Çıkış Limanı
Varış Limanı
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
  • Gemi
Tur Hakkında:

Kuşadası çıkışlı Iconic Aegean
Her Cumartesi-29 Ekim`e kadar

Kuşadası çıkışlı Yunan Adaları ve Atina Gemi Turu
3 Gece 4 Gün - Iconic  Aegean
*Her şey dâhil konaklama*
• Girit Turu • Atina Turu  • Seyahat sigortası ve • İçecek paketi DahilTur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

Kuşadası çıkışlı Yunan Adaları Gemi Turu
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları ve Atina Gemi Turları
3 Gece - 4 Gün
Kuşadası Gemi Biniş Saati: 09:00 - 11:00

her Cumartesi hareket - 29 Ekim 2022  a kadar


• Girit - Atina Turu, Seyahat Sigortası ve İçecek paketi Herşey Dahil konaklama

Gemide de sabah,öğlen,akşam yemekleri ve 5 çayları ve sabah 07 ile gece saat 02:00 saatleri arasında alınan tüm alkollü ve alkolsüz içecekler gün boyu hem yemek esnasında hem de günün kalan saat aralığında tüm barlarda ÜCRETSİZDİR. Ayrıca gemideki tüm eğlence ve aktiviteler (geleneksel canlı müzik,egzersiz/dans dersleri,el sanatları,spor turnuvaları) liman vergileri’de fiyatlara DAHİLDİR.

A 1.Gün
Kuşadası Limanı

Kuşadası gemiye giriş 09:00 - 10:30 arasıdır.

Aydın iline bağlı, Aydın merkeze 70km. , İzmir merkeze 90km. , İzmir Adnan Menderes Havalimanına 50km.(1saat) mesafededir. Tatil cenneti Kuşadası, cafe barları, gece hayatı için fazlasıyla alternatif sunan bar, kulüp ve değişik eğlence mekanları ile tanınır. Kuşadası Barlar sokağı ve Kuşadası Kaleiçi mevkileri gece hayatının kalbinin attığı bölgeleridir. Kuşadası'nda bir çok plaj ve beach club'lar gündüzleri eşsiz deniz ve kum rahatlığı sağlarken geceleride klüp/bar kimliğine bürünerek Kuşadası'nda günü 24 saat yaşamanıza olanak sunarlar.

B 1.Gün
Patmos Limanı

Bembeyaz evleri ile tipik Akdeniz mimarisini ve kültürünü yansıtan Patmos, bir yeryüzü cenneti. Feribotlar, yatlar ve gezi tekneleri genellikle, adanın merkez ve liman şehri olan Skala`da demirliyor. Çok sık ve lüks bir havaya sahip olan şehirde çok sayıda hediyelik eşya dükkânı ve butik var. Limandan adanın büyük kumsallarına her gün kayık ve küçük tekne turları düzenleniyor.

C 2.Gün
Heraklion - Girit  Limanı

Kandiye, Yunanistan'ın Girit Adası'nın en büyük şehri ve yönetim merkezi. 173.993 kişilik nüfusu ile Girit'in birinci, Yunanistan'ın dördüncü büyük şehridir. Ayrıca Girit'in dört idarî bölümünden biri olan aynı adlı ilin merkezidir.

D 2.Gün
Santorini Limanı

Siyah kum sahillerinin yukarısında volkanik kayalara tutunan beyaz köyleriyle ünlü Santorini Adası, ismini 13. Yüzyılda Azize Irene`ye atfen almış. Ada`daki en önemli yerler Akrotiri, Antik Thira, Fira ve Oia bölgeleri. Adanın merkezi olan Fira, 1956 depreminden sonra yeniden kuruldu. Harika bir manzaraya sahip olan bu merkez, küçük liman Skala Fira`ya 580 basamak uzaklıkta. Bu limana teleferik veya basamaklar üzerinden katırla ulaşmak mümkün. Adanın üçüncü büyük limanı olan Oia depremden sonra geleneksel bir yerleşim birimi halini almış. Neo-klasik malikânelerle çevrili Oia gizemli olarak kabul edilir.

