Regal Princess ile Baltıklar’da 7 Ülke Gemi Turu

Code: REGAL PRINCESS pgs paket
11 GECE - 12 GÜN
 • princess-regal-gemisi-balkonlu-kabin
 • princess-regal-gemisi-deluxe-balkonlu-kabin
 • princess-regal-gemisi-ic-kabin
 • princess-regal-gemisi-sabatinis
 • princess-regal-gemisi-sanctuary
 • princess-regal-gemisi-whirlpool
 • kopenhag-danimarka-gemi-turu
 • Akershus Fortress close up
 • WARNEMUNDE-gemi-turlari
 • helsinki-finland-gemi-turu
 • helsinki-senate-meydan-finlandiya-gemi-turu

31 Aralık’a kadar yapılan rezervasyonlarda
kişi başı 250 € özel indirim 

5* REGAL PRINCESS ile BALTIKLAR’DA 7 ÜLKE GEMİ TURU
Kopenhag(Danimarka) – Nynashamn/Stockholm(İsveç) – Helsinki(Finlandiya) – St. Petersburg(1)(Rusya) – Tallinn(Estonya) – Warnemünde/Berlin (Almanya) – Oslo(Norveç) –Kopenhag

Pegasus Hava Yolları ile 29 Nisan & 10-21 Mayıs & 01-12-23 Haziran & 04-15-26 Temmuz & 06-17-28 Ağustos 2019
**01 Haziran Şeker Bayramı Programı
**06 Ağustos Kurban Bayramı Programı

PROGRAM DETAYLARI

01. Gün İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN – KOPENHAG
Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Pegasus Havayolları kontuarı önünde 07.00’de buluşma. Check-in, pasaportve gümrükkontrollerinden sonra Pegasus Havayolları’nın PC 1071no’lu seferi ile saat 09.30’da Kopenhag’a hareket. Yerel saat ile 11.55’de Kopenhag’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. 5*RegalPrincess gemisine giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.
NOT:Belirtilen uçuşlar 29 Nisan kalkışlı programın uçuşlarıdır. Diğer tarihli kalkışların uçuş detaylarını fiyat tablosunun altında görebilirsiniz.

02. Gün DENİZDE
Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

03. Gün NYNASHAMN/STOCKHOLM (İSVEÇ)
Gemimiz yerel saat ile 07.00’da NynashamnLimanı’na yanaşacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı (dışardan), Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler. Gemimiz saat 19.00’da limandan ayrılacak.
ÖNEMLİ NOT:21 Mayıs, 12 Haziran, 26 Temmuz hareketli turlarda, gemimiz Stockholm merkez limanına yanaşacaktır. Merkez limana varış saatimiz 11.00’dır. Hareket saatimiz ise 18.00 olacaktır.

04. Gün HELSİNKİ (FİNLANDİYA)
Gemimiz yerel saat ile 10.00’da HelsinkiLimanı’na yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

05. Gün ST. PETERSBURG (RUSYA)
Gemimiz yerel saat ile 06.30’da St. Petersburg Limanı’na yanaşacaktır. 2 Gün kalacağımız bu muhteşem şehirde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstraolarak düzenleyeceği St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik olarak görülecek yerler arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra arzu edenler ekstraHermitage Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme St.Petersburg Limanı’nda demirli gemimizde.

06. Gün ST. PETERSBURG (RUSYA)
Kahvaltı sonrasın arzu eden misafirlerimiz ile ekstra muhteşem Petrodrovets (Peterhoff) Yazlık Saray turu düzenlenecektir. Çar Büyük Petro zamanında St. Petersburg’un banliyosunda inşa edilen muhteşem yazlık sarayı bahçeleri ile birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ile büyüleneceksiniz. Daha sonra St.Petersburg’a geri dönerek Rusya’nın Venedik’i olan bu muhteşem şehri ünlü Neva Nehri üzerinde yapacağımız bir tur ile keşfedeceğiz. Tur sonrası vaktimiz kalırsa Nevski Caddesi’nde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

07. Gün TALLİNN (ESTONYA)
Gemimiz yerel saat ile 08.00’da Estonya’nın başkenti Tallinn’e yanaşacaktır. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük panoramik şehir turuna katılabilirler. Gemimiz saat 17.00’da limandan ayrılacak.

08. Gün DENİZDE
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirsiniz.

09. Gün WARNEMÜNDE / BERLİN (ALMANYA)
Gemimiz yerel saat ile 07.00’da Warnemünde Limanı’na yanaşacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Berlin şehrini tanıtan tam günlük tura katılabilirler. Gemimiz saat 21.00’da limandan ayrılacak.

10. Gün DENİZDE
Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

11. Gün OSLO (NORVEÇ)
Gemimiz yerel saat ile 07.00’da Oslo Limanı’na yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Oslo şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında; Dünyaca ünlü heykeltıraş Vigeland’ın eserlerinin bulunduğu parkı, Belediye Binasını, Karl JohanGatan caddesini, Akerybriggebölgesini görebileceksiniz. Gemimiz saat 14.00’da limandan ayrılacak.

12. Gün KOPENHAG – İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN
Gemimiz yerel saat ile 05.00’da Kopenhag Limanı’na yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Kopenhag Havalimanı’na transfer. Check-in işlemlerinden sonra PegasusHavayolları’nın PC 1074no’lu seferi ile saat 15.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 19.45’de varış. Turumuzun sonu.

31 Aralık’a kadar yapılan rezervasyonlarda
kişi başı 250 € özel indirim 
( indirim geçerli tarihler : 28 Ağustos)

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)                                      29 Nis
10 May
01 Haz
21May
04 Tem
15 Tem
12 Haz
06 Aug
17 Aug

23 Haz
26 Tem
28 Aug
İç Kabin 1399 € 1449 € 1499 € 1599 € 1349 € 1099 €
İç Kabin Tek Kişi Farkı 1149 € 1149 € 1149 € 1149 € 1099 €
Kısıtlı Manzaralı Balkonlu Kabin
K.Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı
Balkonlu Kabin 1749 € 1799 € 1849 € 1949 € 1699 €1449 €
Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı 1499 € 1499 € 1499 € 1499 € 1449 €
Suit Kabin sorunuz sorunuz sorunuz sorunuz sorunuz
     İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)
Liman Vergisi 390 Euro
Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası & İptal Güvence Paketi 160 Euro
Gemi Bahşişleri Kişi başı gecelik 13,50 $ / Bu tutar gemide nakit veya kredi kartıyla ödenir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Pegasus Havayolları ile İstanbul – Kopenhag – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Gemide 11 gece tam pansiyon konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı vergileri
* Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti
* Yurtdışı çıkış harcı

 

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Www.cruisesinturkey.com sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Www.cruisesinturkey.com programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlardahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

Princess Cruise şirketinin en yeni ve en büyük gemisidir. Mayıs 2014’de seferlerine başlayan gemi 3560 yolcu kapasitelidir. Yaklaşık 1100 adet balkonlu kabini mevcuttur. 330m. boyunda olan dev gemi, Casinosu, muhteşem gösterilerin sergilendiği show salonu , disko ve barları ile tam bir yüzer tatil köyü niteliğindedir. Bu teknoloji harikası gemide tam pansiyon konaklayacaksınız. Ayrıca içinde spor yapabileceğiniz gymnasium, masaj salonu, sauna ve güzellik salonu gibi aktivitelerin yer aldığı bir çok bölüm geminizde mevcuttur.

Fiyat:1,899.00 1,649.00

Talep etmek ve bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Tur Tarihi*

Güvenlik Sorusu:

Scroll Up