GEMİ TURLARI

Celestyal Cruises

Tipi : Subsidiary
İşletmeci : Louis PLC
Kuruluş Yılı : 1986
Merkez: Nicosia, Cyprus

Celestyal Cruises ile Yunan Adaları`nda gezip bir tavernada uzonuzu yudumlamak, bir yandan da rembetiko (taverna müziği) dinleyip sevdiğinizle bambaşka bir tatil yaşayacaksınız. Celestyal Cruises ile Yunan adaları gemi turu balayınıza eşsiz bir anı olabilir, yaşlı ve genç çiftler için eşsiz bir tatil olacaktır. Dillere destan Mykonos`un gece hayatı ve birbirinden güzel adaların muhteşem plajları sizleri bekliyor.

Yunan adaları gemi turu Mikonos adasında başlıyor. Mikonos`da beyaz badanalı evler, sokaklardan sarkan sardunyalar, turkuaz rengi denizi sizi harika bir gemi turunun başlangıcını yapacaktır. Mikonos dünyanın dört bir yanından gelen turistleriyle oldukça kalabalık ve canlı bir adadır. Özellikle gece hayatının çok aktif olduğu güzel ve şık gece klüpleri, barlar ve restaurantlar bulunuyor. Ayrıca Mykonos içinde bulunan çarşısında gezip sevdiklerinize güzel hediyelerde seçebilirsiniz. Antik çağlarda volkanik bir patlama sonucu meydana gelmiş diğer bir durak ise Santorini adası. İnişli çıkışlı dar sokakları ve eşeği ile ünlü olan Santorini adasında çok güzel tatil anılarınız olacaktır. Pegasos beach ve Oia bölgesini mutlaka görmeli ve sevdiklerinizle beraber Santorini`nin eşsiz manzaralarında güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Yunan adaları gemi turunuzun diğer bir durağı ise Girit adası. Özellikle Girit mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Ülkemize en yakın olan Kos adasını göremeden olmaz, barlar sokağını ve Kos adasının Hipokrat Ağacı`nı mutlaka görmeniz gerekir. Siros sokakları ve tarihi evleri ile tam bir tarih, Milos beyaz kayalıkları ve muhteşem denizi ile paha biçilemez bir ada ve en önemlisi tabi ki Atina, burayı görmeden olmaz. Tüm Yunan adaları birbirinden eşsiz ve güzel ve bu adaları gezmek için Celestyal Cruises düzenlemiş olduğu vizeli ve vizesiz Yunan adaları gemi turu programlarına göz atabilir, erken rezervasyonlarından yararlanabilir ve en iyi fiyat garantisini sitemizden bulabilirsiniz. Adaları gezmeniz dışında Celestyal Cruises içinde herşey dahil konseptinden yararlanabilirsiniz. Lezzetli yemekler yiyebilir ve bol bol aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Gece 02:00`ye kadar yemek ve limitsiz içeceklerle beraber biribirinden eşsiz şovlar, gösteriler ve canlı müzik performansları ile harika bir zaman geçirebilirsiniz.  

Yunan Adaları Gemi Turu`nuz en iyi ve en uygun fiyatlarla Celestyal Cruises ile tatilinizde lüks ve konforlu seyahat ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ayrıca sayfamızdan Yunan adaları gemi turu erken rezervasyon fiyatlarından yararlanabilirsiniz.