Tur Hakkında:

British HY ile Paket Program
21 Şubat 2021

San Diego(2)(ABD);Puerto Vallarta -Manzanillo -Huatulco -Puerto Chiapas (Meksika); Puerto Quetzal/Antigua (Guatemala) Corinto (Nikaragua) Cartagena (Kolombiya); Puerto Caldera/Puntarenas/San Jose (Kosta Rika); Panama Kanalı/Fuerte Amador (1)/Panama City (Panama); Grand Cayman, Cayman Adaları (Birleşik Krallık) Miami (1) (ABD)

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

5* ZAANDAM ile PANAMA KANALI, ORTA AMERİKA ve  MEKSİKA GEMİ TURU
San Diego(2)(ABD) Puerto Vallarta -Manzanillo -Huatulco -Puerto Chiapas (Meksika) Puerto Quetzal/Antigua (Guatemala) Corinto (Nikaragua) Cartagena (Kolombiya) Puerto Caldera/Puntarenas/San Jose (Kosta Rika) Panama Kanalı/Fuerte Amador (1)/Panama City (Panama) Grand Cayman, Cayman Adaları (Birleşik Krallık) Miami (1) (ABD)
21 Gece 22 Gün
21 Şubat - 14 Mart 2021

A 1.Gün
San Diego Limanı

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, British Havayolları kontuarı önünde saat 08.00’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası British Havayolları’nın BA675 no’lu seferi ile saat 10.00’da Londra Heatrow Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 11.20’de varış. Burada yapılacak aktarma sonrası British Havayolları’nın BA273 no’lu seferi ile saat 13.20’de San Diego’ya hareket. Yerel saat ile 16.30’da varışı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra San Diego gece turu. Geceleme otelimizde.

B 2.Gün
San Diego Limanı

Arzu eden misafirlerimiz için ekstra San Diego şehir turu seçeneği ile birlikte tam günün serbest olduğu bugün içerisinde San Diego’da hoşça vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

C 3.Gün
San Diego Limanı

Bugün otelimizden öğlen çıkış işlemleri ve takibinde bizleri bekleyen aracımız ile San Diego Limanı’nda demirli olan Zaandam Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00’de limandan hareket edecektir.

D 4.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

E 5.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

F 6.Gün
Puerto Vallarta - Meksika Limanı

Puerto Vallarta, Meksika'nın Jalisco eyaletinde bulunan bir şehirdir. Şehir, Bayraklar Körfezi'nin kıyısında yer almaktadır. Yüzölçümü 1,300.7 km² olan şehrin nüfusu 2010 yılı itibarı ile 255,725'tir. Puerto Vallarta, Guadalajara metropol alanının ardından Jalisco eyaletinin ikinci büyük kentsel alanıdır.

G 7.Gün
Manzanillo Limanı

Manzanillo, Meksika'nın Colima eyaletinde bulunan Manzanillo Belediyesi'nin bulunduğu şehirdir.

H 8.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

I 9.Gün
Huatulco-Mexico Limanı

Huatulco kenti Meksika'nın küçük kasabalardan oluşan  turizm bölgesidir.

J 10.Gün
Puerto Chiapas - Meksika Limanı

Chiapas Limanı (İspanyolca: Puerto Chiapas) veya Puerto Madero, Meksika eyaleti Chiapas eyaletinin güneyindeki Soconusco bölgesinin Tapachula belediyesinde Puerto de San Benito'da bir limandır.

K 11.Gün
Puerto  Quetzal Guatemala  Limanı

Guatemala Cumhuriyeti, kısaca Guatemala, Orta Amerika'da Kıstas bölgesinde bir ülkedir. Kuzeyde Meksika, doğuda Belize ve Honduras, güneyde ise El Salvador'la komşudur. Ayrıca doğuda Karayib Denizine, batıda Büyük Okyanus'a kıyısı vardır. Başkenti Guatemala'dır. 372 Havalimanı bulunmaktadır.

