Tur Hakkında:

Satışa Kapalı

TÜRKİYE’DE İLK

CORDELIA EMPRESS ile HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN ve GÜNEY HİNDİSTAN

*** 6 ADET EXTRA TUR DAHİL***

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

TÜRKİYE’DE İLK
Cordelia Empress ile Hindistan Altın Üçgen ve Güney Hindistan Turu
THY ile Paket Program
18 Eki m; 01,15,29 Kasım 2022

*** 6 ADET EXTRA TUR DAHİL**

CRLEMSSRNG

A 1.Gün
Delhi Limanı

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde akşam saat 17.00`de Türk Havayolları kontuarı önünde rehberimiz ile buluşma. Check-in,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK716 nolu seferi ile saat 20.20`de Delhi`ye hareket.. Geceleme uçakta

Delhi, 17 milyon nüfus sayısı ile Hindistan'ın en büyük ikinci metropolüdür.

B 2.Gün
Agra Limanı

Yerel saat ile sabah04.40`daDelhi`ye varış. Delhi havalimanına varışımız ile birlikte pasaport ve bagaj işlemleri sonrası bizi bekleyen özel aracımız ileönce kahvaltı yapacağımız lokasyona gideceğiz. Kahvaltı sonrası aracımız ile Agra’yahareket. Hindistan’ın kırsal bölgelerini geçerek yapacağımız yolculuğumuzun ardından Agra Kalesiniz ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda
temelleri 1565 yılında İmparator Ekber Şah tarafından atılmış ve Şah Cihan zamanına kadar inşası devam eden yüksek kırmızı taşlarla yapılmış bir başyapıtı göreceğiz.  Taj Mahal`in kuzeybatısındaki Yamuna nehrinde bir dönemeçte hakim olan yaklaşık 2,5 Km uzunluğunda olan kale saray, Hindu ve Orta Asya mimari tarzlarının yumuşak bir şekilde harmanlanmasıyla dikkat çekiyor. Divan-ı-Am, Divan-ı-Has, Has Saray, Siş Mahal, ŞahCihanSarayı, Cihangir Sarayı, ve EkberSarayıgibi kale içersindeki büyüleyici yapıları göreceğiz. Divan-ı-Has`ın arkasından bir kapı, Şah Cihan’ın oğlu tarafından hapsedildiği Taj Mahal’e bakan Yasemin Kulesi’de yine ziyaret edeceğimiz büyüleyici mekanlardan biri olacak.  Ziyaretimizin ardındansaraylarda ve Taj Mahal’de kullanılan mermer işçiliğini ve tekniğini görmek için bir mermer atölyesi (kooperatif) ziyaretinin tamamlanmasından sonra sonra otelimize hareket. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Agra, Hindistan'ın kuzeyinde Uttar Pradeş eyaletinde, Yamuna Nehri kıyılarında yer alan eski bir şehirdir. Agra, 1526-1858 yılları arasında Hindistan'da hüküm sürmüş Babür İmparatorluğu, diğer bir deyişle Hint-Türk İmparatorluğu'nun eski başkentidir.

