Symphony of the Seas 2018’de Denizde!

Oasis Class ailesine katılacak olan geminin adı belirlendi! 9 Güverte yüksekliğini, 25 Metrelik Zip Line deneyimini ve Central Park’ın yeşil alanlarını gördüğünüzde, ayrıca yeni eklenen su kaydırakları ile havuz keyfini doruklarda yaşayacaksınız.

Denize İneceği Tarih: 2018
Yolcu: 6,780
Mürettebat: 2,175
Tonaj: 230,000 Grt
Uzunluk: 362.1024 M
Hız: 22 Knot

Standart İç Kabin:
Özel banyo, makyaj alanı, saç kurutma makinesi, kapalı devre TV, radyo ve telefon bulunmaktadır. 1S – Central Park View Interior Royal King’e dönüşen iki adet tek kişilik yatak, Central Park manzaralı, oturma alanı ve özel banyo. En fazla 4 kişilik.

Sanal Balkonlu – İç Kabin :
Okyanus ve hedeflerin gerçek zamanlı görünümlerini sağlayan, neredeyse zeminden tavana kadar uzanan yüksek çözünürlüklü bir ekran. Özel banyo, makyaj alanı, saç kurutma makinesi, kapalı devre TV, radyo ve telefon bulunmaktadır. Tek kişilik dönüştürebilen iki adet tek kişilik yatak, özel banyo ve kanepeli oturma alanı.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
Özel banyo, makyaj alanı, saç kurutma makinesi, kapalı devre TV, radyo ve telefon bulunmaktadır. Tek kişilik dönüştürebilen iki adet tek kişilik yatak, özel banyo ve kanepeli oturma alanı.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
Özel banyo, makyaj alanı, saç kurutma makinesi, kapalı devre TV, radyo ve telefon bulunmaktadır. Tek kişilik dönüştürebilen iki adet tek kişilik yatak, özel banyo ve kanepeli oturma alanı. Özel Balkon.

Aqua Theater Süit Büyük Balkon (2 Yatak) A1
Güverte (ler): Güverte 8

Tanım: Ana yatak odasında, Duxiana Yatağı bulunan bir tek yatağı bulunur. İkinci yatak odasında Tek 2 kişilik ve iki ayrı yatağına dönüşen iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her yatak odasında sandalye bulunan ferahlık, çift kişilik çekyat bulunan oturma alanı, yemek odası, mermer giriş, eğlence merkezi. İki küvetli banyo. Masa ve sandalyelerin bulunduğu geniş balkon.

Tip L1 – Crown Loft Süit L1
Güverte (ler): Güverte 17 , Güverte 18
Kişilik: 1 – 4 yolcu

Tanıtım: – İki katlı ve panoramik manzaralı yüksek standart oda. 2 kişilik tek yatak ve ikinci katta banyo bulunan ana yatak odası. Ana düzeyde duş bulunan küvet. Sandalyeli özel balkon, kuru barlı yemek alanı, masa . Oturma odası kanepe, çift kişilik yatağa dönüştürür.

Scroll Up