Costa Diadema ile kısa Batı Akdeniz

Code: COSTADIADEMA-p
3 GECE - 4 GÜN
 • costa-diadema-gemisi-bar-lagelateria
 • costa-diadema-gemisi-casino
 • costa-diadema-gemisi-genel-teodora-bar
 • costa-diadema-gemisi-restaurant-restaurante-adularia
 • costa-diadema-gemisi-restaurant-restaurante-club
 • costa-diadema-gemisi-suite
 • costa-diadema-gemisi-suite-balcony
 • costa-diadema-gemisi-tiyatro-teatro-esmerald
 • Savona
 • marsilya-cruise-turlari
 • barcelona-gemi-turu-gaudi

COSTA DİADEMA  ile kısa AKDENİZ  GEMİ TURU
İTALYA – FRANSA – İSPANYA
Savona – Marsilya – Barcelona – Savona

01 Aralık 2018 başlangıç

01.GÜN İSTANBUL ATATÜRK-NİCE-SAVONA
Atatürk havalimanı Dış hatlar terminali saat 06:00’da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 1813 sefer sayılı uçak ile saat 08:05 de Nice’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile saat 09:15′ da Nice’e varışımızın ardından Savona’ya gemimize transfer, check in işlemleri, kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimizin hareketi saat 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

02.GÜN MARSİLYA/AIX EN PROVANCE
Gemimiz sabah saat 08.30’de Marsilya varıyor. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Avrupa’da en büyük kara alanına sahip olan Fransa’nın 2. en büyük şehri Marsilya, Provence’ın sınırları içinde yer alıyor. Bazıları şehrin merkezi olarak, St. Charles Garı’nı bazıları ise Le Vieux-Port denilen eski limanı kabul ediyor. Şehir merkezine 30 km uzaklıktaki Marsilya Havaalanı’ndan her 20 dakikada bir hareket eden otobüsler, yolcuları Saint Charles Garı’na getiriyor. Geminin hareketi saat 17.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

03.GÜN BARSELONA
Gemimiz sabah saat 08.00’da Barcelona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. İspanya’da Katalonya Özerk Bölgesi’nin başkenti olan Barselona ayrıca Gaudi’nin başını çektiği modernizm akımıyla planlanmış, 1900’lerden kalma ızgara planlı modern mimarisiyle de ilgi çekiyor. Şehirde yaygın dil Katalanca. Kentin simgesi haline gelmiş mimari eserleri ve renkli şehir hayatı ile Barcelona Akdeniz’in en eğlenceli şehirlerinden biri. Gemimizin hareketi saat 13.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

04.GÜN SAVONA-NİCE-İSTANBUL ATATÜRK
Gemimiz sabah saat 09:00 Savona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizi bekleyen özel aracımız ile Nice havaalanına hareket ediyoruz. Pasaport ve check-in işlemlerimizi ardından TK 1816 sefer sayılı Türk Hava Yolları uçağı ile saat 16:15 de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:10 da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu

 

LİMANLAR HAKKINDA
Costa gemi firması turun kalkmasına bir hafta veya daha az kalan günlerde tur programındaki limanların yerlerinde veya limanlara varış ve limanlarda kalış süreleri ile ilgili değişiklikler yapabilmektedir. Bu değişikliklerden cruisesinturkey.com  sorumlu değildir.

 

ULAŞIM BİLGİLERİ
TK1813 İstanbul Atatürk – Nice0805 0915
TK1816 Nice -İstanbul Atatürk1615 2110

MÜTHİŞ TL FIRSATI

KİŞİ BAŞI – EURO 01.12.2018
İÇ Classic 2434 TL
DIŞ Classic
BALKONLU Classic
Tek Kişi Farkı (Tüm Kategorilerde) sorunuz
Yetişkin 3. & 4. Kişi sorunuz
00-01 yaş çocuk (3. & 4. Kişi) sorunuz
02-17 yaş çocuk (3. & 4. Kişi) sorunuz
Liman Vergileri  (02 yaş ve üstü tüm yolculara)

DAHİL


FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR. VERGİLER DAHİLDİR

Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
* Türk Havayolları ile İstanbul Atatürk – Nice – İstanbul Atatürk arası ekonomi sınıf uçuş
* Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
* Havaalanı ve Liman Vergileri
* Costa Diadema gemisinde 3 gece 4 gün tam pansiyon konaklama.
* Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
* Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemide alınacak bütün alkollü ve alkolsüz içecekler
* Gemi veya rehberiniz tarafından düzenlenen ekstra turlar
* Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
* Gemi personel servis ücreti
* Schengen vizesi 120 €. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.
* Yurtdışı çıkış fonu 15 TL
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, bagaj hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

Bu tur için Shengen vizesi gerekmektedir.

 

İPTAL ŞARTLARI

Aşağıdaki iptal şartları tur hareketine kalan gün adedini ve de toplam tur bedeli üzerinde kesilecek olan ceza miktarını belirtmektedir.

Kayıt yapıldığı günden itibaren ————  121 gün kala         kişi başı 100.-€
120 gün ———– 90 gün                              % 20
89 gün ————- 60 gün                             % 30
59 gün ————- 45 gün                             % 40
44 gün     ——— 28 gün                              % 60
27 gün   ———   14  gün                              % 80
13 gün —————0 gün                           % 100

Uçak iptali havayolundan gelecek olan iptal şartlarına göre uygulanacaktır.

YOLCU BİLGİLERİ

Kayıt aşamasında yolcuların Adı, Soyadı, Doğum tarihi, TC Kimlik Numarası, Cep Telefon Numarası, E-mail adresi,
Pasaport numarası, pasaport veriliş ve geçerlilik tarihi, acil durumda iletişime geçilmesi gereken kişi isim ve telefon numarası
bilgileri alınması zorunludur . Bu bilgilerin eksik kalması durumunda cruise bileti basımı gerçekleşemeyecektir.

Costa Diadema 
İtalya ve Avrupa’nın en büyük kapasiteli yolcu gemilerinden olan Costa Diadema,. Kasım 2014’de suya inecektir.Uzunluğu 306 metre olan, 132,500 gros tonaja sahip Diedama, 1,800 kabinde 4,947 yolcu kapasitesine sahiptir. Costa Crociere firması geminin yapımına 700 milyon Euro harcamıştır.

Teknik Detaylar
Ton: 132,500
Uzunluk : 306 m
Toplam Kabin: 1800
Yolcu Kapasitesi: 4.947 kişi (mak.kapasite)
Çalışan Sayısı: 1.280
Kat Sayısı: 17 katlı (14 katı yolcular tarafından kullanılabiliyor)

 

İÇ CLASSİC Kabin Özellikleri; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

İÇ PERMİUM Kabin Özellikleri: İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duş, telefon, televizyon, saç kurutma makinesi, kasa ve minibar. Premium kabinler geminin yüksek katlarında bulunmaktadır.

DIŞ CLASSİC Kabin Özelllikleri: İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak yatak, duş, telefon , televizyon , saç kurutma makinesi , kasa ve minibar bulunmaktadır. Kabinler de büyük bir pencere bulunur. Dış klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

DIŞ PREMİUM Kabin Özelllikleri: İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak yatak, duş, telefon , televizyon , saç kurutma makinesi , kasa ve minibar bulunmaktadır. Kabinler de büyük bir pencere bulunur. Dış premium kabinler geminin üst katlarında yer almaktadır.

BALKONLU CLASSİC Kabin Özellikleri: Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı. Her kamara da uydu ile interaktif televizyon vardır, klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

BALKONLU PREMİUM Kabin Özellikleri: Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı. Her kamara da uydu ile interaktif televizyon vardır, klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Balkonlu premium kabinler geminin üst katlarında bulunmaktadır.

Talep etmek ve bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Tur Tarihi*

Güvenlik Sorusu:

Scroll Up