Grand Princess Gemisi
En son yenilikler ile geliştirilmiş Grand Princess, aynı zamanda Princess Cruises ünlü imza hizmetini sunmaya devam ediyor. Princess gemilerinden artık bir klasik olan Yıldızlar altında sinema keyfi, İtalyan esintili Piazza lobi ve Sanctuary gibi mekânlar tamamen yenilenmiş olarak misafirlerini ağırlamak için bekliyor.

Çay salonunda veya Kütüphane ‘de yatıştırıcı çay çeşitlerini yudumlayın veya Alfredo İtalyan restoranında elde açılan hamurlarıyla nefis pizzalarımızı tadın. Ayrıca yeni gece kulübü The One5 da, sabaha kadar eğlenceyi kaçırmayın.

GRAND PRINCESS TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 107,517
Yılı: 1998
Uzunluğu: 290 m
Toplam yolcu kapasitesi : 2.606
Kabin voltajı: 110/220 AC
Genişlik : 36 m

GRAND PRİNCESS

İÇ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. IC- IF kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

DIŞ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. OC- OF kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

BALKONLU KABİN : Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı TV, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa bulunmaktadır.

Not: Sigara içilmesi kabinlerde yasaktır, ancak kül tablaları kullanılması durumunda balkonlarda izin verilir.

Scroll Up