Çıkış Limanı
Varış Limanı
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
  • Gemi
Tur Hakkında:

Pegasus HY ile Paket Program
23 Ocak 2020 - Satışa kapalı

HURTIGRUTEN KEŞİF GEMİSİ İLE KUZEY IŞIKLARINI KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

MS NORDLYS KEŞİF GEMİSİ İLE KUZEY IŞIKLARI & NORVEÇ FİYORTLARI PAKET GEMİ TURU

23 Ocak 2020 çıkışlı

10 Gece – 11 Gün

A 1.Gün
Bergen Limanı

Bergen, doğal manzaralarının katıksız güzelliğinden, Barok sanatının son örneklerini içeren taş kiliselerin ihtişamına kadar birçok hazı aynı anda yaşatır ziyaretçilerine. Bütün bunların dışında ünlü besteci Edvard Grieg`in evi ve bahçesinin kapıları siz tatilcilere açıktır. 13.yy`da seremoni salonu olarak inşa edilen Bergen`in tarihi kulesini ziyaret edin ve bu kültürel maceranın tadını çıkarın. Norveç’in 2. büyük şehri olan Bergen, tam bir tarih ve mimari kenti. Yılda yaklaşık 100.000 kişinin ziyaret ettiği bu güzel şehir, İstanbul’u anımsatır şekilde 7 tepeye yaslanmış denize paralel konumlanmıştır.B 2.Gün
Molde Limanı

Molde Norveç'te, Møre og Romsdal ilçesinde, Romsdal'da bir şehir ve belediyedir. Belediye, Fannefjord ve Moldefjord'u çevreleyen Romsdal Yarımadası'nda yer almaktadır. Şehir Romsdalsfjord'un kuzey kıyısında yer alır. Molde şehri, Møre og Romsdal ilçesinin idari merkezi ve Romsdal bölgenin ticari merkezidir.

C 3.Gün
Kristiansand - Norveç Limanı

Kristiansand 18. yüzyılda önemli bir liman haline geldi. Norveç’in en popular tatil yerlerinden biri. Norveç’in büyük şehri olmasına rağmen sakin kasaba görünümünde. Rönesans döneminden kalma geometrik eski meydanı,Posebyen’in kauçuk ağaçı kaplı evleri dikkat çekici özelliklerinden.

D 4.Gün
Bronnoysund Limanı

Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında.

E 5.Gün
Stokmarknes Limanı

Stokmarknes Norveç'in Nordland ilçesinde bulunan Hadsel belediyesinde küçük bir kasabadır.

F 6.Gün
Oksfjord Limanı

Øksfjord Norveç'in Finnmark ilçesinde Loppa Belediyesi'nin idari merkezidir.

G 7.Gün
Kirkenes Limanı

Kirkenes, Norveç´te bir şehir. Kirkenes, Norveç´in kuzeyinde bulunan Sør-Varanger ilinin merkezidir. Rusya sınırına 10 km Finlandiya sınırına ise 35 km uzaklıktadır. Yüzölçümü 2,02 km² olup nüfusu 4000´dür. Kirkenes aynı zamanda Kars ile kardeş şehirdir.

H 8.Gün
Tromso Limanı

Norveç `in nüfus bakımından 8.büyük şehridir. Dünyanın en kuzetindeki Tromso Üniversitesi, bira fabrikaları ve Botanik bahçelere ev sahipliği yapar. Üç adadan oluşuyor. Araba trafiğini engellemek için bütün şehrin altı tünellerle birbirine bağlı. Şehrin en ünlü yerlerinden olan eşsiz mimarisi kar ve buzdağlarının andıran Arctic Katedrali (Ishavskatedralen) 'dir. Onun vitray pencereleri Avrupa'nın en büyükleri arasındadır. Yaz mevsimi biraz olsun ılık geçer, haziran ayındaki sıcaklık ortalaması 14 °C'dir.

I 9.Gün
Tromso Limanı

Norveç `in nüfus bakımından 8.büyük şehridir. Dünyanın en kuzetindeki Tromso Üniversitesi, bira fabrikaları ve Botanik bahçelere ev sahipliği yapar. Üç adadan oluşuyor. Araba trafiğini engellemek için bütün şehrin altı tünellerle birbirine bağlı. Şehrin en ünlü yerlerinden olan eşsiz mimarisi kar ve buzdağlarının andıran Arctic Katedrali (Ishavskatedralen) 'dir. Onun vitray pencereleri Avrupa'nın en büyükleri arasındadır. Yaz mevsimi biraz olsun ılık geçer, haziran ayındaki sıcaklık ortalaması 14 °C'dir.

J 10.Gün
Bodo Limanı

Bodo Norveç'te bir kasaba ve Nordland ilçesinde bir belediye. Salten geleneksel bölgesinin bir parçasıdır ve Nordland ilçesini başkentidir. Belediyenin idari merkezi Bodo şehridir. Bodo, diğer köyl Misvær, Skjerstad, Saltstraumen, Loding, Lopsmarka, Kjerringoy, Sorvær ve Genler'i içerir.

K 11.Gün
Trondheim Limanı

Trondheim Norveç'in ortasında yer alan Viking Krallığının Şehri olarak anılan bir liman şehri olup M.S. 997'de kurulmuştur. 200 yıl Norveç'e başkentlik yapmıştır. Kutsallığına inandıkları kralları olan 2. Haraldsson adına her yıl 29 Temmuz'u içine alan hafta st.Olav festivali düzenlenir.

Fiyatlar
İlave Ücretler

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.
Bu program için gerekli vizeler : Çok girişli Schengen 

Üç ve Dört  kişilik kabinler gemideki müsaitlik ve güncel olan fiyatlar ile ücretlendirilmektedir.

Detaylar

Ücrete dahil olan hizmetler
* Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen -Oslo // Oslo – Sabiha Gökçen arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Yerel Hava yolu şirketi ile Oslo – Bergen // Trondheim – Oslo arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Havaalanı-liman-havaalanı transferleri;
* Havaalanı ve Liman vergileri 3,600 TL
* MS Nordlys gemisinde 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama;
* Gemideki her türlü animasyon ve şovlar;
* Türkçe rehberlik hizmeti (Minimum 20 Kişi katılması durumunda)

Ücrete dahil olmayan hizmetler
* Çok girişli Schengen Vizesi
* Yurt dışı çıkış harcı
* Kişisel harcamalar
* Kapağı kapalı Alkolsüz ve alkollü tüm içecekler
* Düzenlenecek olan ekstra kara turları
* Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası (70 yaş altı için 250 TL / 70 yaş ve üzeri için % 100 surprim uygulanır

HURTIGRUTEN KEŞİF GEMİSİ İLE KUZEY IŞIKLARINI KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

ÜSTELİK KUZEY IŞIKLARINI GÖRMEK GARANTİ

Hurtigruten keşif gemileri ile farklı bir deneyim, alışılmamış bir seyahat sizleri bekliyor. Deneyimlerinizi Hurtigruten’in keşif dünyasında zenginleştirin. Kuzeyin vahşi yaşamını yakından tanıyın. Birbirinden güzel Norveç kıyılarının tadını çıkarın.

Hurtigruten 1893 senesinden beri Norveç kıyılarında yüzüyor. Gemilerimiz 100’den fazla fiyorttan, 1000’den fazla dağdan ve 34 limandan geçerek size eşsiz manzaralar sunuyor.

Muhteşem doğa olayı olan Kuzey ışıklarını deneyimleyebilmeniz için “Auroral Oval” tamamen sizin için tasarlandı. Gemilerimizdeki geniş güverte yapısı sayesinde Kuzey ışıklarının muhteşem görüntüsüne şahitlik ediyorsunuz. Ayrıca gemi içerisindek panoramik pencereler sayesinde görüş engeli olmadan muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz.

Kuzey Işıkları kendini göstermeye başlamadan hemen önce gemide yapılan anons sayesinde yerinizi alıyorsunuz. Hurtigruten’de kuzey ışıklarını kaçırmanıza imkan yok!

Kuzey ışıklarını garanti ediyoruz ve eğer göremezseniz bir sonraki seyahatiniz ücretsiz!

Hurtigruten misafirlerine doldurulmamış sürekli tazelenen ürünlerle keyifli yemekler sunuyor. Unutamayacağınız bir seyahat ve farklı bir keşif sizleri bekliyor.

Gemi Bilgileri
 Gemisi
Description :
Gemi Firması :
Menşei :
Para Birimi :
Yapım Yılı:
Yolcu Sayısı :
Mürettabat Sayısı :
Kat Sayısı :
Ağırlığı :
Uzunluğu :
Genişliği :
Hızı :
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız