Enchantment of the Seas; güneşle dolu alışveriş merkezinden beyaz mermerli merdivenlerine kadar, kendi sınıfına ait özel bir tarzı ve karakteri vardır. Özel kokulu yemek salonları ve lobiler, casinolar, yüzme havuzları, solaryumlar, merkezler, bazı gemilerdeki minyatür golf sahaları gibi.. Bu sınıfa ait gemilerde herkesi eğlendirebilecek özellik mevcuttur. “Işıklı gemiler” olarak bilinen bu sınıf, 2 hektar cam kubbesiyle, aydınlık çatıları ve tavandan tabana pencereleri ile unutamayacağınız manzaraları size sunar. Sıcak ve samimi atmosferi ile güneşin doldurduğu alışveriş merkezi ve açık alan güverteleri ile dinginlik, şıklık, lüks ve daha birçok özelliği bir arada barındırır.

İlk seferini Temmuz 1997 tarihinde gerçekleştiren Enchantment of the Seas 2005 yılında tekrar revize edilerek gemiye 151 oda, Johny Rockets, tırmanma duvarı ve daha birçok yenilik eklenmiştir. Bu çalışmalar sonunda geminin boyu 22 metre ağırlığı ise 6,000 GRT artmıştır.

Denize İniş Tarihi: 1997
Maliyeti: 300 000,000 $
Yolcu: 2,730
Mürettebat: 852
Tonaj: 83.000
Uzunluk: 279 Metre
Hız: 22 knot

Standart İç Kabin:
iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, TV, telefon, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi  mevcuttur.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
okyanus manzarası,  iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak,  TV, telefon, duş, saç kurutma makinesi, özel banyo.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon, duş, özel banyo ve saç kurutma makinesi

Balkonlu Junior Süit JS
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon,  TV, telefon,  saç kurutma makineli küvetli özel banyo,

Scroll Up