E 3.Gün
Lavrion (Atina) Limanı

F 3.Gün
Mykonos Limanı

Mykonos kasabası beyaz renkli dar sokakları ve küp seklindeki evleriyle en çok ziyaret edilen ve en pahalı Yunan Adası`dır. Adanın asıl müdavimlerini dünya jet sosyetesi oluşturur. Yunanistan`ın en gösterişli adalarından biri olan Mykonos 1615 yılında kurulmuş. Kumsallarıyla ünlü olan bu Ada`nın en iyi kumsalı güney kıyısında yer alıyor. Mykonos kasabasından 4 kilometre mesafede olan bu kumsalın adi Platis Gialos. Arkasında otel ve restaurantlarin yer aldığı bu kumsal adanın başlıca plajı. Mykonos; daracık sokakları, beyaz evleri, yollara taşmış pembe, beyaz çiçekleri ile bir Ege klasiği. 

G 4.Gün
Kuşadası Limanı

Aydın iline bağlı, Aydın merkeze 70km. , İzmir merkeze 90km. , İzmir Adnan Menderes Havalimanına 50km.(1saat) mesafededir. Tatil cenneti Kuşadası, cafe barları, gece hayatı için fazlasıyla alternatif sunan bar, kulüp ve değişik eğlence mekanları ile tanınır. Kuşadası Barlar sokağı ve Kuşadası Kaleiçi mevkileri gece hayatının kalbinin attığı bölgeleridir. Kuşadası'nda bir çok plaj ve beach club'lar gündüzleri eşsiz deniz ve kum rahatlığı sağlarken geceleride klüp/bar kimliğine bürünerek Kuşadası'nda günü 24 saat yaşamanıza olanak sunarlar.

Fiyatlar

1 Ekim 2022 için kabin fiyatları

8 Ekim 2022 için kabin fiyatları

15 Ekim 2022 için kabin fiyatları

22 Ekim 2022 için kabin fiyatları

29 Ekim 2022 için kabin fiyatları

İlave Ücretler
Vize Ücreti140 €

Tek kişi fiyat farkı SORUNUZ
İki yetişkin yanında konaklayan 2 - 11 yaş arası çocuk ücreti  207 €uro
0 - 02 yaş arası bebekler (yalnızca liman vergisi öder) 167 €  

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.  Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

Bu program için gerekli vizeler : Tek yada Çok girişli Schengen Vizesi

YUNAN ADALARI PROMOSYONLU FİYATLAR  -  30 EYLÜL 2022 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

 

Detaylar

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:
Gemide 3 gece 4 gün "Yemek ve İçecekler - Herşey Dahil ” konaklama.
Şov, animasyon vb. gemideki eğlence ve aktiviteler
Geminin havuz, fitness, lounge vb.
ortak kullanım alanları,
Heraklion Knossos Sarayı Turu,
Klasik Atina Turu
Mikonos Transfer
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
Bahşişler,
Liman vergileri
Seyahat, sağlık sigortası ve tur iptali (Covid19’u kapsamaktadır.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:
Liman şehirlerindeki ekstra turlar.
Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri.
Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kişisel harcamalar
Yurtdışı çıkış harcı 
Seyahat Bedellerinde (70 yaş ve üzeri ) 20 € Sur-prim uygulanır
Vize ücreti ve takibi

GEMİDE HERŞEY DAHİL İÇECEK PAKETİMİZDE NELER VAR?

-Sıcak İçecekler (Alkolsüz fincanda servis edilir);
Espresso, Espresso Macchiato, Cappuccino, Cafe Latte, Çay, Cafe Mocha,
Americano, Greek Coffe, Sıcak Çikolata.
- Soğuk İçecekler (Alkolsüz bardakta servis edilir);
Espresso Freddo, Cappuccino Freddo, Frappe Ice Cafe, Ice Tea, Soda, Maden Suyu, Meyve Suyu (Portakal - Elma- Ananas - Domates), Coca Cola, Coca Cola Zero, Limonata, Tonik.
- Kokteyller;
Meyveli Panç (Portakal Suyu, Ananas, Nar Şurubu)
- Virgin Mary;
(Domates Suyu, Tuz & Biber, Worcester Sosu, Tabasco Sosu,
- Biralar;
Fıçı Bira (Büyük-Küçük), Shandy (Fıçı Bira&Limonata), Alkolsüz Bira.
- Şaraplar;
Cavino Ionos (Yunan Şarabı), Kırmızı Şarap (150ml), Beyaz Şarap (150ml), Roze Şarap (150ml).
- Alkollü İçecekler;
Viski ( J.B.Red Label), Vodka (Smirnoff), Rom (Bacardi), Cin (Beefeater), Tekila (Jose Cuervo), Brandy (Bardinet Napoleon), Malibu (Tia Maria Pernod), Ozo (Tsipouro).
- Klasik Kokteyller;
Blaoody Mary (Vodka, Domates Suyu, Seasoned & Spicy) Mai Tai (White Rum, Amarettos, Triple Sec, Dash of Angostura, Pineapple & Orange Juice)


ÖNEMLİ BİLGİLER:

Belirtilen fiyatlar EURO cinsinden olup, fiyatlar 2 kişilik kabinde vergi dahil kişi başıdır. Fiyatlar hazırlandığı zaman geçerli olan masraflar esas alınarak hesaplanmıştır.
Yakıt fiyatları, döviz dalgalanmaları ve benzeri fiyat değişiklikleri durumunda yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Programda belirttiğimiz gemi, transfer, vb. hizmet sağlayıcılarından kaynaklı herhangi bir değişiklikte (saatler, limanlar, vb.) Cruises in Turkey sorumlu değildir ve programın genel yapısını ve içeriğini bozmadan değiştirme ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Tur programına katılabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport gerekmektedir. Pasaportunda
Kıbrıs damgası bulunanlar yolcular Yunanistan’a giriş yapamazlar.
Tur iptal şartları ve diğer hükümler sözleşmemizdeki gibi geçerlidir.

Kara Turları 
Heraklion Knossos Sarayı Turu,

Klasik Atina Turu

COVID PROTOKOL:

Yunanistan hükümeti tarafından onaylanmış aşağıdaki aşılara göre her misafirin enaz 2 doz aşı olmuş olması ve üzerinden 9 ay geçmişşe 3’üncü hatırlatma dozunuda olup gemiye aşı sertifikasının çıktısı ile gelmesi zorunludur.

Eğer 2 doz aşı üzerinden 9 aylık (270 günlük) süreç geçmemişse misafirler tura 2 doz aşı ile de katılabilirler.

Misafirler tek doz aşı olmuşsa ve 2.dozu da tura katılmadan önce olacaksa bu süreçte 14 gün kuralı uygulanacak olup,tura katılmadan enaz 14 gün önce 2.doz aşılarını olmuş olmaları gerekir.

Fakat 3.doz hatırlatma sonrası 14 gün kuralı yoktur,misafirlerin 2.doz aşısı üzerinden 9 ay geçmişse 3.dozu yaptırtıp tura katılabilirler.

6-11 yaş arası çocuklar aşı olmadığından gemiye binmeden önce yetişkinler gibi depardan 24 saat önce RAPORLU COVID-19 PCR TESTİ veya yine RAPORLU HIZLI ANTİJEN TESTİ Negatif sonuçlarını ibraz etmeleri zorunludur.

Ancak misafirler Covid geçirmişse iyileşme sertifikasının geçerlilik süresi 6 ay’dır (180 gün) ve bu belge gemiye biniş esnasında ibraz edilirse hatırtlatma dozunda gerek yoktur.

Misafirler Covid geçirmiş ve 6 aylık sürece dahil iyileşme sertifikası olsa bile öncesinde yine tek doz aşı olmuş olması ve yine bu sertifikayı ibraz etmesi zorunludur.

***Limana gelmeden ve gemiye binmeden 24 saat önce RAPORLU COVID- 19 PCR TESTI veya yine RAPORLU HIZLI ANTIJEN TESTI Negatif sonuçlarını ibraz etmeleri zorunludur.

