Rhapsody of the Seas ®

Rhapsody of the Seas camdan duvarları ve katlanabilir güneşlikleri ve büyüleyiici havası ile diğer gemilerin çoktan önüne geçmiştir. Büyüleyici okyanus manzarısının tadını çıkarmadığınız zamanlarda ShipShape® Day Spa’da rahatlayabilir, iki havuzumuzdan birinde yüzebilir, jakuzilere dalabilir yada sekiz loungemızdan birinde arkadaşlarınıza içki içmek için yetişebilirsiniz. Vision Sınıfı gemilerin güneşle dolu alışveriş merkezinden beyaz mermerli merdivenlerine kadar, kendi sınıfına ait özel bir tarzı ve karakteri vardır. Konulu yemek salonları ve lobiler, kasinolar, yüzme havuzları, solaryumlar, merkezler, bazı gemilerdeki minyatür golf sahaları ve daha nicesi.. Bu sınıfa ait gemilerde herkesi eğlendirebilecek özellik mevcuttur. “Işıklı gemiler“ olarak bilinen bu sınıf, 2 hektar cam kubbesiyle, aydınlık çatıları ve tavandan tabana pencereleri ile unutamayacağınız manzaraları size sunar. Sıcak ve samimi atmosferi ile, güneşin doldurduğu alışveriş merkezi ve açık alan güverteleri ile, dinginlik, şıklık, lüks ve daha bir çok özelliği bir arada barındırır.

Denize İniş Tarihi: 1997
Yolcu: 2,416
Mürettebat: 765
Tonaj: 78.000
Uzunluk: 279 Metre
Hız: 22 knot

Standart İç Kabin:
iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, TV, telefon, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi  mevcuttur.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
okyanus manzarası,  iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak,  TV, telefon, duş, saç kurutma makinesi, özel banyo.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon, duş, özel banyo ve saç kurutma makinesi

Balkonlu Junior Süit JS
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon,  TV, telefon,  saç kurutma makineli küvetli özel banyo,

Scroll Up