14
Tur Hakkında:

THY ile Paket Program
17 Ocak 2020 - Sömestre 

TÜRKİYE`DE GEMİ İLE BİR İLK
MEKSİKA DİREK UÇUŞ AVANTAJIYLA MSC Opera gemisinde Meksika & Küba & Karayipler programında gemide 7 gece 8 gün  tam pansiyon konaklama.
*Tulum`da 1 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
*Playa Del Carmen`de 1 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
*Cancun`da 3 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

TÜRKİYE`DE GEMİ İLE BİR İLK
MEKSİKA DİREK UÇUŞ AVANTAJIYLA MSC Opera gemisinde Meksika & Küba & Karayipler programında gemide 7 gece 8 gün  tam pansiyon konaklama.
*Tulum`da 1 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
*Playa Del Carmen`de 1 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
*Cancun`da 3 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama

12 Gece - 15 Gün / PR
17 OCAK 2020

A 1.Gün
Cancun-Meksika Limanı

İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde akşam saat 19.45 buluşma… Bilet, pasaport, gümrük kontrolünün ardından egzotik ve eğlenceli bir programa başlıyoruz. Uçuşumuz Türk Hava Yolları TK 181 sefer sayılı uçağıyla saat 21.45’de Meksika’ ya hareket. Geceleme uçakta...

Cancún, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan şehir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Karayip Denizi'nin kıyısında yer almaktadır. Cancún, Meksika'da önemli bir ünlü turizm merkezi olup turizm ve tatil bölgesi olan Maya Rivierası'nda yer almaktadır

B 2.Gün
Playa del Carmen-Meksika Limanı

Yerel saat ile sabah 08.40’da Cancun’a varıyoruz. Latin Amerika ülkelerinin her biri kendine özgü bir ruha ve ahenge sahip. Bunlardan en kalabalık ve en renkli olanlarının başında ise Meksika geliyor. Destansı bir mutfak, kocaman şapkalı yerel halk, köşe başlarındaki dans figürleri ve daha neler neler… Havalimanında bizleri bekleyen yerel yetkililer tarafından karşılanmanın ardından özel otobüslerimiz ile Playa Del Carmen’e doğru hareket edilecek. Yaklaşık 1 buçuk saatlik bir yolculuğun ardından Playa Del Carmen’e  varılacak ve otele giriş işlemlerinin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Playa del Carmen, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan bir şehirdir. Şehir, Karayip Denizi'nin kıyısında yer almaktadır. 

C 3.Gün
Tulum,Meksika Limanı

Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Tulum`a hareket. Tulum`a varışımız ile birlikte otelimize giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. ve dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak yapılacak olan Tulum turuna katılabilirler. Tulum kalıntıları, Playa Del Carmen’e yaklaşık 1 saatlik mesafede olup, Meksika’da Chicen Itza ve Teotihuacan’dan sonra en çok ziyaret edilen arkeolojik alandır. M.Ö 300 ile M.S 1500 yılları arasında Orta Amerika ve Meksika sınırları içerisinde yaşamış ve tarihin en gizemli medeniyeti olan Mayaların Saray ve Tapınakları ziyaret edeceğiz. Kayalıkların üzerine inşa edilen bu yapılar deniz seviyesinden 12 mt yüksekliktedir. Turumuz sonrası otelinize transfer.

Tulum, Tulumtana, Quintana Roo, Meksika belediyesindeki en büyük topluluktur. Tulum, Meksika'daki Maya uygarlığının arkeolojik bir bölgesidir.

D 4.Gün
Cozumel - Meksika Limanı

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberimizin daha önce bildireceği saatte otel lobisinde buluşuyoruz ve gemimizin hareket edeceği Cozumel limanına transfer için hareket. (Adaya public feribotlar ile geçiş yapılmaktadır) Limana varışımız ile birlikte gemi check-in ve pasaport işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Yucatan yarımadasına 12 mil uzaklıktadır. Karayiplerin mücevheri olarak bilinen limandır. Sıcak havası ile ısınacak temiz suları ile serinleyeceksiniz. Buraya gelenlerin birinci tercihi deniz altını keşfetmek. Adadaki pek çok deniz kulübü, şnorkel imkanı sunuyor. Ancak esas çekici olan karadan açıkta yapılan mercan dalışları.

E 5.Gün
Havana Limanı

Gemimiz öğlen saat 13.00`de Havana limanına yanaşacak. Küba`nın başkenti Havana, Küba`nın ve Karayipler`in en büyük şehri olma özelliğini taşıyor. Bir turizm kenti olan Havana, sahip olduğu renkli kültürle yer yıl binlerce insanı ağırlıyor. Dansın ve müziğin günlük hayatın temel parçalarından olduğu şehirde, yakın tarihin izleri hala derinden hissediliyor. Bueno Vista Social Clup ruhunu hissetmek için Havana`nın sokaklarında uzun bir yürüyüşe çıkmanızı öneririz.  Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Benzersiz Havana Turu (Öğle Yemekli) “ na katılabilirler. Bu turumuza 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika’dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan Eski Amerika arabaları ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız kısa bir gezi sonrası Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel’den alan modern sanatçıların merkezi olan hamel sokağını göreceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Yemek sonrası turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesine geçiyoruz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları görebileceğiz. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Havana, Küba'nın başkenti. 2.2 milyon nüfusuyla hem Küba'nın hem de Karayipler'in en büyük şehridir. Geçim kaynakları başta puro, şeker kamışı ve mısırdır. Havana ayrıca bir turizm kentidir.

F 6.Gün
Havana Limanı

Sabah kahvaltısı sonrası Alışveriş ve diğer aktiviteler sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan "Vinales Vadisi & Pinar del Rio Turu" na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Özel otobüsümüz ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra gemimize dönüyoruz. Gemimiz gece 23.59’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Havana, Küba'nın başkenti. 2.2 milyon nüfusuyla hem Küba'nın hem de Karayipler'in en büyük şehridir. Geçim kaynakları başta puro, şeker kamışı ve mısırdır. Havana ayrıca bir turizm kentidir.

G 7.Gün
Denizde Limanı

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

H 8.Gün
Belize City Limanı

Gemimiz sabah saat 08.00`de Belize limanına yanaşacak. Küçük ve yemyeşil bir ülke olan Belize, Meksika’nın güneyinde, Guatemala’nın doğu ve kuzeyinde, Karayip Denizi’nin ise batısında yer alıyor. Orta Amerika`da resmi dili İngilizce olan tek ülke Belize Cumhuriyeti olup, yaklaşık 23.000 kilometrekarelik alana sahip bir ülkedir. 1973 senesine kadar İngiliz Honduras`ı olarak bilinen ülke 1981 senesinde bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin başkenti yaşanılan birçok kasırganın şehre verdiği zarardan dolayı Belize City’den Belmopan’a taşınmış. Belize’de tropikal bir iklim hâkim. Bölgeye özgü kuşlar ve hayvanlara rastlamanız mümkün. Belize’de Halkın çoğunluğu Maya soyundan geliyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ektra "Belize Şehir Turu & Lamanai Antik Şehri Turu" na katılabilirler.Bu turumuza limandan özel otobüsümüzle ayrılarak önce panoramik şehir turumuz ile başlayacağız. Sırasıyla St. John`s Katedrali, Baron Bliss Light House, 17 yüzyıldan kalma ahşap İspanyol ve İngiliz koloni evleri göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Belize şehrinden ayrılarak yağmur ormanları arasından geçip Mayaların yerleşim yerlerinden biri olan Lamanai Arkeolojik sitesine gideceğimiz özel teknelere varıyoruz ve buradan yaklaşık 45 dakikalık orman içerisinde akan bir nehir üzerinde yapacağız gezimiz sırasında timsahları ve maymunları görme imkânı da bulacaksınız. Varışımız ile birlikte Lamanai Antik kentinde rehberlerimiz eşliğinde Mayaların en büyük tapınaklarının yer aldığı bu antik bölgeyi keşfediyoruz. Sonrasında gemimize dönüş ve turumuz sonu. Gemimiz akşam 17.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Belize City, Belize'nin en büyük şehri ve Belize ilçesinin merkezidir. Şehir, 1638 yılında kurulmuş olup eski Britanya Hondurası'nın başkentiydi.

I 9.Gün
Roatan Limanı

Gemimiz sabah saat 08.00`de Roatan limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Garifuna Köyü, İguana Çiftliği ve Mangrove Tüneli“ turuna katılıp gerçek Roatan`ı yaşama fırsatını yakalayabilirler. Bu turumuzda gemiden inişimizle birlikte Roatan`ın doğusuna doğru hareket ediyor ve otantik Garifuna balıkçı köylerini ziyaret ediyoruz. Burada yemyeşil ormanları, tertemiz plajları, mercan kayalıklarını ve inanılmaz manzaralara sahip tepeleri görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında rotamızı, Fransız Limanı`nın balıkçı kasabasına çeviriyor ve bu Karayip köyünün sakinlerinin günlük yaşantılarını gözlemle şansına sahip oluyoruz. Akabinde gezimize, Iguana Çiftliği ile devam ediyoruz. Burada, kocaman yeşil iguanalar ile tanışıp onları ellerimiz ile besleme deneyimini yaşıyoruz. Gezimizin devamında Oakridge ve Janesville turlarımızı yapıyor ve bu iki eski Karayip balıkçı köyünü daha yakından tanıma fırsatını yakalayarak birbirinden güzel anlar yakalıyoruz. Burada otantik motorlu bir kanoya binip Mangrove tünellerinde geziyor ve vahşi yaşama tanıklık ediyor oluyoruz. Bu yemyeşil tropik çevrede rahatladıktan sonra gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam 17.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Ya da yeryuzundeki cennet de denebilir aslinda.Dunyanin Avusturalya`dan sonraki 2. buyuk mercan kayaliklarina sahip ; dalis ve snorkeling icin dunyanin en gozde yerlerinden biri. Gun boyunca bir kac mevsim birden yasamak zaman zaman mümkün.

J 10.Gün
Costa Maya Limanı

Gemimiz sabah saat 08.00`de Costa Maya limanına yanaşacak. Costa Maya; Meksika`nin Quintana Roo Eyaleti`nde, güneyde Xcalak`tan başlayarak Mahahual`i de içine alan, kuzeyde Sian Ka`an`a kadar sahil boyunca uzanan yaklaşık 100 km`lik bir alanı kapsayan tatil bölgesi. Karayip Denizi`nin turkuazı sizi bu küçük ve güzel kıyıda bekliyor. Denizin, beyaz kumların ve Meksika mutfağının keyfini çıkarabilirsiniz. Gemimiz akşam 18.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Costa Maya`nın da en popüler aktivitesi dalış. Mercanlara bu kadar yakınken, scuba keyfi yapmadan dönmeyin.Karayiplerin eşsiz ekolojisinin ve Mayaların izini sürebilirsiniz.

K 11.Gün
Cozumel - Meksika Limanı

Gemiden çıkış işlemlerinin tamamlanmasının ardından limanda bizleri bekleyen yerel yetkililer tarafından karşılanma ve feribotumuza gitmek için hareket edilecek. Kısa bir feribot yolculuğunun ardından ana karaya varışta bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile konaklamanın her şey dâhil sistemde yapılacağı otelimize varıyoruz. Otele giriş işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelde.

Yucatan yarımadasına 12 mil uzaklıktadır. Karayiplerin mücevheri olarak bilinen limandır. Sıcak havası ile ısınacak temiz suları ile serinleyeceksiniz. Buraya gelenlerin birinci tercihi deniz altını keşfetmek. Adadaki pek çok deniz kulübü, şnorkel imkanı sunuyor. Ancak esas çekici olan karadan açıkta yapılan mercan dalışları.

L 12.Gün
Cancun-Meksika Limanı

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Chichen Itza & Cenote Ik Kıl” turuna katılabilirler. Kukulkan Piramidi, Caracol, Cenote Kaplan Tapınağı ve Savaşçılar tapınağı görülecek yerler arasındadır. Gezilecek yapılar arasında en ünlüsü olan ve 2007 yılında Dünya’nın Yedi Harikası’ndan biri seçilen Kukulkan Piramidi’nin bu ünü kazanmasındaki en büyük etken hiç şüphesiz mimarinin yapımında kullanılan bilimsel gözlemlerdir. Yüzlerce yıl önce Mayalar tarafından yapılan piramidde yer alan basamakların her biri, bir yıl içerisindeki 365 günün parçalarını temsil etmektedir. Ardından Cenote Ik Kıl doğal çukurunu gezeceğiz. Kutsal Mavi Cenote diye anılan bu çukur muhteşem bitki örtüsü ve şelalelerle çevrilidir. Burası kristal berrak sularda yüzmek için güzel bir alternatiftir. 196 metre genişliğinde ve 130 metre derinliğinde olan çukurda siyah kedi balıkları da yaşamaktadır. Tur sonrası Cancun’a dönüş ve denizin tadını çıkarabilmeniz için serbest zaman. Geceleme otelde.

Cancún, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan şehir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Karayip Denizi'nin kıyısında yer almaktadır. Cancún, Meksika'da önemli bir ünlü turizm merkezi olup turizm ve tatil bölgesi olan Maya Rivierası'nda yer almaktadır

M 13.Gün
Cancun-Meksika Limanı

Kahvaltının ardından denizin ve güneşin tadını çıkarabilmeniz ve şehrin sokaklarında bir de kendi başınıza gezebilmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olan yarım günlük “Katamaran ile Mujares Adası” turuna katılabilirler. Mujeres adası Cancun’un tam karşısındadır.  Bu adada Garrafon parkta snorkelle ada kıyılarında yüzebilir, kanolarla Karayiplere açılabilirsiniz,  Turumuzun ardından otelimize transfer.

Cancún, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan şehir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Karayip Denizi'nin kıyısında yer almaktadır. Cancún, Meksika'da önemli bir ünlü turizm merkezi olup turizm ve tatil bölgesi olan Maya Rivierası'nda yer almaktadır

N 14.Gün
Cancun-Meksika Limanı

Kahvaltımızı otel çıkış işlemlerinin ardından yapıyoruz ve özel otobüsümüzle havalimanına doğru yol çıkıyoruz. Havalimanına varışta bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 181 nolu seferi ile  saat 10.00’da İstanbul havalimanına hareket. Geceleme uçakta

Cancún, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan şehir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Karayip Denizi'nin kıyısında yer almaktadır. Cancún, Meksika'da önemli bir ünlü turizm merkezi olup turizm ve tatil bölgesi olan Maya Rivierası'nda yer almaktadır

O 15.Gün
Cancun-Meksika Limanı

Yerel saat ile sabah 06.15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

Cancún, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan şehir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Karayip Denizi'nin kıyısında yer almaktadır. Cancún, Meksika'da önemli bir ünlü turizm merkezi olup turizm ve tatil bölgesi olan Maya Rivierası'nda yer almaktadır

Fiyatlar

17 Ocak 2020 için kabin fiyatları

İlave Ücretler
Bahşiş70 €
Sağlık Sigortası42 €
Vize Ücreti50 €

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

Bu program için gerekli vize : Amerika ve Küba Vizesi

* Meksika Vizesi (Uyruk ne olursa olsun, geçerli bir  Amerika Birleşik Devletleri vizesi sahipleri, Meksika`ya Meksika vizesi almadan seyahat edebilir.)
* Küba Vizesi (Gemide alınır, Kişi başı 50 €)

 

Detaylar

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
* Türk Hava Yolları ile direk uçuş İstanbul Havalimanı - Cancun - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıf uçak bileti
* MSC Opera gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon bazında konaklama
* Tulum`da 1 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
* Playa del Carmen`de 1 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
* Cancun`da 3 gece 4*merkezi otelde oda + kahvaltı konaklama
* Yerel asistanlık servisi
* Tüm Transferler
* Havalimanı ve liman vergileri
* Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup minimum 25 kişi olması durumunda )
* Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları,
* Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
* Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, doktor, internet v.s)

* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Geminin servis personeli bahşişleri

* Meksika Vizesi (Uyruk ne olursa olsun, geçerli bir  Amerika Birleşik Devletleri vizesi sahipleri, Meksika`ya Meksika vizesi almadan seyahat edebilir.)

Küba Vizesi (Gemide alınır, Kişi başı 50 €)

* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %18, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %18, vize reddi durumunda % 25 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)

ULAŞIM BİLGİLERİ
TK181İstanbul Havalimanı - Cancun 21.45 - 08.40
TK181 Cancun - İstanbul Havalimanı 10.10 - 06.15*

MSC DENEYİMİ
BELLA DENEYİM
- Standart kabinler.
- Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramlar.
- Akşam yemeği oturum tercihi (restoran müsaitliğine göre)
- Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe.
- Gemide her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
- Fitness salonu ve açık hava spor faaliyetleri.
Ücretli Hizmetler
- Özel güneşlenme alanına geçiş.
- Kabine kahvaltı servisi 3.5€ (Sadece servis ücretidir).
- 24 saat oda servisi.
- Özel çocuk aktiviteleri.
FANTASTICA DENEYIM (BELLA Deneyime ilave olarak)
- Superior Kabinler
- Kabine kahvaltı servisi (Continental kahvaltı - servis bedeli uygulanmaz).
- Akşam yemeği oturum önceliği.
- Fitness ve yoga derslerinde %50 indirim.
- Ücretsiz özel çocuk aktiviteleri.
- 1 adet hatıra fotoğrafı.
Ücretli Hizmetler
- Özel güneşlenme alanına geçiş.

İPTAL ŞARTLARI
Aşağıdaki iptal şartları tur hareketine kalan gün adedini ve de toplam tur bedeli üzerinde kesilecek olan ceza miktarını belirtmektedir.
Kayıt yapıldığı günden itibaren ---------- 150 gün kala %15
149 gün ---------- 120 gün % 20
119 gün ---------- 90 gün % 30
89 gün ---------- 60 gün % 50
59 gün ---------- 45 gün % 60
44 gün ---------- 30 gün % 75
29 gün ---------- 0 gün % 100
Uçak iptali havayolundan gelecek olan iptal şartlarına göre uygulanacaktır

Gemi Bilgileri
MSC Opera
MSC Opera Gemisi
Description :

İnovasyona Yolculuğun Üçüncü Gemisi

MSC Opera yenilenmeden önce gemiye binildiği an yeni keşifler vaad ediyordu şimdi yeni özellikleri ile tüm ihtiyaçları karşılamak adına herşeye sahip.

Misafirlerimizi memnut etmek adına balkonlu ve panoromik manzaralı kabinler ekledikRestaurant sayılarını ve yemek alanlarını arttırarak dünya mutfağı ile çeşitlendirdik.

Tamamen müzik ve dans dolu 319 m2 boyutunda bir alan eklendi. 

Chicco

,

LEGO

®  ve Namco gibi prestijlitaklarımızın katkısı ile çocuklar için harika oyun alanları ve suyun coşkusunu çocuklara yaşatacak Spray Park su parkını ekledik.

MSC Aurea Spa’yı büyüttük ve sizler için rahatlama imkanlarını arttırdık.

6.Kat’da ‘walk through shops’ isimli yeni alışveriş merkezi hizmete girdi.

Özel tasarım Montecarlo Casino’da heyecan, La Cabala Piyano bar’da rahatlamak, Byblos disco’da ritim, dell’Opera tiyatrosunda sanat etkinlikleri ve gençlere özel executive klüp’de sanal oyunlar geminin sunduklarından bazıları.

Bunlar size MSC Opera’nın sunduklarından bazıları. Gemide her gün ve her dakika keşfedecek yeni deneyimler bulacaksınız.

Gemi Firması : MSC Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 2004
Yolcu Sayısı : 2199
Mürettabat Sayısı : 728
Kat Sayısı : 9
Ağırlığı : 59058 ton.
Uzunluğu : 251.00 m.
Genişliği : 28.00 m.
Hızı : 21 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız