Çıkış Limanı
Varış Limanı
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
  • Gemi
Tur Hakkında:

Thy ile Paket Program
28 Temmuz 2020 - Kurban Bayramı

5*Dlx AMADEUS IMPERIAL ile Romantik Ren Nehri & Muhteşem Mosel Nehri  
KURBAN BAYRAMI TURU
HOLLANDA – ALMANYA – FRANSA – İSVİÇRE
Amsterdam(1) – Köln – Cochem – Koblenz – Romantik Ren Parkuru Geçişi – Rüdesheim – Mannheim – Speyer – Strazburg – Basel – Zürih

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

5*Dlx AMADEUS IMPERIAL ile Romantik Ren Nehri & Muhteşem Mosel Nehri  
KURBAN BAYRAMI TURU
HOLLANDA – ALMANYA – FRANSA – İSVİÇRE
Amsterdam(1) – Köln – Cochem – Koblenz – Romantik Ren Parkuru Geçişi – Rüdesheim – Mannheim – Speyer – Strazburg – Basel – Zürih
7 Gece - 8 Gün
28 Temmuz 2020

A 1.Gün

İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 07.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1957 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.35’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.05’de Amsterdam’a varış sonrası nehir gemimize transfer. Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra serbest zaman. ‘’Hoş Geldiniz’’ kokteyli ve akşam yemeği sonrası gemimiz bu gece Amsterdam limanında demirli kalacak.

B 2.Gün
Amsterdam Limanı

Modern bir metropol kentinin özelliklerini, 17. yy`ın eşsiz atmosferiyle birleştiren Amsterdam Hollanda`nın başkentidir. 12. yüzyılda Amstel ırmağının kıyısında bir balıkçı köyü olarak kurulan Amsterdam, bugün Hollanda'nın kişi sayısı bakımından en büyük, kültürel ve parasal yönden de en önemli kentidir. Hollanda, mimari zenginliği ile bir hazine gibidir. Ününü kanallarından ve değişik özellikteki müzelerinden almıştır. Kanalların üzerine kurulmuş bu şehri tanımanın en kolay yolu cam tavanlı kanal botlarına binmektir. Şehirde birçok müze bulunmaktadır. Bunların en önemlileri Rjiks Museum diğeri ise Van Gogh Museum'dur. Genelevlerin olduğu "Kırmızı Işıklar" bölgesi ("Red Light District") ile daha çok tütünle karıştırılarak ya da karıştırılmadan içilen esrarın, Space Cake (esrarlı kurabiye) ve mantarların satıldığı "kahvehane"ler ("Coffeeshop") kente gelenlerin ilgisini çeken yerler arasındadır.

C 2.Gün
Utrecht Limanı

Utrecht, Hollanda'nın Utrecht eyaletinin eyalet merkezi ve en kalabalık şehri. Şehir belediye statüsündedir. Nüfusu 330,772 kişidir ve Hollanda'nın dördüncü büyük şehridir. Hollanda'daki büyük şehirleşmiş metropolitan alan olan Randstad'ın doğu köşesindedir.

D 3.Gün
Köln Limanı

Köln, eski adıyla Kolonya, Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin en büyük şehri, ayrıca 4 385 082 nüfuslu Köln İdari Merkezi'nin yani Regierungsbezirk Köln'ün merkezidir.

E 4.Gün
Cochem Limanı

Cochem, Almanya'da Renanya-Palatina eyaletinde yer alan bir şehirdir.

F 4.Gün
Koblenz Limanı

Koblenz Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletinde bir kent. Bonn'un yaklaşık 60 kilometre güneyinde yer alan Koblenz, 1992 yılında 2 bininci kuruluş yıldönümünü kutlamıştır.

G 5.Gün

Koblenz Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletinde bir kent. Bonn'un yaklaşık 60 kilometre güneyinde yer alan Koblenz, 1992 yılında 2 bininci kuruluş yıldönümünü kutlamıştır.

H 5.Gün
Rudesheim Limanı

Rüdesheim am Rhein, Ren Boğazı'ndaki bir Alman şarap yapım kasabası ve bu bölgedeki UNESCO Dünya Mirası Bölgesi'nin bir parçası.

I 6.Gün
Mannheim Limanı

Mannheim, yaklaşık 313.000'lik nüfusu ile Stuttgart'tan sonra Baden-Württemberg eyaletinin ikinci büyük şehridir. Hessen, Renanya-Palatina ve Baden-Württemberg eyaletlerinin kesiştiği noktadadır. Bugün, Avrupa Metropol bölgelerinden Ren-Neckar Üçgeni'nin ekonomik ve kültürel merkezini oluşturur.

J 6.Gün
Speyer Limanı

Speyer, Speier olarak da yazılır, Almanya'nın güneybatı kesimindeki Renanya-Palatina eyaletinde bulunan bir kent. Romalılar tarafından kurulmuş olan bu kent; Ludwigshafen'in güneyinde, Ren Nehrinin sol kıyısında, Speyer Nehrinin ağzında yer alır.

K 7.Gün
Strazburg Limanı

Strazburg Fransa'nın bir kuzeydoğu kentidir. Alsas bölgesi ve Bas-Rhin departmanının başkentliğini yapar. Strazburg Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kentidir.

L 8.Gün
Basel - İsviçre Limanı

Sabah 09.00’da Basel limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Zürih’e hareket ediyoruz (90 km). Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1910 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.30’da İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Basel Basel, İsviçre'nin kuzeybatısında bulunan bir sınır şehridir. Basel şehri "Basel Stadt" Kantonu'nun başkentidir. 170.000'in üzerinde nüfusu ile İsviçre'nin Zürih ve Cenevre'den sonraki en büyük üçüncü şehridir. Basel, Almanya ve Fransa`ya komşudur

Fiyatlar

28 Temmuz 2020 için kabin fiyatları

İlave Ücretler
Bahşiş77 €

*Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, sabit değildir. 
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir. 
Bu seyahat için Schengen vizesi gerekmektedir

Detaylar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
THY ile İstanbul – Amsterdam / Zürih – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
2020 yapımı 5*Dlx Amadeus Imperial gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
Havalimanı ve Liman vergileri 
Programda belirtilen havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
Ücretsiz Çay & Kahve istasyonu
Gemideki eğlence & aktiviteler & canlı müzik
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
Seyahat sağlık sigortası – 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir)

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
Gemi personeli servis ücreti (Gecelik kişi başı 11 € toplamda kişi başı 77 € kabin hesabınıza eklenecektir)
Vize ücreti
İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır)
Yurt dışı çıkış harcı

İPTAL ŞARTLARI: Tur Hareket tarihine;
120 gün – 90 gün arası %30
89 gün – 60 gün arası %50
59 gün – 31 gün arası %70
30 gün – 22 gün arası %90
21 gün ile tur hareket günü arası %100 ceza uygulanır!
NOT: Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir. Uçak bileti ve vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!

Gemi Bilgileri
 Gemisi
Description :
Gemi Firması :
Menşei :
Para Birimi :
Yapım Yılı:
Yolcu Sayısı :
Mürettabat Sayısı :
Kat Sayısı :
Ağırlığı :
Uzunluğu :
Genişliği :
Hızı :
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız