Çıkış Limanı
Varış Limanı
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
  • Gemi
Tur Hakkında:

Yunanistan ve İtalya
19 Mayıs-06 Ekim 2025 arası,her hafta

Kusadasi - Santorini - Napoli (Pompeii) - Civitavecchia (Roma) - Mykonos

EARLY BOOKING DRINKS  - Kişibaşı 160 €’dan başlayan fiyat farkıyla rezervasyona Easy İçecek Paketi ekletme fırsatı. (Wifi hariç) 

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

Kuşadası çıkışlı
Msc Divina ile Akdeniz Gemi Turu
Kusadasi
- Santorini - Napoli (Pompeii) - Civitavecchia (Roma) - Mykonos
7 Gece - 8 Gün
19 Mayıs - 06 Ekim 2025 tarihler arasında,her pazartesi günü hareketli

EARLY BOOKING -  Cruise Only rezervasyon ile in iyi fiyat seçeneği (İçecekler ve Wifi hariç)
EARLY BOOKING DRINKS  - Kişibaşı 160 €’dan başlayan fiyat farkıyla rezervasyona Easy İçecek Paketi ekletme fırsatı. (Wifi hariç) 

A 1.Gün
Kuşadası Limanı

Aydın iline bağlı, Aydın merkeze 70km. , İzmir merkeze 90km. , İzmir Adnan Menderes Havalimanına 50km.(1saat) mesafededir. Tatil cenneti Kuşadası, cafe barları, gece hayatı için fazlasıyla alternatif sunan bar, kulüp ve değişik eğlence mekanları ile tanınır. Kuşadası Barlar sokağı ve Kuşadası Kaleiçi mevkileri gece hayatının kalbinin attığı bölgeleridir. Kuşadası'nda bir çok plaj ve beach club'lar gündüzleri eşsiz deniz ve kum rahatlığı sağlarken geceleride klüp/bar kimliğine bürünerek Kuşadası'nda günü 24 saat yaşamanıza olanak sunarlar.

B 2.Gün
Santorini Limanı

Siyah kum sahillerinin yukarısında volkanik kayalara tutunan beyaz köyleriyle ünlü Santorini Adası, ismini 13. Yüzyılda Azize Irene`ye atfen almış. Ada`daki en önemli yerler Akrotiri, Antik Thira, Fira ve Oia bölgeleri. Adanın merkezi olan Fira, 1956 depreminden sonra yeniden kuruldu. Harika bir manzaraya sahip olan bu merkez, küçük liman Skala Fira`ya 580 basamak uzaklıkta. Bu limana teleferik veya basamaklar üzerinden katırla ulaşmak mümkün. Adanın üçüncü büyük limanı olan Oia depremden sonra geleneksel bir yerleşim birimi halini almış. Neo-klasik malikânelerle çevrili Oia gizemli olarak kabul edilir.

C 3.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

D 4.Gün
Napoli Limanı

Lezzetli pizzalarıyla, eski ve tarihi binalarıyla, İtalya`nın en ince kumasallarıyla ünlü kent Tiren denizinin kıyısındadır. Napoli Ulusal Müzesi Avrupanın en iyi müzelerinden biri olarak kabul edilmektedir. İtalya`nın güney doğusunda yer alan Naples dünyanın bir çok yerindeki sanatçıları cezbedicek bir görselliğe sahiptir. Pompeii`ye düzenlenen bir tura katılabilir Sorrento`daki pek çok butiği ziyaret edebilirsiniz. 1889`da İtalya kraliçesi için icat edilen Naples Pizza`sının tadına bakmalısınız.

E 5.Gün
Civitavecchia - Roma Limanı

Civitavecchia Limanı, “sonsuzluğun Şehri” Roma’ya açılan kapıdır.
ROMA : İtalya'nın başkentidir. Katoliklerin ruhani lideri Papa'nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan Roma şehrinde yer almaktadır. Mimari ve tarihi yönleriyle sizlere hitap edecek Roma`da Forum, Sistine Şapeli, Pantheon ve St.Peter Bazilikası görülmeye değer yerler arasındadır. İstanbul gibi Roma şehri 7 tepe üzerine kuruludur.

F 6.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

G 7.Gün
Mykonos Limanı

Mykonos kasabası beyaz renkli dar sokakları ve küp seklindeki evleriyle en çok ziyaret edilen ve en pahalı Yunan Adası`dır. Adanın asıl müdavimlerini dünya jet sosyetesi oluşturur. Yunanistan`ın en gösterişli adalarından biri olan Mykonos 1615 yılında kurulmuş. Kumsallarıyla ünlü olan bu Ada`nın en iyi kumsalı güney kıyısında yer alıyor. Mykonos kasabasından 4 kilometre mesafede olan bu kumsalın adi Platis Gialos. Arkasında otel ve restaurantlarin yer aldığı bu kumsal adanın başlıca plajı. Mykonos; daracık sokakları, beyaz evleri, yollara taşmış pembe, beyaz çiçekleri ile bir Ege klasiği. 

H 8.Gün
Kuşadası Limanı

Aydın iline bağlı, Aydın merkeze 70km. , İzmir merkeze 90km. , İzmir Adnan Menderes Havalimanına 50km.(1saat) mesafededir. Tatil cenneti Kuşadası, cafe barları, gece hayatı için fazlasıyla alternatif sunan bar, kulüp ve değişik eğlence mekanları ile tanınır. Kuşadası Barlar sokağı ve Kuşadası Kaleiçi mevkileri gece hayatının kalbinin attığı bölgeleridir. Kuşadası'nda bir çok plaj ve beach club'lar gündüzleri eşsiz deniz ve kum rahatlığı sağlarken geceleride klüp/bar kimliğine bürünerek Kuşadası'nda günü 24 saat yaşamanıza olanak sunarlar.

Fiyatlar

19 Mayıs 2025 için kabin fiyatları

26 Mayıs 2025 için kabin fiyatları

2 Haziran 2025 için kabin fiyatları

9 Haziran 2025 için kabin fiyatları

16 Haziran 2025 için kabin fiyatları

23 Haziran 2025 için kabin fiyatları

30 Haziran 2025 için kabin fiyatları

7 Temmuz 2025 için kabin fiyatları

14 Temmuz 2025 için kabin fiyatları

21 Temmuz 2025 için kabin fiyatları

28 Temmuz 2025 için kabin fiyatları

4 Ağustos 2025 için kabin fiyatları

11 Ağustos 2025 için kabin fiyatları

18 Ağustos 2025 için kabin fiyatları

25 Ağustos 2025 için kabin fiyatları

1 Eylül 2025 için kabin fiyatları

8 Eylül 2025 için kabin fiyatları

15 Eylül 2025 için kabin fiyatları

22 Eylül 2025 için kabin fiyatları

29 Eylül 2025 için kabin fiyatları

6 Ekim 2025 için kabin fiyatları

İlave Ücretler

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir 

Detaylar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Tercih edilen kategori kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
* Gemide her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, şov ve animasyonlar.
* Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
* 20 saat boyunca hizmet veren açık büfe restaurant.
* Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği.
* Liman vergileri 
* Bahşişler (Gemi Servis Ücreti) 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Seyahat sağlık sigortası.
* Kara turları.
* Güzellik merkezi ve SPA.
* Kişisel harcamalar.
* Gerekli Vize bedeli ve takibi
* Yurtdışı çıkış harcı
* Gemideki tüm içeceklerEARLY BOOKING DRINKS
  - Kişibaşı 160 €’dan başlayan fiyat farkıyla rezervasyona Easy İçecek Paketi ekletme fırsatı. (Wifi hariç) 

HAPPY DRINK : YETİŞKİNLER EASY PACKAGE ; çocuklara MINORS PACKAGE içecek paketi dahil

EASY PACKAGE
Savour the freedom to satisfy your thirst at any moment with a selection of classic cocktails, house spirits and mixed drinks, non-alcoholic cocktails, dedicated selection of house wines by the glass, beer, sodas, fruit juices, bottled mineral water and classic hot drink (espresso, cappuccino, caffe latte, hot tea). The Easy Package covers all the above served in our bars, buffet and main restaurant. What?s more, it also includes private islands, but does not cover the specialty restaurants and signature venues (Venchi 1878 establishments or Jean-Philippe Maury venues, MSC Virtuosa Starship Club, MSC World Europa Coffee Emporium, MSC World Europa Raj Polo Tea Room). Beverage gratuities included. PLEASE BE ADVISED THAT IN RESPECT TO THE SAUDI LAW, DURING THE CALLS IN SAUDI ARABIAN PORTS, ALCOHOLIC DRINKS WILL NOT BE SERVED UNTIL THE SHIP WILL BE IN INTERNATIONAL WATERS. TERMS & CONDITIONS: Beverage packages are not transferrable and may not be shared with other guests, being valid for one beverage only per each order. Violation of these terms may result in cancellation of a guest?s package without eligibility for a refund or credit of any kind. Packages are sold on a per cruise basis and not a per day or any other basis.Pricing applies to each day of the cruise, except for disembarkation day. Once activated on board, packages cannot be terminated or refunded. Packages must be booked by all guests occupying the same cabin, travelling together and wishing to dine at the same table. This includes minors, for who the Minors Package must be booked. Packages are not obligatory for infants under three years of age. The following exclusions apply: tobacco, souvenir glasses, ice cream menu, retail items, minibar, room service, promotions and signature venues (Venchi 1878 establishments or Jean-Philippe Maury venues, MSC Virtuosa Starship Club, MSC World Europa Coffee Emporium, MSC World Europa Raj Polo Tea Room), regardless of beverage price. Must be of legal age to consume alcohol - see our terms of our guest alcohol policy. Other conditions & terms may apply. Beverages and liquors may be substituted based on availability and itinerary.

Gemi Bilgileri
MSC Divina
MSC Divina Gemisi
Description :

Modern Konfve Sınırsız Zerafet

İlahi Sophie Loren’den ilham alan Divina, cruise gemilerinin altın çağını doğaya saygı, modern konfor, dünya çapında eğlence, çocuklar ve gençler için eğlence ve aktiviteler ile misafirlerine yaşatarak tam bir mutluluk sağlıyor.Geminin her köşesinde stil ve lüks ile göz ziyafeti çekeceksiniz. Casino Veneziano, Broadway standratlarında Pantheon tiyatrosu, Swarovski taşları ile süslenmiş merdivenleri, sakin Infınıty havuzu ile denizlerin ve ufkun ötesine geçeceksiniz.

Eataly ile otantik slow foodun keyfine varırken, MSC Yatch Club’ın özel uşak servisini keşfedin.

16. Kat’da Sophia Loren’in fotoğrafları ve unutulmaz kıyafetleri ile süslenmiş ve ona adanmış Sophia Loren suitinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Özel güvertedeki MSC Aurea Spa’da profesyonel masaj ve bakım hizmetleri, kişiye özel spa servisleri ve meyve ikramları ile kendinizi şımartın.

MSC Divina’da geçireceğiniz her gün sizin için keşfedilecek yeni bir güzellik demektir.

Gemi Firması : MSC Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 2012
Yolcu Sayısı : 4363
Mürettabat Sayısı : 1370
Kat Sayısı : 13
Ağırlığı : 137936 ton.
Uzunluğu : 333.00 m.
Genişliği : 38.00 m.
Hızı : 23 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız