EMERALD PRINCESS

Emerald Princess Princess filosunun en büyük yolcu gemilerinden biridir. Okyanus üzerinde renkli gündoğumu izlemek Venedik gibi romantik bir şehre nefes kesen günbatımı yakalamak için yaklaşık 900 balkonlu kabiniyle servis sunmaktadır. Piazza tarzı atrium bulunan gemide hemen yakınında Uluslararası Cafe sıcak panini tostların, dürümlerin veya salataların tadına bakılabilecek yerler arasındadır. Vines şarap barında taze hazırlanan suşi ile beraber ödüllü şarapları test edebilirsiniz. Fitness merkezinde egzersiz ile formunuzu korur veya Yıldızlar altında sinema deneyimini Emerald Princess da her zaman yaşayabilirsiniz.

 

2007 yılında seferlerine başlamış ve 3100 yolcu kapasitelidir. Yaklaşık 740 balkonlu kabini mevcuttur. 310 m. boyunda olan dev gemi, , Casinosu , muhteşem gösterilerin sergilendiği show salonu , disko ve barları ile tam bir yüzer tatil köyü niteliğindedir. Bu teknoloji harikası gemide tam pansiyon konaklayacaksınız. Ayrıca içinde spor yapabileceğiniz gymnasium, masaj salonu , sauna ve güzellik salonu gibi aktivitelerin yer aldığı bir çok bölüm geminizde mevcuttur.

EMERALD PRINCESS TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 113.561
Yılı: 2006
Yenileme : 2012
Uzunluğu: 290 m
Genişlik : 36 m
Toplam yolcu kapasitesi : 3.092
Su çekimi : 7,99m

EMERALD PRİNCESS

İÇ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

DIŞ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

BALKONLU KABİN : Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı TV, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa bulunmaktadır.

Not: Sigara içilmesi kabinlerde yasaktır, ancak kül tablaları kullanılması durumunda balkonlarda izin verilir.

Scroll Up