Ruby Princess Gemisi
Romantik bir kaçamak için, 2008 yılında meşhur TV dizisi Trista ve Ryan Sutter muhabbet kuşları tarafından vaftiz olan Ruby Princess daha iyi bir gemi seyahati olamaz. Romantik bir gecede geminin birçok mekânının yanı sıra avlusundaki Piazza da şarkıcının tatlı serenatlarını dinleyebilir, Sanctuary deki kabana da çiftler rahatlatıcı bir masaj yaptırabilirler. Yada havuz kenarında sıcak bir battaniye altında yıldızlar arasındaymış gibi hissi veren romantik bir komedi filmi izleyebileceğiniz rahat bir mekan bulabilirsiniz. Dünyanın en nefes kesici yerleri olan Karayipler ve Akdeniz gibi bir çok destinasyona Ruby Princess ile ulaşabilirsiniz.

RUBY PRINCESS TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 113,561
Yılı: 2007
Uzunluğu: 290 m
Toplam yolcu kapasitesi : 3084
Genişlik : 36 m

STAR PRİNCESS

İÇ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

DIŞ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. OV – OW – OY  – OZ kategori  kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

BALKONLU KABİN : Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı TV, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa bulunmaktadır.

Not: Sigara içilmesi kabinlerde yasaktır, ancak kül tablaları kullanılması durumunda balkonlarda izin verilir.

Scroll Up