2007’de tamamen yenilenen Majesty of the Seas ile tanışın. Bu gemi dünyadaki ilk denizler üstü sörf havuzu, heykeller, şelaleler ve yer gayserleri ile kaplı the H2O Zone® su havuzu, 11 farklı zorluk derecesine sahip en büyük kaya tırmanma duvarımız ve gemimizin yanında denizden metrelerce yüksekte bir vaha gibi olan jakuzisi ve daha bir çokları ile Royal Caribbean International’ın mühendislik harikası bir baş yapıtıdır. Genişletilmiş kablosuz internet ve cep telefonlarına ulaşabilirlik ve her odada flat ekran tv. Bu gemiye inanabilmek için onu görmeniz gerekir. Majesty Sınıfı gemilerimizin dizaynı sıra dışıdır. Bu denizler üzerindeki en yenilikçi ve aktivite,eğlence ve fırsatlarla dolu 15 katlı gemi size bir deniz seyahatinden fazlasını sunacak ve bu gemiden kesinlikle ayrılmak istemeyeceksiniz. Majesty Class yenilikçi FlowRider ® ve H2O Zone’daki gece partileri ile kendi liginin birincisidir.

Denize İniş Tarihi: 1992
Yolcu: 2,767
Mürettebat: 912
Tonaj: 74.000
Uzunluk: 268 Metre
Hız: 22 knot

Standart İç Kabin:
iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, TV, telefon, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi  mevcuttur.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
okyanus manzarası,  iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak,  TV, telefon, duş, saç kurutma makinesi, özel banyo.

Balkonlu Junior Süit JS
özel banyo, makyaj alanı, saç kurutma makinesi, TV, radyo ve telefon bulunmaktadır.
J3 – Junior Süit tek yatağı’a dönüştüren iki adet tek kişilik yatak, özel balkon, çekyat içeren oturma alanı ve küvetli özel banyo. 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir.

Bakonlu Grand Suite GS
İki adet tek kişilik yatak (birleşebilir), Özel balkon, Lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, Küvetli banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri servisi, Ücretsiz Danışma servisi, Öncelikli check-in, Öncelikli kalkış, Ücretsiz bagaj Vale hizmeti

Scroll Up