0%
Çıkış Limanı
Varış Limanı
Limanlar :
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
  • Gemi
  • Bilgi İste
Tur Hakkında:

CUMHURİYETİMİZİN 95. YILINDA MUHTEŞEM FIRSAT !!!

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

CUMHURİYETİMİZİN 95. YILINDA MUHTEŞEM FIRSAT
2018 TEMMUZ AYINDA İLK SEFERİNE ÇIKACAK OLAN
5*DELUXE NICKOVISION GEMİSİ İLE
  TUNA NEHRİNDE  3 ÜLKE

ALMANYA-AVUSTURYA-MACARİSTAN
MÜNİH-PASSAU-YBBS-WACHAU-VİYANA-BUDAPEŞTE

29 Ekim – 1 Kasım 2018 tarihler arasında
3 Gece– 4 Gün

1.GÜN ( 29.10.2018) İSTANBUL – SALZBURG – PASSAU
Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte saat 07:45 de TK1381 sayılı sefer ile Salzburg’a hareket.Yerel saatle 08:25de varışta arzu eden misafirlerimiz için ekstra Salzburg turu. Avusturya’nın 4.büyük yerleşim yeri olan bu şehir adından anlaşılacağı gibi,salz tuz,burg kale demek olduğuna göre, eskiden tuz madenlerince zenginmiş.Salzach nehri kıyısında yer alan bu şehir ünlü müzisyen Mozart’ın doğduğu yer olarak da ünlenmiştir ki göreceğiniz gibi bu şehirde her şey Mozart temalıdır.Şehir eski ve yeni bölümden oluşmuştur. Salzach’ın bir yakasında Mirabell bahçeleri,Makartplatz meydanı ve Mozart’ın yaşadığı evin yer aldığı Getreidegasse caddesi bulunmaktadır.Salzburg Katedralinin olduğu Dom Meydanı, tarihi bir çeşmenin olduğu Residenzplatz da görülmesi gereken meydanlardandır. Daha sonra asansörle, şehri panoramik olarak en güzel görüntüyü alabileceğiniz tepede kurulmuş olan Hohen Salzburg şatosunu ziyaret edeceksiniz. Tur sonrası Passau’yagemiye transfer ve yerleşme.Saat 17:00de geminin hareketi.Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma.Akşam yemeği ve geceleme gemide.
CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
DİKKAT : NATİF TUR SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN GİDİŞ, ATATÜRK HAVALİMANINA DÖNÜŞ ŞEKLİNDE OLUP. İSTANBUL – MÜNİH – PASSAU
Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar gidişte saat 11:55 de TK1639 sayılı sefer ile Münih’e hareket.Yerel saat ile 12:40da varış.Passau’ya gemiye .

2.GÜN (30.10.2018 ) YBBS an der Donau -WACHAU-VİYANA
Saat 06:00da Tuna nehri kıyısında güzel bir kasaba olan YBBS’ye varış.Gemide sabah kahvaltısından sonra hristiyanlarca kutsal kabul edilen ve bir hac yeri olan Maria Tafare bazilikası ziyareti.Saat 12:00de geminin hareketi.Gemide öğle yemeğinden sonra yukarı Tuna’nın en yeşil bölgesi olan ve size kartpostal gibi manzaralar sunan Wachau bölgesinden geçerek saat 20:30da Viyana’ya varış.Gemide akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Viyana gece turu.Gemide geceleme.

3.GÜN (31.10.2018) VİYANA
Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Viyana şehir turu.Avusturya’nın başkenti Viyana şehrini gezmeye Hundertwasserhaus’da (100 su evi) 20 dakikabir mola vererek başlıyoruz. Daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüyerek şehir merkezine dönüyve her köşesinde olağanüstü mimarisi ile keyif verecek Viyana turumuzaRingstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi ile devam ediyoruz. Şehrin eski bölümünde ise St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Tur sonrasında gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstraSchönbrunn sarayı ve Bahçesi turu.Habsburg hanedanının yazlık sarayı olan ve Sissi olarak bilinen İmparatoriçe Elizabeth ile özdeşleşenAvrupanın en güzel saraylarından biri olan Schönbrunn sarayı ve bahçesini gezeceksiniz.Tur sonrasında gemiye dönüş ve saat 18:00de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4.GÜN (01.11.2018) BUDAPEŞTE-İSTANBUL
Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 09:30da varış. Bagajlarımız ile gemiden ayrılış. Arzu eden misafirlerimiz içinekstra Budapeşte şehir ve Szentendre turu.Şehirdeki nadir ayakta kalabilen Osmanlı eserlerinden Sokullu Hamamı, Macaristan’ı kuran Macar Beyleri’nin heykellerinin süslediği Kahramanlar Meydanı, Tuna üzerindeki Budapeşte’nin gerdanlıklarından Elizabeth ve Zincirli Köprüleri, Budin Kalesi ile içindeki Matyaş Kilisesi ve Kütüphane, Budapeşte Parlamento binası, Gellert (Gürzü İlyas) tepesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Budapeşte’ye 25km uzaklıkta 17.yüzyıldan kalma pitoresk bir köy olan Szentendere’ye hareket. Bu ziyaret esnasında, haç anıtıyla Ana meydanı, Macaristan’daki ilk eğitim veren okulu, Preobrazenska kilisesini, Tepedeki kiliseyi göreceksiniz. Bu gezi esnasında, çevrede gezinmek ve el yapımı Macaristan hatırası eşyalar almak için ya da renkli Macar kafelerinde oturmak için de fırsatınız olacaktır.Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 20 :05de TK1038 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. 02.11.2018 Saat 00 :15de varış ve gezimizin sonu.

ÖNEMLİ NOTLAR:
• Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanıninsiyatifinde olup uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
• Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.
• İç hat uçuşunu dış hat biletine bağlantılı olarak almayıp, münferiden ayrı birbilet olarak alan misafirler, bununla ilgili doğabilecek her türlü sorundan (tur iptali, tarih değişikliği, uçuş saat değişikliği, vb) kendileri sorumludur.
• Her misafir, rezervasyon kayıt dönemi içerisinde yayınlanan indirim kampanyalarından yalnızca birinden faydalanabilir.

Fiyatlar

Paket Fiyatı
DIŞ KABİN AÇILMAZ PENCERE(ARKADA) , kişi başı - 499 Euro
DIŞ KABİN AÇILMAZ PENCERE, kişi başı - 599 Euro
DIŞ KABİN FRENCH BALKONLU(ARKADA), kişi başı - 749 Euro
DIŞ KABİN FRENCH BALKONLU ORTA, kişi başı - 799 Euro
DIŞ KABİN FRENCH BALKONLU ÜST, kişi başı - 899 Euro

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :
- Türk Havayolları ile İstanbul-Salzburg (Münih)Budapeşte-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
- Liman vergileri (300 Euro)
- Gemide 3 gece 4 gün tam pansiyon konaklama
- Erken kahvaltı
- Beş çayı servisi
- Gece atıştırmalık servisi
- 24 saat kahve ve çay servisi
- Barda ve salonda canlı müzik
- Yemeklerde açık su servisi.
- Tüm transferler
- Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
- Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
- Ekstra turlar (Nakit Euro olarak ödenir kredi kartı ile ödenemez)
- Wifi kullanımı
- Gemi personeli servis bedeli.(Kişi başı 36 Euro olup gemide toplanacaktır)
- Şahsi harcamalar
- Vize (Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
- Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
- Seyahat Sigortası
- Yurt dışı çıkış harcı

İPTAL ŞARTLARI : Hareket tarihine
90 gün kala 50 € kişi başı
89 gün – 56 gün kala 70
55 gün – 28 gün kala 80
27 gün – 14 gün kala 90
13 gün – ve sonrası 100 ceza uygulanır.

EKSTRA TUR FİYAT LİSTESİ
VİYANA GECE TURU 35,00 €
VİYANA ŞEHİR TURU 40,00 €
SCHÖNBRUNN SARAYI ve BAHÇESİ TURU 55,00 €
VİYANA ŞEHİR VE SCHÖNBRUNN SARAYI ve BAHÇESİ TURU 75,00 €
BUDAPEŞTE ŞEHİR VE SZENTENDRE TURU 55,00 €

Detaylar
Gemi Bilgileri
Açıklama :
Gemi Firması : 0
Menşei :
Para Birimi :
Yapım Yılı:
Yolcu Sayısı :
Mürettabat Sayısı :
Kat Sayısı :
Ağırlığı :
Uzunluğu :
Genişliği :
Hızı :
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız