GEMİ BOŞLUĞU TAMAMLA YARIŞMASI

Katılımcılarımıza Teşekkür Ederiz
Bizi Takip Etmeye devam edin…

KAZANAN : Gülşah SAĞLAM – Yegane AKA

YEDEK KAZANANLAR
İlknur TOPÇUOĞLU – Yusuf Ziya TOPÇUOĞLU
Mustafa AKTAŞ – Yıldıray DİK
Mehmet AYGÜN – Meryem BİLADER
Hakan ÖZBOLAT – Cemil ŞAHİNER

———————————————————

05.05.2018 Cumartesi günü çekilişimiz yapılacaktır.
Yarışmaya doğru paylaşım yaparak katılmaya hak kazananlar bugün içinde sayfamızdan paylaşılacaktır.
GEMİ’yi tam zamanında durdur, boşluğu tamamla, ekran görüntüsünü ve tatile gideceğin bir kişiyi yorumda paylaş…,

19 Mayıs’ta KOS veya SAKIZ ADASI
3* Otel’de 2 Kişi 1 Gece 2 Gün oda – kahvaltı konaklama
ve gidiş-dönüş feribot biletleri dahil
tatil kazanma şansını yakala !

YARIŞMAYA  KATILMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ… 


KOS veya SAKIZ ADASI DAHİL OLAN HİZMETLER

* Gidiş-dönüş Feribot Bileti
* 1 gece 3* otelde konaklama
* 1 sabah kahvaltısı
* Türk Liman vergileri
* TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

KOS veya SAKIZ ADASI DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Pasaport, geçerli Schengen Vizesi ve yurtdışı çıkış harcı 15 TL
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Liman-otel-liman transferi
* 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 2 Euro Sürprim

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir.
Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylı Bilgi İçin : 0 555 992 10 50

 

GEMİ BOŞLUĞU TAMAMLA YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI
CRUİSES IN TURKEY   •13 NİSAN 2018 CUMA
1. Yarışma Cruises in Turkey Facebook sayfası üzerinden 13/04/2018 tarihinde başlayacaktır.
2. “Yarışma” kapsamında yarışmacıların GEMİ’yi doğru zamanda durdurarak boşluğu tamamlamaları ve ekran görüntüsünü yakalayarak tatile gideceği bir arkadaşını paylaşıp paylaşılan yarışma videosunun altına yorum olarak iletmeleri gerekmektedir.
3. Yarışmaya katılabilmek için katılımcıların yorumlarını 04/05/2018 saat 10:00’a kadar Cruises in Turkey Facebook sayfasında madde 2’de bahsedildiği şekilde paylaşmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelen yorumları yapan kişiler yarışmaya katılmaya hak kazanamazlar.
4. Yarışma kazananı doğru cevap verenler arasından random.org programı aracılığıyla rastgele belirleme yöntemi ile seçilecektir. Belirlenen yarışma kazananı; 19 Mayıs’ta Kos Adası veya Sakız Adası 3* Otel’de 2 Kişi 1 Gece 2 Gün oda – kahvaltı konaklama ve gidiş-dönüş feribot biletleri dahil tatilin ödülünün sahibi olacaktır.
(not: Pasaport ve vize takip işlemi ve ücreti katılımcılara aittir)
5. Yarışma kazananının ismi Cruises in Turkey Facebook sayfasından duyurulacak ve kendisine özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapılarak bulunduğu il, ilçe, mail adresi ve telefon bilgisi istenecektir. Yarışma kazananı bu bilgileri Cruises in Turkey Facebook sayfasına özel mesaj yoluyla iletmekle yükümlüdür.
6. Cruises in Turkey Facebook hesabına gönderilen iletişim bilgileri geçerli ve bağlayıcıdır. Verdiği e-mail adresinden veya telefon numarasından 3 kez denenmesine rağmen kendisine ulaşılamaması halinde katılımcı, ödül kazanma hakkını kaybeder.
7. Gizlilik kuralları uyarınca, yarışma kazananının iletişim bilgileri Cruises in Turkey tarafından saklanacak olup, gerekli görüldüğü durumlarda bilgilendirme amaçlı kullanılabilecektir. Cruises in Turkey ile paylaştığı iletişim bilgileri ile her türlü kişisel verinin Cruises in Turkey tarafından kaydedilmesine ve işlenmesine muvafakat ettiği kabul edilir.
8. Moderasyonda dikkat edilecek hususlar aşağıda açıklanmıştır;
Sakıncalı ve yasalara aykırı fotoğraflar/yorumlar,
Bir başka kişiyi ve/ veya kurumu tehdit eden fotoğraflar/yorumlar,
Bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik saldırgan ve zarar verici fotoğraflar/yorumlar,
Bir veya birden çok kullanıcı tarafından paylaşılan birbirinin aynısı fotoğraflar/yorumlar,
Bir başka marka ve kurum adına reklam fotoğrafları/yorumları
Yasa dışı girişimleri destekleyen ve teşvik eden her türlü fotoğraflar/yorumlar,
Herhangi bir 3. şahıs veya kurumun haklarını çiğneyen her türlü fotoğraflar/yorumlar
Bir marka ile ilgili yanlış, zararlı yorum ve iddialara yönelik fotoğraflar/yorumlar
Herhangi bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik küfür, hakaret ve rencide etmeye yönelik fotoğraflar/yorumlar Cruises in Turkey Facebook sayfasından kaldırılacaktır.
9. Yarışmayı kazanan kişi 05 Mayıs 2018 Cumartesi günü açıklanacaktır.
10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
11. Facebook yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
12. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
13. Yarışmaya katılmak için kullanıcılar, Facebook’ta resmi Cruises in Turkey sayfasını takip etmek zorundadır.
14. Yarışma talihlisinin hediye seçme veya kendisine verilen hediyeyi değiştirme hakkı bulunmamaktadır.
15. 18 yaşından küçük olanlar,TC vatandaşı olmayan kişiler, en az 6 ay geçerli pasaport ve geçerli Schengen Vizesi olmayanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Cruises in Turke 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz. Ödülün alınabilmesi için katılımcının 18 yaşının üstünde olduğunu gösteren TC  kimlik ibrazı zorunludur.
16. Ödüle hak kazanan kullanıcının kampanya boyunca toplam ödül sayısı 1 adettir.
17. Kullanıcının ödül kazanabilmesi için sadece kendilerine ait kullanıcı profilinden paylaşımda bulunması şarttır.
18. Ödülü kazanan kullanıcı, isim ve paylaşım bilgileriyle birlikte Cruises in Turkey Facebook sayfasında açıklanacaktır.
19. Ödülü kazanan kişinin, ismi açıklandıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde Cruises in Turkey Facebook sayfasına mesaj göndererek Cruises in Turkey ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkı, yedek kişiye devredilmiş olur.
20. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, mala çevrilemez, ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
21. Gerekir ise kampanya bitiş tarihi uzatılabilir, uzatılması halinde yeni tarih, kampanya bitmeden önce Cruises in Turkey sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
22. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için Cruises in Turkey sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerekliliğini kabul ederler.
23. Cruises in Turkey bahsi geçen yarışmanın, kullanım koşullarını kullanıcılarına önceden bildirmeden değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
24. Bu kampanyaya katılan katılımcılar, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, ahlaka ve adaba aykırı, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici bir teşebbüste bulunmayacağını kabul ve taahhüt ettiğini belirtmektedir. Cruises in Turkey aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
25. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
26. Yarışma sonunda kazananların isimleri, Cruises in Turkey tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir. Kazananların, yarışmaya katılmak suretiyle söz konusu verilerin Cruises in Turkey tarafından kullanılmasına muvafakat ettiği kabul edilir.
27. Cruises in Turkey çalışanları, taşeronları, distribütörleri, yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, Cruises in Turkey için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
28. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up