Majestic Princess Gemisi

Majestic Princess gemisi  Çin pazarına ve misafirlerine özel olarak inşa edilmiş ilk gemimiz olacaktır. 

Regal ve Royal Princess gemilerinin ikizi olarak üretilmiştir.  Gemi yıl boyunca Çin merkezli olacak ve özellikle uluslararası servis hizmetleriyle beraber Çin kültürünün nadide özeliklerini taşıyacaktır. Çinli misafirler için hazırlanmış ilk gemi oldu. Şangay merkezli olacak 3,560 konuk taşıyacak gemi Japonya ve Kore yolculukları için seferler düzenleyecektir. Royal Princess ve Regal Princess gemilerin tüm popüler ve farklı özelliklerini yine bu gemide yer alacaktır.

Bunlar geminin sosyal merkezi olarak hizmet veren çok katlı atrium arasında; benzersiz deniz üzerinde yürüme hissi veren, geminin kenarından dışarı 8 metre (28 ayak) uzanan bir cam zemin geçit; özel Şefin Masası Lumiere – Bir ışık perdesi yanı sıra Çinli yolcular için geliştirilen yeni mekânlar ve özellikler. Özel yemek deneyimi.

Majestic Princess ın sunduğu olanaklar:

• Genişletilmiş daha büyük Atrium. Ek olarak eğlence programları ve daha rahat yemek salonları.
• Şimdiye kadar en büyük üst güverte havuzu ve deniz seviyesinin 35 metre üstünde cam köprü ve geliştirilmiş dev sinema ekranı.
• Tüm dış kabinler balkonludur.

CROWN PRINCESS TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 141.000
Yılı: 2017
Uzunluğu: 330 m
Toplam yolcu kapasitesi : 3560
Genişlik : 36 m

MAJESTIC PRINCESS

İÇ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa.

BALKONLU KABİN : Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı TV, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa bulunmaktadır.

Not: Sigara içilmesi kabinlerde yasaktır, ancak kül tablaları kullanılması durumunda balkonlarda izin verilir.

Scroll Up