C 3.Gün
Jaipur Limanı

Sabah Kahvaltısının ardından Taj Mahal turu için otelimizden ayrılıyoruz. Şah Cihan tarafından zamansız bir şekilde dünyaya veda eden eşi Mümtaz Mahal için Yamuna nehri kıyısında anısına yaptırdığı ve dünyanın harikaları arasında yer alan Taj Mahal, aşk uğruna yapılmış en etkileyici anıt olarak tarihe adını yazdırdı. Bu büyük anıtın inşası yaklaşık 22 yıl sürdü ve 1653`te tamamlandı. Taj Mahal ziyaretimizin ardından Şah Cihan’ın Taj Mahal için esinlendiği Itmad-ud-Daula türbesini ziyaret edeceğiz. Itimad-Ud-Daula türbesi yada halk arasında bilinen adıyla Küçük Taj, dünyadaki belki de en güzel mimari örneklerinden bazılarının bulunduğu bir yapıt. Babür kraliçesi Nur Cihan tarafından 1622-1628 yılları arasında, babası Mirza Giyas Bey (Itimad Ud Daula)`in gömüldüğü yere inşa ettirilmiştir. Hindistan`da bir nehir kıyısına inşa edilmiş ilk mezar örneği olan Itimad Ud Daula türbesi aynı zamanda Nur Cihan ve ailesine de ev sahipliği yapıyor.Öğleden sonra - Fatehpur Sikri ziyareti için aracımızla yola çıkıyoruz.  Fatehpur Sikri`nin Agra`nın 37 km batısında kırmızı kumtaşından yapılmış epik bir hayalet şehir. Babür İmparatoru Ekber Şah tarafından 1569`da inşa ettirildi ve 14 yıl sonra su kaynağının kesilmesi nedeniyle terk edildi. Görkemli avluları ve sarayları, gizemli geçmişin hayallerini canlandırdığı bu ziyaretimizden çok etkileneceksiniz. Ziyaretimiz sonrasından Jaipur için hareket ediyoruz. Jaipur’a varışımızın ardından otelimize checkin yapıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Jaipur veya Caypur, popüler adıyla Pembe Şehir, Hindistan'ın Racasthan eyaletinin başkenti. Şehir 1728 yılında Mihrace Sawai II. Jai Singh tarafından kurulmuştur.

D 4.Gün
Jaipur Limanı

Sabah Kahvaltısının ardından Amber Kalesi (Kehribar Kalesi) turu için otelimizden ayrılıyoruz. Amber Kalesi - Jaipur`un sadece 11km kuzeyindeki Aravalli Tepeleri`nde bal renginde bir kale-saraydır. “Racastan`ın uyuyan güzeli” olarak tanımlanan kale, kasvetli dış cephe ve geçidin ardından çarpıcı manzaralarına açılan kraliyet dairelerinin zenginliği ileherkesi etkilemektedir. Kale ziyaretimizin artdından Jal Mahal’i görmek için bir fotoğraf molası veriyor ve şehir turu için hareket ediyoruz. Pembe Şehir Jaipur, “sonbahar gün batımının tonuna” sahip olan şehirdir. Zarif bal peteği perdeleri ve kraliyet hanımlarının mahalleleriyle sınırlı olduğu oymalı balkonlarla kaplı ayrıntılı bir yapı olan Hawa Mahal`i (Rüzgar Sarayı) dışarıdan ziyaret edip, Racastan Mihracesi  Jai Singh`in 17. yüzyılda yaptırdığı gözlemevi Jantar Mantar’ı ziyaret ediyoruz. Bir prens olmanın yanı sıra asker, astronom ve inşaatçı olan Jaipur`un kurucusu Mihrace Jai Singh bu güzel şehrin mimarı olarak biliniyor. Mihracenin Şehir Sarayı şimdi bir müze olarak kaliteli Rajput ve Babür tabloları, nadir el yazmaları ve bir cephanelik içeriyor. Ziyaretin tamamlanmasından sonra, halı dokuma ve yerel basmaatölyesini ziyaret ediyoruz. Ayrıca Jaipur’un ünlü değerli taşlarını görmek için Mücevher atölyesini ziyaret edip otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Jaipur veya Caypur, popüler adıyla Pembe Şehir, Hindistan'ın Racasthan eyaletinin başkenti. Şehir 1728 yılında Mihrace Sawai II. Jai Singh tarafından kurulmuştur.

E 5.Gün
Delhi Limanı

Sabah Kahvaltısının ardından Delhi’ye gitmek için otelimizden ayrılıyoruz. Hindistan kırsallarından geçerek öğleden sonra Sir Edward Lutyens tarafından tasarlanan yeni başkent Yeni Delhi`yi ziyaretimizde Başkanlık Sarayı`nı, Rashtrapati Bhavan`ı ve sekreterlik binalarını panaromik olarak görüyor hükümet merkezi ve ana caddeden aşağı inerek, etkileyici Rajpath’ı ve ardından I. Dünya Savaşı anıt kemeri , Hindistan Kapısı, Yüksek Mahkeme Binası ve Eski Kale’yi görüyoruz. Babür Şah’ın oğlu ve Ekber Şah’ın babası hükümdar Hümayun`un 1565 yılında yaşlı dul eşi Hacı Begüm tarafından inşa ettirilmiş türbesinin ziyaretinin ardından eski Delhi Sultanlığı’nın merkezi 72 metre yüksekliğindeki Kutub Minar`ı ve Quwat-ul-Eslam (İslam`ın Işığı) Camii`nin kalıntılarını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Delhi, 17 milyon nüfus sayısı ile Hindistan'ın en büyük ikinci metropolüdür.

F 6.Gün
Delhi Limanı

Sabah Kahvaltısının ardından Delhi Kalesine gidiyoruz. 1648 yılında İmparator Şah Cihan tarafından başkent olarak inşa edilen ve kendi adını taşıyan 300 yıllık surlarla çevrili Eski Delhiyi görüp, kırmızı kumtaşından yapılmış Kızıl Kale (Red Fort)`yi ziyaret ediyoruz. Kalenin hemen karşısında siyah beyaz soğan kubbesi ve minareleri dikkat çeken Hindistan`ın en zarif camisi olan Jama Mescidi`nin ziyaretinden sonra Kinaree Çarşısı’nı bisikletlerle çekçek yolculuğu yaparak geziyoruz. Bisikletli çekçek gezimizin ardından Mahatma Gandhi`nin 1948`de yakıldığı Raj Ghat`a gidiyoruz. Eski Delhi ziyaretinden sonra öğleden sonra Swaminarayan Akshardham Tapınağını görüyoruz. 10.000 yıllık Hint kültürünü nefes kesici ihtişamı, güzelliği, bilgeliği ve mutluluğunu özetleyen Hindistan`ın antik mimarisinin, geleneklerinin ve zamansız manevi mesajlarının özünü zekice sergiliyen bir yapı. Akshardham deneyimi, Hindistan`ın şanlı sanatı, değerleri ve insanlığın ilerlemesi, mutluluğu ve uyumu için yaptığı katkılarla aydınlatıcı bir yolculuk. Zamanın el vermesi durumunda alışveriş için serbest zaman ve sonrasında otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Delhi, 17 milyon nüfus sayısı ile Hindistan'ın en büyük ikinci metropolüdür.

G 7.Gün
Bombay - Mumbai Limanı

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve otelde bizleri bekleyen özel aracımı ile Delhi Havalimanına transfer. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ileMumbai uçuş. Yerel saat ile sabah04.45`de Mumbai`ye varış. Mumbai havalimanına varışımız ile birlikte pasaport ve bagaj işlemleri sonrası bizi bekleyen özel aracımız Mumbai/Bombay Şehir Turuiçin hareket.  Mumbai veya Türkçede bilinen adıyla Bombay, Hindistan`ın Maharaştra eyâletinin başkenti, Hindistan`ın en büyük ve Dünya`nın 3. büyük şehridir. Nüfusu 13 milyon civarındadır. Şehir, Salsette adası üzerine kurulmuştur. Şehrin metropol bölgesinde 20 milyon insan yaşar ve bu, dünya`nın en kalabalık üçüncü yerleşim yerini oluşturur. Şehrin derin bir doğal limanı vardır. Bugün ki turumuzda göreceğimiz yerler arasında Hindu ve İslam mimarisinin bileşimi olan Hindistan Kapısı (Gateway of India), ordu binaları, kale bölgesi, dünyaca ünlü Chhatrapati Shivaji Maharaj istasyonu, ilginç inanış ve tapınmaları ile ünlü Cayna Tapınağı, Hacı Ali Dargah isimli deniz kıyısında yer alan cami ve Hare Krishna Tapınağı yer alıyor. Tüm dinlerin buluştuğu bu şehirdeki dinsel kültürel zenginlik, başınızı döndürecektir. Daha sonra Colaba Causeway’e giderek, serbest alışveriş yapma olanağımız olacaktır. Öğle yemeği için serbest zamanımız olacak. Daha sonra, Kraliçe’nin Gerdanlığı adı verilen, harika manzaralarla süslü Hanging Gardens ve Kamala Nehru Park’ı gezeceğiz. Crawford Market ve Mani Bhavan’da ülkenin babası Mahatma Ghandi’nin 1917-1934 yılları arasında kaldığı yeri de gördükten sonra, gemimizin bulunduğu limana transfer. Gemi giriş işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Gizemli Bombay, Hindistan`ın ünlü film merkezi olan Bollywood`un dışından, rengin parfümün ve baharatın yuvasıdır. Şehirde ilk göz atacağınız yer. 1911 yılındaki ziyareti anasına Kraliyet için yapılmış olan 26mt. Yüksekliğindeki kemer altı yoldur. Şehrin çok kültürlü geçmişini bir çok camisini, tapınağını ve koloniyel döneme ait binalarını ziyaret ederek ve yerel Hint mutfağını tadarak keşfedin. Bombay`ın en ilginç yeri ve görkemli mimarisi ile ana manastırın evi olan Malabar Vadisi`ni ziyaret edin ve şehrin yükseklerinde canlandırıcı esintinin tadını çıkarın.

H 8.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

I 9.Gün
Cochin - Hindistan Limanı

Gemimiz saat 07:00`de Cochin limanına yanaşacak. Güney kıyılarında bulunan bir kaç küçük köy, köyün birleşimi bugünkü Cochin oluşturmuştur. Gün batımı gezileri, sahildeki balıkçılardan taze balık alınması ve adalar arasındaki bot gezileri ziyaretçilerin yapılacaklar listesinin ilk sırasında yer alır. Sanat merkezlerinde geleneksel dans olan Kathakali gösterileri sunar. 16. yüzyılda Portekiz yapımı kiliseler ve kalelerde Avrupa etkisi görülürken, eski Çin tacirlerinin izleri de, kıyı şeridini süsleyen sıra dışı balık ağlarında görülmektedir. Sabah kahvaltının ardından "Cochin Şehir Turu" `için hareket edeceğiz. Bu şehrin eski evleri ve dar sokaklarına yayılan Portekiz, Hollanda ve İngiliz izlerini görebileceğiz. Cochin Kalesi civarı, Bölgeyi dünya haritalarında işaretleyen Vasco da Gama’nın gömülü olduğu St. Francis Kilisesi, içinde o dönemin yaşamını yansıtan mücevher, elbise ve 17. yüzyıl Hint Mitolojilerinden sahneler yansıtan eserlerin olduğu, Hollanda Sarayı olarak ta bilinen Mattancherry Palace, 1568 yılında yapılan, 1662’de Portekizliler tarafından yıkılıp 1664’te Hollandalılar tarafından yeniden inşa edilen, yer döşemesinde hepsi birbirinden farklı el yapımı Çin karolarının bulunduğu İngiliz Milletler Topluluğu’nun en eski Yahudi Sinagog’u, ve limandaki Çinli balıkçıların kullanmış olduğu ilginç balık ağları, panoramik turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından gemimize dönüş. Gemimiz öğleden sonra16.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Cochin Hint yarımadasının güney-batı kıyısında yer alan enerjik bir şehirdir. Cochin ekvator cizgisinden sadece 10 derece kuzeydir. Dolayısıyla yıl boyu yaz mevsimi hakimdir. Çok eski zamanlardan beri, Araplar, İngiliz, Çin, Hollanda ve Portekiz Cochin tarihçesi ve gelişimi üzerinde silinmez izler bırakmışlardır.

