362 metre uzunluğunda, 64 metre genişliğinde olan bu gemiye bindiğinizde daha çok devasa bir binadaymış gibi hissediyorsunuz. Mühendislik ve mimarlık harikası olarak tanımlanan gemi 16 kattan oluşuyor ve 6296 yolcu kapasiteli.

İçinde tiyatrosu, dev alışveriş merkezi bulunan 2010 Aralık ayında ilk programını yapan Allure of the Seas 225 bin ton ağırlığındadır.

Dört futbol sahası büyüklüğünde, Eyfel Kulesi’nden 13 kat daha ağır ve Titanic’den 109 metre daha büyük olan dünyanın en büyük yolcu gemisi Allure Of The Seas, konforun, lüksün, eğlencenin ve denizin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen konuklarını bekliyor.

Denize İniş Tarihi: 2010
Maliyeti: 1,200,000,000 $
Yolcu: 6,410
Mürettebat: 2,384
Tonaj: 225.000 ton
Uzunluk: 362 Metre
Hız: 23 knot

Standart İç Kabin:
Oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi, oda servisi mevcuttur.

Boardwalk Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
güverte 7; oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, günün 24 saati oda servisi.

Central Park Manzaralı Dış Kabin :
güverte 9;
oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, günün 24 saati oda servisi.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :okyanus manzarası, oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, 24 saati oda servisi.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı (kanepe yatak olmayabilir), iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj özel banyo alan ve saç kurutma makinesi, 24 saat oda servisi mevcuttur.

Aqua Theater Süit Balkon A1
Güverte (ler): Güverte 8

Anfi tiyatro fantastik bir görünümü ve iki geniş yatak odası, iki banyo;  özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, banyo, makyaj odası ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi, ücretsiz Konsiyerj hizmeti, öncelikli check-in / check-out, ücretsiz bagaj valesi hizmete dahil.

Balkonlu GS Grand Süit
Güverte : 6-7-8-9-10-11-12-14

Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, banyo, makyaj odası ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi, ücretsiz Konsiyerj hizmeti, öncelikli check-in / check-out, ücretsiz bagaj valesi hizmete dahil.

Balkonlu Junior Süit JS
Güverte: 6-7-8-9-10-11-12-14
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, küvet, makyaj odası ve saç kurutma makineli özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi

Loft Süit L1
Güverte: 17
Açıklama: Çift kişilik yatak, özel balkon, kasa, klima, uydu TV, telefon, saç kurutma makinası, kasa ve mini bar bulunan bir oturma alanı (bazılarında kanepe yataklı).

 

Scroll Up