GEMİ TURLARI

MSC Cruises

Tipi : Bussiness Class
İşletmeci : MSC Cruises LTD
Kuruluş Yılı : 1980
Merkez: Geneva, Switzerland

Msc Cruises misafirlerine en ayrıcalıklı ve en keyifli seyahatleri sunmak için tasarlanmış dünyanın en yeni ve en modern filolarından birine sahiptir. 

Msc Cruises Deneyimi; 

Bella Deneyimi - Balkonlu kabin, dış ve iç kabinler; Akdeniz ve dünya mutfaklarından örnekler sunan restoranlarda akşam yemeği ve otorum tercihi. Broadway tarzı tiyatro gösterileri. Havuz ve fitness alanların kullanımı. Her gece düzenlenen eğlence ve animasyonlar. 

Fantastica Deneyimi - Family kabin, balkonlu kabin, dış ve iç kabinler; Bella deneyimleri dahil ve bunlara ek olarak daha üst güvertede konaklama, rezervasyon detaylarında bazı değişiklik imkanları, 24 saat oda servisi, müsaitliğe göre bağlantılı Süper Family kabinler, çocuklar için Master Chef yemek kursu. 

Aurea Deneyimi - Suite ve balkonlu kabinler; Fantastica deneyimleri dahil olup bunlara ek olarak üst güvertede manzaralı kabinler, 24 saat ücretsiz içecek, Spa paketi, hoşgeldin kokteyli, spa menüsünden tercih edilecek 1 adet masaj, kabinize özel kişisel bakım seti, özel solaryum alnına ayrıcalıklı geçiş, akşam yemeklerinde restoranda özel ayrılmış alan ve esnek oturum saatleri, gemiye giriş sırasında öncelikli biniş. 

Sayfamız üzerinden Msc Cruises fiyatlarını, fırsatlarını, erken rezervasyon kampanyalarını, uçaklı ve uçaksız gemi turu paketlerini en uygun ve en ucuz fiyatlarla online rezervasyon yaparak konfirme edebilirsiniz. Aşağıda Msc Cruises turları ile ilgili en iyi fiyatlı turlar ve Msc Cruises gemileri hakkında bilgiler yer almaktadır.