Dünyanın en büyük yolcu gemisi olan ve 1.3 milyar dolarlık yatırımla inşa edilen Oasis of The Seas ilk seferine 2009 Aralık ayında başladı. İçinde tiyatrosu, dev alışveriş merkezi, New Yorktaki Central Park benzeri bir park, 15’ten fazla lüks restoran, barlar, butikler ve 2 gece klübü var.

65 değişik ülkeden 2.165 personelin çalıştığı gemi unutulmayacak bir cruise tatili sunmak için sizi bekliyor.

Favori içkinizi yudumlarken aqua tiyatronun muhteşem su gösterilerini izleyebilirsiniz. Sınırsız eğlence, sınırsız dinlence, her duyguya hitap eden bir yolculuk düşünün. Bütün turistik aktiviteleri aynı anda yaşayacaksınız. Üstelik bavul açma kapama derdi olmadan birçok ülkeyi özgürce keşfedeceksiniz.

Dünyanın en büyük gemisi size okyanusun ortasında gemide sörf, zipline yapma ve golf gibi onlarca seçenek de sunuyor.

Denize İniş Tarihi: 2010
Maliyeti: 1,400,000,000 $
Yolcu: 6,360
Mürettebat: 2,394
Tonaj: 225.000 ton
Uzunluk: 361 Metre
Hız: 23 knot

Standart İç Kabin:
Oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi, oda servisi mevcuttur.

Boardwalk Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
güverte 7; oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, günün 24 saati oda servisi.

Central Park Manzaralı Dış Kabin :
güverte 9;
oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, günün 24 saati oda servisi.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :okyanus manzarası, oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak, lüks yatak takımı, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, 24 saati oda servisi.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı (kanepe yatak olmayabilir), iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon ve kasa, duş, makyaj özel banyo alan ve saç kurutma makinesi, 24 saat oda servisi mevcuttur.

Aqua Theater Süit Balkon A1
Güverte (ler): Güverte 8

Anfi tiyatro fantastik bir görünümü ve iki geniş yatak odası, iki banyo;  özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, banyo, makyaj odası ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi, ücretsiz Konsiyerj hizmeti, öncelikli check-in / check-out, ücretsiz bagaj valesi hizmete dahil.

Balkonlu GS Grand Süit
Güverte : 6-7-8-9-10-11-12-14

Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, banyo, makyaj odası ve saç kurutma makinesi bulunan özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi, ücretsiz Konsiyerj hizmeti, öncelikli check-in / check-out, ücretsiz bagaj valesi hizmete dahil.

Balkonlu Junior Süit JS
Güverte: 6-7-8-9-10-11-12-14
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon, lüks yatak takımı, TV, telefon, minibar ve kasa, küvet, makyaj odası ve saç kurutma makineli özel banyo, tam kahvaltı, öğle ve akşam yemeği oda servisi

Loft Süit L1
Güverte: 17
Açıklama: Çift kişilik yatak, özel balkon, kasa, klima, uydu TV, telefon, saç kurutma makinası, kasa ve mini bar bulunan bir oturma alanı (bazılarında kanepe yataklı).

 

Scroll Up