J 10.Gün
Kadmat, Lakshadweep Limanı

Gemimiz sabah saat 08:00’deKadmat limanına yanaşacak.Hindistan`ın en iyi saklanan sırrı olan Lakshadweep, güneşin öptüğü kumsallar, Yarı Saydam mavi sular ve Tatlı Manzara cennetidir. Gerçekten sürükleyici bir deneyim için, kano, şnorkelli yüzme veya tüplü dalış gibi heyecan verici su sporları için en iyi seçenektir. Gemimiz akşam 20:00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Kakule Adası olarak da bilinen Kadmat Adası, Hindistan'daki Lakshadweep takımadalarının adalarının Amindivi alt grubuna ait bir mercan adasıdır. 9.3 kilometre uzunluğunda olan ada, 25 kilometrekarelik bir alanı kaplayan 1.5 kilometre genişliğinde bir lagüne sahip.

K 11.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

L 12.Gün
Bombay - Mumbai Limanı

Gemimiz sabah saat 08.00`de Bombay limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında limanda bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte otelimize transfer. Otel giriş işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Mumbai`de nostaljik bir turu olan “Mumbai Banliyö Turu” ‘na katılabilirler. Turumuz esnasında Our Lady of the Mount Bazilikası olarak da adlandırılan Mount Mary Kilisesi`ni ziyaret ederek hem bölgenin en eski kilisesini görme hemde Mumbai`yi şehrini tepeden izleme fırsatımız olacak. Ardından kilisiye yakın olan Portekizler tarafından gözetleme kalesi olarak kurulan ancak şu sıralara Bollywood filmlerinin çekim yeri olan Bandra Kalesi, ve film yıldızlarını onurlandırmak için yapılmış ve çeşitli ünlülerin imzaları ve kabartmaları olan yaklaşık yüz pirinç levhadan oluşan  Yıldızların Yürüyüşü - gezinti yolunda kısa bir yürüyüş yaparak Bandra Deniz Bağlantısı- Rajiv Gandhi Deniz Bağlantısı olarak da bilinen kablolu köprüyü görüp turumuzu sonladıracağız.Tur sonrası gemimizin bulunduğu limana transfer. Gemi giriş işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve kişisel aktiviteler için serbest zamanAkşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Gizemli Bombay, Hindistan`ın ünlü film merkezi olan Bollywood`un dışından, rengin parfümün ve baharatın yuvasıdır. Şehirde ilk göz atacağınız yer. 1911 yılındaki ziyareti anasına Kraliyet için yapılmış olan 26mt. Yüksekliğindeki kemer altı yoldur. Şehrin çok kültürlü geçmişini bir çok camisini, tapınağını ve koloniyel döneme ait binalarını ziyaret ederek ve yerel Hint mutfağını tadarak keşfedin. Bombay`ın en ilginç yeri ve görkemli mimarisi ile ana manastırın evi olan Malabar Vadisi`ni ziyaret edin ve şehrin yükseklerinde canlandırıcı esintinin tadını çıkarın.

M 13.Gün
Bombay - Mumbai Limanı

Sabah Kahvaltısının ardından UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ve Fil Mağaraları anlamına gelen Elephant Caves’e doğru yola çıkıyoruz. 1200 yıllık geçmişe sahip mağalarda kaya içine oyulmuş ve tanrı Şiva’nın değişik figürlerinden dev heykeller bulunuyor. Buradaki gezimizin ardından ünlü Hint filmlerine ev sahipliği de yapan ve bu yüzden Bollywood olarak ta anılan Bombay’de şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Eski dönemlerde sadece gemi ile ulaşılan Hindistanın giriş kapısı olarak anılan şehir Hindistan’ın endüstriyel ve ekonomik olarak başkenti kabul edilir. Şehri turumuz sırasında ;Hükümet müsteşarlığı binası , “ Kraliçenin Kolyesi” olarak tanınan Marine Drive Kordonu ; Jain Tapınağı , Malabar Tepesi’nin eteklerinde bulunan ve Marina’yı kuşbakışı seyredebileceğiniz “Hanging Gardens” asma bahçeleri , Nehru Parkı , Hacı Ali Camii, Mumbai’nin açık havadaki büyük “çamaşır hanesi” olan “Dhobi Ghat” ; renkli Crawford çarşısı ve Flora Çeşmesi göreceğimiz yerler arasında .Gezimizin ardından gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve Geceleme otelimizde

Gizemli Bombay, Hindistan`ın ünlü film merkezi olan Bollywood`un dışından, rengin parfümün ve baharatın yuvasıdır. Şehirde ilk göz atacağınız yer. 1911 yılındaki ziyareti anasına Kraliyet için yapılmış olan 26mt. Yüksekliğindeki kemer altı yoldur. Şehrin çok kültürlü geçmişini bir çok camisini, tapınağını ve koloniyel döneme ait binalarını ziyaret ederek ve yerel Hint mutfağını tadarak keşfedin. Bombay`ın en ilginç yeri ve görkemli mimarisi ile ana manastırın evi olan Malabar Vadisi`ni ziyaret edin ve şehrin yükseklerinde canlandırıcı esintinin tadını çıkarın.

N 14.Gün

Sabah otelden çıkış işlemlerimizin ardından Mumbai havalimanına transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 721 nolu seferi ile saat 06:25’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile sabah 10:45’de İstanbul Yeni Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

Gizemli Bombay, Hindistan`ın ünlü film merkezi olan Bollywood`un dışından, rengin parfümün ve baharatın yuvasıdır. Şehirde ilk göz atacağınız yer. 1911 yılındaki ziyareti anasına Kraliyet için yapılmış olan 26mt. Yüksekliğindeki kemer altı yoldur. Şehrin çok kültürlü geçmişini bir çok camisini, tapınağını ve koloniyel döneme ait binalarını ziyaret ederek ve yerel Hint mutfağını tadarak keşfedin. Bombay`ın en ilginç yeri ve görkemli mimarisi ile ana manastırın evi olan Malabar Vadisi`ni ziyaret edin ve şehrin yükseklerinde canlandırıcı esintinin tadını çıkarın.

Fiyatlar

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir. 
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir. 
Üç ve Dört  kişilik kabinler gemideki müsaitlik ve güncel olan fiyatlar ile ücretlendirilmektedir.

Detaylar

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
TürkHava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Mumbai / Mumbai - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
5* Cordelia Empress gemisinde 5 gece 6 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
1 gece Agra 4* yarım pansiyon otel konaklaması
2 gece Jaipur 4* yarım pansiyon otel konaklaması
2 gece Delhi 4* yarım pansiyon otel konaklaması
2 gece Mumbai4* yarım pansiyon otel konaklaması
İlk gün varış sonrası kahvaltı ikramı
Havalimanı ve Liman vergileri
Tüm transferler
Agra Şehir Turu & Agra Kalesi Turu
Tac Mahal & Küçük Tac & Fatehpur Skri Turu
Amber (Kehribar) Kalesi & Pembe Şehir Jaipur Turu
Yeni Delhi Şehir Turu
Eski Delhi Şehir Turu
Mumbai/Bombay Şehir Turu
Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 15 kişi olması durumunda)
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. (Rezervasyon esnasında ödenir. (Kişi başı 50 EUR)
Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, otel harcamaları vs)
Gemideki tüm içecekler.
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri (Turların içerisinde dahil edilmeyen)
Mumbai otel konaklaması esnasındaki öğle ve akşam yemekleri
Fazla bagaj ücretleri
Hindistan vizesi (Yeşil pasaportlar vizeden muaftır)
Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (45 €). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

UÇUŞ BİLGİLERİ
TK 720 İSTANBUL YENİ HAVALİMANI – BOMBAY 20:00 – 04:45
TK 721 BOMBAY – İSTANBUL YENİ HAVALİMANI 06:25 – 10:45

İPTAL İADE ŞARTLARI
* TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30
/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

Gemi Bilgileri
 Gemisi
Description :
Gemi Firması :
Menşei :
Para Birimi :
Yapım Yılı:
Yolcu Sayısı :
Mürettabat Sayısı :
Kat Sayısı :
Ağırlığı :
Uzunluğu :
Genişliği :
Hızı :
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız