlerine katılabileceğiniz turlarında Fransız havasını denizden, karadan, her yerden uzun uzun soluyun.

Avrupa Serenadı Viyana & Amsterdam

Viyana’dan Dürnstein Wachau Vadisi’ni seyre çıkıp, Tuna Nehri boyunca bisiklete binip, Bamberg, Rothenburg ve Würzburg gibi efsane şehirleri dolaşıp, Almanya’nın en renkli şehri Frankfurt’ta soluklanmaya ne dersiniz? Daha bitmedi. Romantik Ren Nehri’nde süzülmeden, tarihiyle bir açık hava müzesini andıran Köln’ü gezmeden, Hollanda’nın eğlence ve sanat yuvası Amsterdam’a ayak basmak yok 

Volga & Moskova/St. Petersburg Turları

Başkent Moskova’dan Volga Nehri üzerinde bulunan Uglich kasabasını gezip, Yaroslav, Goritsy, Kiji, Mandrogi’nin kuzey havasını alıp St. Petersburg’a geldiğinizde Rusya’nın Avrupa’ya açılan penceresinden dünyaya çok daha farklı bakmış olacaksınız.

Ren Nehri Turları

Amsterdam’dan kalkan lüks bir gemiyle Nijmegen, Krefeld, Köln, Koenigswinter, Rudesheim, Manheim, Strazburg ve Basel gibi dünyanın en güzel yerlerini keşfe çıkacağınız bu nehir turu gezinizde mutluluk, heyecan ve büyüleyici güzellikler sizi bekliyor olacak.

LİMANLAR

Bütün Limanlar

Bu Destinasyona Ait Gemi Turları için Aşağıdaki Butonu Tıklayınız

Nehir Turları