Jewel of the Seas; rahatlığı, büyütülmüş alanları, panoramik okyanus manzaraları ve her isteğinize özen ile cevap verecek eğitimli personeli ile size tam bir cruise deneyimi sunuyor. Ayırt edici özellikleri arasında on katlı cam merkezi, deniz manzaralı cam asansörler ve Royal Caribbean filosundaki en yüksek oranda dış kabin sayısı bulunmaktadır. Süper yat dizaynı ile karakterize olmuş Radiance Sınıfı gemiler, camlı alanları, sanat eserleri ve heykeller ile tamamlanmış modern mobilyaları ile dikkat çekmektedir. Açık alanları, balkonları ve daha çok cam görünümüyle Radiance Sınıfı gemilerde bir gemide olduğunuzu unutacaksınız.

Denize İniş Tarihi: 2004
Yolcu: 2,502
Mürettebat: 859
Tonaj: 90.000
Uzunluk: 293 Metre
Hız: 25 knot

Standart İç Kabin:
Oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi, oda servisi mevcuttur.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
okyanus manzarası, oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, 24 saati oda servisi.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı (kanepe yatak olmayabilir), iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj özel banyo alan ve saç kurutma makinesi, 24 saat oda servisi mevcuttur.

Balkonlu Junior Süit JS
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, küvet, makyaj odası ve saç kurutma makineli özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi

Scroll Up