Çıkış Limanı
Varış Limanı
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
  • Gemi
Tur Hakkında:

Thy ile Paket program
29 Ağustos 2021

Atina – Pire (Yunanistan) – Kotor (Karadağ) – Kerkira, Nisas Kerkira (Corfu) – Thira (Santorini) – Mykonos – Pire – Atina (Yunanistan)

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

Eurodam ile Yunan Adaları ve Adriyatik Gemi Turu
Atina – Pire (Yunanistan) – Kotor (Karadağ) – Kerkira, Nisas Kerkira (Corfu) – Thira (Santorini) – Mykonos – Pire – Atina (Yunanistan)
7 Gece - 8 Gün
29 Ağustos 2021

A 1.Gün
Pire - Atina Limanı

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, TürkHavayolları kontuarı önünde saat 05.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1845 no’lu seferi ile saat 07.25’deAtina’ya hareket. Yerel saat ile 08.50’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Pire Limanı’nda demirli olan EurodamGemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 19.00’de limandan hareket edecektir.

Pire, başkent Atina`nın şirin bir limanı, küçük otelleri sevimli görünümü ile güzel bir kenttir. Eski Yunan Medeniyetlerinin en güçlü sembolü Pantheon, Akropolis`in üzerinde yer alır. Daha aşağıda tavernalar ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Plaka`da günün ve gecenin ritmini yakalamak mümkündür.

B 2.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

C 3.Gün
Kotor - Karadağ Limanı

Şehir 13.510 kişilik bir nüfusa sahiptir ve idari merkezi belediyedir. Kotor eski Akdeniz limanı, Venedik, Ceneviz etkisi altında kalmış. Etkileyici bir sur duvarı ile çevrili şehir mimarisi baskın kalır. Kotor Körfezi, Adriyatik Denizi'nin en girintili çıkıntılı parçaların biri. Şehir, 1538-1571 ve 1657-1699 yıllarında Osmanlı egemenliğine dönemleri hariç, 1420 den 1797, Venedik Cumhuriyeti, Arnavutluk' un bir parçası oldu.

D 4.Gün
Kofu Limanı

E 5.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

F 6.Gün
Santorini Limanı

Siyah kum sahillerinin yukarısında volkanik kayalara tutunan beyaz köyleriyle ünlü Santorini Adası, ismini 13. Yüzyılda Azize Irene`ye atfen almış. Ada`daki en önemli yerler Akrotiri, Antik Thira, Fira ve Oia bölgeleri. Adanın merkezi olan Fira, 1956 depreminden sonra yeniden kuruldu. Harika bir manzaraya sahip olan bu merkez, küçük liman Skala Fira`ya 580 basamak uzaklıkta. Bu limana teleferik veya basamaklar üzerinden katırla ulaşmak mümkün. Adanın üçüncü büyük limanı olan Oia depremden sonra geleneksel bir yerleşim birimi halini almış. Neo-klasik malikânelerle çevrili Oia gizemli olarak kabul edilir.

G 7.Gün
Mykonos Limanı

Mykonos kasabası beyaz renkli dar sokakları ve küp seklindeki evleriyle en çok ziyaret edilen ve en pahalı Yunan Adası`dır. Adanın asıl müdavimlerini dünya jet sosyetesi oluşturur. Yunanistan`ın en gösterişli adalarından biri olan Mykonos 1615 yılında kurulmuş. Kumsallarıyla ünlü olan bu Ada`nın en iyi kumsalı güney kıyısında yer alıyor. Mykonos kasabasından 4 kilometre mesafede olan bu kumsalın adi Platis Gialos. Arkasında otel ve restaurantlarin yer aldığı bu kumsal adanın başlıca plajı. Mykonos; daracık sokakları, beyaz evleri, yollara taşmış pembe, beyaz çiçekleri ile bir Ege klasiği. 

H 8.Gün
Pire - Atina Limanı

Gemimiz yerel saat ile 07.00`da PireLimanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Atina Havalimanı’na transfer.Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1850 no’lu seferi ile saat 16.05’deİstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 17.35’de varış ve programın sonu

Pire, başkent Atina`nın şirin bir limanı, küçük otelleri sevimli görünümü ile güzel bir kenttir. Eski Yunan Medeniyetlerinin en güçlü sembolü Pantheon, Akropolis`in üzerinde yer alır. Daha aşağıda tavernalar ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Plaka`da günün ve gecenin ritmini yakalamak mümkündür.

Fiyatlar
İlave Ücretler

iyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.
Bu program için gerekli vize : Çok girişli Schengen Vizesi gerekmektedir.

Çift Aşı Pasaport gerekmeketdir.

Detaylar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul – Atina - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Gemide 7 gece8 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
* Havalimanı & Liman vergileri(450 Euro )
* Programda belirtilen tüm transferler
* Seyahat sağlık ve iptal sigortası (70 yaş ve üstü yolcular için sigorta sürprimi uygulanır)
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Geminin servis personeli bahşişleri (gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir) 
* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Vize ücreti ve takibi
* Yurtdışı çıkış harcı

Gemi Bilgileri
Eurodam
Eurodam Gemisi
Description :
Gemi Firması : Holland America Line Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 2008
Yolcu Sayısı : 2104
Mürettabat Sayısı : 929
Kat Sayısı : 11
Ağırlığı : 86270 ton.
Uzunluğu : 290.00 m.
Genişliği : 32.00 m.
Hızı : 23 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız