Star Princess   kendine has özellikleriyle Princess filosunun adeta parlayan bir yıldızı olarak görülebilir. Rahat huzurlu Sanctuary da hoşça vakit geçirmek geminin sunduğu imkânlar ve Piazza gibi meydanlar gemide daha fazla zaman geçirmeye ikna edecek birkaç seçenek den biridir.

Her öğlen Wheelhouse Bar da sunulan İngiliz Pub tarzı öğlen yemeği, yenilenen otantik ve İtalyan esintileriyle dolu restoranı gibi hizmetler, misafirlerimizin en beğendiği kısımlardır. 

STAR PRİNCESS TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 108,977
Yılı: 2001
Uzunluğu: 290 m
Toplam yolcu kapasitesi : 2600
Genişlik : 36 m

STAR PRİNCESS

İÇ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

DIŞ KABİN; İki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, özel banyo ve duş, minibar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa. IF -OC – OF kategori  kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır.

BALKONLU KABİN : Özel verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe ve geniş oturma alanı TV, direkt telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa bulunmaktadır.

Not: Sigara içilmesi kabinlerde yasaktır, ancak kül tablaları kullanılması durumunda balkonlarda izin verilir.

Scroll Up