Hızlı ve sorunsuz gemiye biniş süreci açısından buna uyulmasını önemle rica ederiz.****

KABUL EDİLEN AŞILAR:

Pfizer BioNtech mRNA Comirnaty
Moderna mRNA Spikevax
Astra Zeneca/Oxford ChAdOx1 nCoV (AZD1222) Vaxzevria
Johnson & Johnson/Janssen Ad26.COV2.S
Sinovac/Coronavac
Gamaleya (Sputnik) Ad26/Ad5 Gam-COVID-Vac,
Cansiso Biologics AD5-nCOV, Convidencia
Sinopharm
Covishield Serun Institute of India Pvt.Ltd ChAdOx1_nCoV-19
BBV152 COVAXIN Bharat Biotech, India Whole virion inactivated

Gemi Bilgileri
Celestyal Olympia
Celestyal Olympia Gemisi
Description :

Celestyal Olympia gemisi ile Yunan adalarının keyifli zamanları sizi bekliyor. Celestyal Olympia gemisi ile Yunan adalarının eşsiz adalarını, Patmos, Mykonos, Santorini, Girit ve Rodos adalarının dışında Atina`yı da görme imkanını bulabileceksiniz. Sayfamızda Celestyal Olympia gemisinin tüm oda ve kabin özelliklerini, vizeli ve vizesiz tur programlarını, deck planını, video ve yorum gibi bilgileri bulabileceksiniz. En iyi fiyat garantisi, vade farksız taksit avantajları ve online rezervasyon imkanı ile Celestyal Olympia ile Yunan adalarına rezervasyonunuzu yaparak hemen yerinizi ayırtın.

 

Celestyal Olympia Gemisi Hakkında;

Teknik Özellikler

GEMİ ÖZELLİKLERİ
Tonaj 37,584
Uzunluk 214.88 m Genişlik 28.4 m Draft 7 m Seyir Hızı 17 knots
Yolcu Güvertesi 10
Asansör 7
Stabilizatör EVET
Elektrik Akımı 110 - 220 V
Geminin Sınıfı DNV GL

KABİN SAYISI
Toplam Dış Kabin 418
Balkonlu Kabinler Dışında 9
Toplam İç Kabin 306
Toplam Kabin 724

MÜRETTEBAT
Mürettebat Sayısı 540
Subayların Uyruğu Yunan & Uluslararası
Mürettebatın Uyruğu Avrupalı & Uluslararası

KABİN ÖZELLİKLERİ
Tüm kabinlerde duş, WC, klima, telefon,TV, kasa ve saç kurutma makinesimevcuttur. Tüm suitlerde minibar
mevcuttur.

Gemi Kullanım Alanları

Aegean Restaurant (Helios Cafe) - Horizons Bar (360 Derece) - Thalassa Bar - Muses Lounge - Argo Bar -Selene Lounge - 2 Büyük yüzme Havuzu - Çocuk Havuzu - Spa - Fitness Center - Güzellik Salonu - Duty Free Mağazaları - Badmington - Jogging - Basketbol - Kütüphane - İnternet Cafe - Casino - Çocuk Kulübü - Oyun Salonu - Video Salonu - Sağlık Merkezi - Resepsiyon 

 

Celestyal Olympia Gemisi Teknik Özellikleri    
           
Yıldızı            :    4****    
Tonaj            :    37.584    
Uzunluk         :    215 mt    
Genişlik          :    28,4 mt    
Seyir Hızı        :    16 knots    
Güverte          :    11 Kat    
Asansör          :    7    
Stabilizatör      :    Var    
Geminin Sınıfı  :    DNV    
Elektrik Akımı   :    110/220 V

 

Gemi Kullanım Alanları                
           
Aegean Restaurant - Helios Cafe            
Horizons Bar(360derece)    - Helios Bar        
Thalassa Bar - Auro Grill            
Eclipse    - Muses Lounge                
Argo Bar                    
Badmington,Jogging,Basketbol - Selene Lounge
2 Büyük Yüzme Havuzu : Çocuk Havuzu
Saunalar - Fitness Center
Çocuk Kulübü - Video Salonu
Oyun Salonu - Kütüphane
Güzellik Salonu & Spa -    İnternet Cafe
Duty Free Mağazaları - Sağlık Merkezi

Kabin Özellikleri

 

Toplam Kabin     :    724
İç Kabin Sayısı    :    306
Dış Kabin Sayısı   :    418
Personel Sayısı    :    550
Personel Uyruğu  :    Avrupa ve Uluslararası

 

Gemi Firması : Celestyal Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 1982
Yolcu Sayısı : 1664
Mürettabat Sayısı : 540
Kat Sayısı : 7
Ağırlığı : 37584 ton.
Uzunluğu : 9999.99 m.
Genişliği : 28.00 m.
Hızı : 19 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız