Brilliance of the Seas, Royal Caribbean’ın size verdiği cruise deneyimini, unutulmaz anılara dönüştürme sözünü tuttuğunun kanıtlanmış örneklerinden biridir. Daha çok dış kabin, dokuz katlı cam merkezi, deniz manzaralı cam asansörler, en son teknoloji ve bir ikincisi olmayan Gold Anchor ServiceSM, cruise gezinizi özel ve eşsiz kılacaktır.

Süper yat dizaynı ile karakterize olmuş Brilliance of the Seas; camlı alanları, sanat eserleri ve heykeller ile tamamlanmış modern mobilyaları ile dikkat çekmektedir. Açık alanları, balkonları ve daha çok cam görünümüyle Brilliance of the Seas’de, bir gemide olduğunuzu unutacaksınız. Cruise seyahatiniz boyunca eğlence, dinlence, heyecan, romantizm, adrenalin ve diğer bütün duyguları aynı anda yaşayacaksınız. Tek bavul ile birçok ülkeyi tek seferde keşfetmeye hazır olun.

Favori içkinizi yudumlarken aqua tiyatronun muhteşem su gösterilerini izleyebilirsiniz. Sınırsız eğlence, sınırsız dinlence, her duyguya hitap eden bir yolculuk düşünün. Bütün turistik aktiviteleri aynı anda yaşayacaksınız. Üstelik bavul açma kapama derdi olmadan birçok ülkeyi özgürce keşfedeceksiniz.

Dünyanın en büyük gemisi size okyanusun ortasında gemide sörf, zipline yapma ve golf gibi onlarca seçenek de sunuyor.

Denize İniş Tarihi: 2002
Maliyeti: 350 000,000 $
Yolcu: 2,543
Mürettebat: 848
Tonaj: 90.000 ton
Uzunluk: 293 Metre
Hız: 25 knot

Standart İç Kabin:
Oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi, oda servisi mevcuttur.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
okyanus manzarası, oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, 24 saati oda servisi.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı (kanepe yatak olmayabilir), iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj özel banyo alan ve saç kurutma makinesi, 24 saat oda servisi mevcuttur.

Balkonlu Junior Süit JS
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, küvet, makyaj odası ve saç kurutma makineli özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi

Scroll Up