Costa Diadema;
Avrupa’nın en büyük yolcu kapasiteli cruise gemilerinden olan Costa Diadema 17 katlı, 306 mt. uzunluğunda, 132.500 gros tonajdadır. Toplam 1.862 kabin, 756 balkonlu, 64 suite ve 4.947 yolcu kapasitesine sahiptir.
Toplam 7 restoran ve 15 bar vardır.
3 adet yüzme havuzu (2 tanesi kapalı olarakta kullanılabiliyor) ve 8 jakuzi vardır.
3 ayrı kata yayılmış, toplam 1287 yolcu kapasiteli tiyatro salonu bulunmaktadır.
Gemide disko, casino, internet cafe , 4D Sinema, oyun salonu, mağazalar ve kütüphane bulunmaktadır.
Çocuklar için çocuk kulübü ve çocuk havuzu vardır.
7800 m2 Samsara Spa’da terapi havuzu, Türk hamamı, sauna, rahatlama ve dinlenme bölümleri, spor salonu, masaj odaları ve solarium bulunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Costa Diadema
17 katlı, 306 mt. uzunluğunda, 132.500 gros tonajdadır.
Toplam 1.862 kabin, 756 balkonlu, 64 suite ve 4.947 yolcu kapasitesine sahiptir.
Toplam 7 restoran ve 15 bar vardır.
3 adet yüzme havuzu (2 tanesi kapalı olarakta kullanılabiliyor) ve 8 jakuzi vardır.
3 ayrı kata yayılmış, toplam 1287 yolcu kapasiteli tiyatro salonu bulunmaktadır.

İç Classic; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

İç Premium: İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duş, telefon, televizyon, saç kurutma makinesi ve kasa . Premium kabinler geminin yüksek katlarında bulunmaktadır.

Dış Classic : İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak yatak, duş, telefon , televizyon , saç kurutma makinesi ve kasabulunmaktadır. Kabinler de büyük bir pencere bulunur. Dış klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

Dış Premium : İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak yatak, duş, telefon , televizyon , saç kurutma makinesi ve kasa bulunmaktadır. Kabinler de büyük bir pencere bulunur.

Balkonlu Classik : Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı. Her kamara da uydu ile interaktif televizyon vardır, klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi,  kasa ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Balkonlu Premium:  Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı. Her kamara da uydu ile interaktif televizyon vardır, klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi,  kasa ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Mini Suite Balkonlu:  Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya tek büyük yatak, bir kanepe, dolap, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, her kamara da uydu ile interaktif televizyon vardır, klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi, kasa bulunmaktadır.

Scroll Up