L 12.Gün
Corinto Limanı

M 13.Gün
Puerto Caldera Limanı

Puerto Caldera sadece bir limandan çok daha fazlası, harika bir sörf noktası ve tatilinizi görmek için eşsiz bir cazibe merkezine sahip.

N 14.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

O 15.Gün
Panama City Limanı

P 16.Gün
Panama Kanalı Limanı

Panama Kanalı, Orta Amerika'nın en güney ülkesi Panama topraklarında yer alır ve Atlas Okyanusu ile Büyük Okyanus'u birbirine bağlayan su yoludur.

Q 17.Gün
Cartagena - Kolombiya Limanı

Cartagena, Kolombiya'da şehir. 1533 yılında Pedro de Heredia tarafından kurulan Cartagena de Indias, alçak tepelerle korunan demirleme yeri sayesinde büyük bir sömürge limanı oldu. 1582 yılından itibaren her yıl Cadiz'den gelen flota bu limana uğruyordu.

R 18.Gün
George Town - Grand Cayman Limanı

Grand Cayman her Karayip gezisinin incisidir. Cayman Adalarının başkenti George Town; dünyanın en güzel kumsallarından biri olarak kabul edilen ve bir çok çeşitte su sporları yapılan Seven Mile Beach ile ünlüdür. Kıyıdaki kumluklara gelen vatozlara yem verebileceğiniz ve dokunabileceğiniz Stingray City`e şnorkelle bir ziyarette bulunabilirsiniz.

S 19.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

T 20.Gün
Miami - Florida Limanı

Gemimiz yerel saat ile 07.00`de Fort Lauderdale Limanı’na yanaşacaktır. Gemiden alınan kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Giriş işlemleri ve odanıza yerleşmenin ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Miami şehir ve sonrasında gece turu. Geceleme otelimizde.

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Halkın %66,75'i İspanyolca konuşur.

U 21.Gün
Miami - Florida Limanı

Otelden öğlen çıkış işlemlerinin ardından bizleri bekleyen aracımız ile Miami Havalimanı’na transfer.
Transfer öncesi arzu eden misafirlerimiz ekstra outlet alışveriş turuna katılabilir ya da transfer sonrası valizlerini havalimanı emanetine bırakarak check-in saatine kadar şehirde serbest zaman geçirebilir. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası British Havayolları’nın BA1500 no’lu seferi ile saat 18.05’de Londra Heatrow Havalimanı’na hareket. Geceleme uçakta.

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Halkın %66,75'i İspanyolca konuşur.

W 22.Gün

Yerel saat ile 07.45’de Londra Heatrow Havalimanı’na varış. Burada yapılacak aktarma sonrası British Havayolları’nın BA676 no’lu seferi ile saat 09.15’de İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 16.10’da varış. Turumuzun sonu.

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Halkın %66,75'i İspanyolca konuşur.

Fiyatlar

21 Şubat 2021 için kabin fiyatları

İlave Ücretler

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.
Bu program için gerekli vizeler : Amerika Vizesi  

Bahşişler kişi başı Toplam 261 Usd (gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir.)  

Üç ve Dört  kişilik kabinler gemideki müsaitlik ve güncel olan fiyatlar ile ücretlendirilmektedir.

Detaylar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
* British Havayolları ile Londra aktarmalı İstanbul-San Diego/Miami-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Gemide 18 gece 19 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
* Miami’de 1 gece, 1 sınıf otelde konaklama
* San Diego’da 2 gece, 1 Sınıf otelde konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
* Havalimanı & Liman vergileri
* Seyahat sağlık ve iptal sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti
* Yurtdışı çıkış harcı
Gemi Bilgileri
Zaandam
Zaandam Gemisi
Description :
Gemi Firması : Holland America Line Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 2000
Yolcu Sayısı : 1440
Mürettabat Sayısı : 615
Kat Sayısı : 10
Ağırlığı : 61396 ton.
Uzunluğu : 237.00 m.
Genişliği : 32.00 m.
Hızı : 23 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız