Vision of the Seas ®
2000 ylında tümüyle yenilenen Vision of the Seas cruise gemisiyle bavul taşıma derdi olmadan birçok ülkeyi tek seferde yaşayacaksınız. Cruise seyahatiniz süresince ruhunuza hitap edecek ShipShape® Day Spa, iki havuz, altı jakuzi, Çağdaş Müzikaller gibi pek çok yapımı geceleri sizlere sunan Masquerade Tiyatro Salonu gibi seçeneklerle dolu dolu bir tatil yaşayacaksınız.

Vision Sınıfı gemilerin güneşle dolu alışveriş merkezinden beyaz mermerli merdivenlerine kadar, kendi sınıfına ait özel bir tarzı ve karakteri vardır. Konulu yemek salonları ve lobiler, casinolar, yüzme havuzları, solaryumlar, merkezler, bazı gemilerdeki minyatür golf sahaları gibi.. Bu sınıfa ait gemilerde herkesi eğlendirebilecek özellik mevcuttur. “Işıklı gemiler“ olarak bilinen bu sınıf, 2 hektar cam kubbesiyle, aydınlık çatıları ve tavandan tabana pencereleri ile unutamayacağınız manzaraları size sunar. Sıcak ve samimi atmosferi ile, güneşin doldurduğu alışveriş merkezi ve açık alan güverteleri ile, dinginlik, şıklık, lüks ve daha bir çok özelliği bir arada barındırır.

Denize İniş Tarihi: 1998
Yolcu: 2,514
Mürettebat: 742
Tonaj: 78.000 ton
Uzunluk: 279 Metre
Hız: 22 knot

Standart İç Kabin:
iki adet tek kişilik yatak veya bir adet yatak, TV, telefon, duşlu özel banyo, makyaj alanı ve saç kurutma makinesi  mevcuttur.

Okyanus Manzaralı Dış Kabin :
okyanus manzarası,  iki adet tek kişilik yatak veya bir adet  yatak,  TV, telefon, duş, saç kurutma makinesi, özel banyo.

Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin :
özel balkon, çekyatlı oturma alanı, iki adet tek kişilik yatak veya bir 1 adet yatak, TV, telefon, duş, özel banyo ve saç kurutma makinesi

Balkonlu Junior Süit JS
Yatak odası, oturma alanı ve özel balkon.
Özellikleri: özel balkon,  TV, telefon,  saç kurutma makineli küvetli özel banyo,

Scroll Up