Tur Hakkında:

THY ile Paket Program 
17 Mar, 07 Nis 2020-Satışa kapalı

Zuiderdam ile Panama Kanalı Karayipler Paket Gemi Turu 

ABD - Bahamalar -  Aruba - Curacao - Kolombiya - Panama - Kosta Rika 

1 Gece  Miami Otel Konaklama 

13 GECE -  14 GÜN 

Uygun Ödeme Koşulları ile Cruise Gemi Turları Tatil Fırsatlarını Kaçırmayın!

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

Zuiderdam ile Panama Kanalı Karayipler Paket Gemi Turu 

ABD - Bahamalar -  Aruba - Curacao - Kolombiya - Panama - Kosta Rika 

1 Gece  Miami Otel Konaklama 

13 GECE -  14 GÜN 

17 Mart - 07 Nisan 2020 

Uçaklı Paket Program 

A 1.Gün
Miami - Florida Limanı

İstanbulHavalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 12.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Havayolları’nın TK78no’lu seferi ile saat 15.10’da Miami’ye hareket. Yerel saat ile 21.05’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Gecelemeotelimizde. (Dileyenler için ekstra Miami gece turu.)
NOT:Belirtilen uçuşlar 29 Ekim kalkışlı programın uçuşlarıdır. Diğer tarihli kalkışların uçuş detaylarını fiyat tablosunun altında görebilirsiniz.

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Halkın %66,75'i İspanyolca konuşur.

B 2.Gün
Fort Lauderdale - Florida Limanı

Öğleye doğru otelden çıkış işlemlerinin ardından bizleri bekleyen aracımız ile Fort Lauderdale Limanı’nda demirli olan Zuiderdam Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00’de limandan hareket edecektir.

Fort Lauderdale, ABD'de Florida eyâletinin güneydoğusundaki Broward ilinin merkezi kent. Miami'nin 45 km kuzeyinde yer alır.

C 3.Gün
Half Moon Cay - Bahamalar Limanı

Half Moon Caye, Lighthouse Reef Atoll'ün güneydoğu köşesinde bulunan Belize adası ve doğal anıtıdır.

D 4.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

E 5.Gün
Orajestad-Aruba Limanı

Oranjestad, Hollanda Krallığı'na ait olan Aruba adasının başkentidir. 2005 itibarıyla 30.000 kişilik nüfusu ile de adanın en büyük şehridir.

F 6.Gün
Willemstad - Curacao Limanı

Willemstad Hollanda'ya bağlı Kurasao adasının yerel başkentidir. Hollanda Antilleri'ne de bölgesel başkentlik yapar.

G 7.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

H 8.Gün
Cartagena - Kolombiya Limanı

Cartagena, Kolombiya'da şehir. 1533 yılında Pedro de Heredia tarafından kurulan Cartagena de Indias, alçak tepelerle korunan demirleme yeri sayesinde büyük bir sömürge limanı oldu. 1582 yılından itibaren her yıl Cadiz'den gelen flota bu limana uğruyordu.

I 9.Gün
Panama Kanalı Limanı

Panama Kanalı, Orta Amerika'nın en güney ülkesi Panama topraklarında yer alır ve Atlas Okyanusu ile Büyük Okyanus'u birbirine bağlayan su yoludur.

J 9.Gün
Colon - Cristobal - Panama Limanı

Colón, Panama'nın Karayip sahilinde bulunan bir liman şehridir. Aynı isimli Colón Eyaleti'nin başkenti olan Colón, yaklaşık 78.000 nüfusa sahiptir. Şehir Panama Kanalı'nın Atlantik girişinde yer alır.

K 10.Gün
Puerto Limon Limanı

Kosta Rika'nın günlük yaşamına ve kültürüne gerçek bir bakış atıyorsanız, Puerto Limon'dan daha iyi bir örnek bulmak zordur.

L 11.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

M 12.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

N 13.Gün
Fort Lauderdale - Florida Limanı

Gemimiz yerel saat ile 07.00`de Fort Lauderdale Limanı’na yanaşacaktır. Gemiden çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Miami Havalimanı’na transfer. Dileyen misafirlerimiz ekstra turlara katılabilir yada valizlerini havalimanı emanetine bırakarak check-in saatine kadar serbest zaman geçirebilir.Check-in ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK78 no’lu seferi ile saat 22.15’te İstanbulHavalimanı’na hareket. Geceleme uçakta.

Fort Lauderdale, ABD'de Florida eyâletinin güneydoğusundaki Broward ilinin merkezi kent. Miami'nin 45 km kuzeyinde yer alır.

O 14.Gün
Fort Lauderdale - Florida Limanı

Yerel saat ile 17.15’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Fort Lauderdale, ABD'de Florida eyâletinin güneydoğusundaki Broward ilinin merkezi kent. Miami'nin 45 km kuzeyinde yer alır.

Fiyatlar

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.  Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.
Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.
Bahşişler Gemide nakit veya kredi kartıyla ödenir. ( kişibaşı 148 $ yaklaşık 135 € dur. Anlık Kur a göre hesaplanmıştır.) 

Bu program için gerekli vizeler : Amerika  Vizesi 

Detaylar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul – Miami – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Gemide 11 gece-12 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
Miami’de birinci sınıf otelde 1 gece konaklama
Programda belirtilen tüm transferler
Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
Havalimanı & Liman vergileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
Seyahat sağlık ve iptal sigortası
Geminin servis personeli bahşişleri
Vize ücreti
Yurtdışı çıkış harcı

Uçuş Bilgileri:

29 Ekim 2019
29.10.2019 / İstanbul - Miami / TK77 / 15.10 - 21.05
10.11.2019 / Miami - İstanbul / TK78 / 22.15 - 17.15#

14 Şubat 2020
14.02.2020 / İstanbul - Miami / TK77 / 15.10 - 21.05
26.02.2020 / Miami - İstanbul / TK78 / 22.15 - 17.15#

25 Şubat 2020
25.02.2020 / İstanbul - Miami / TK77 / 15.10 - 20.05
08.03.2020 / Miami - İstanbul / TK78 / 23.15 - 17.15#

17 Mart 2020
17.03.2020 / İstanbul - Miami / TK77 / 15.10 - 21.05
29.03.2020 / Miami - İstanbul / TK78 / 20.45 - 15.05#

07 Nisan 2020
07.04.2020 / İstanbul - Miami / TK77 / 13.35 - 19.05
29.03.2020 / Miami - İstanbul / TK78 / 20.45 - 15.05#

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve HollandAmericaLine şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten yetkili acenta sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü yetkili acentaprogramın içeriğini ve hizmet içeriğini bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlardahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in
yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile
yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da yetkili acentasorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 30 iş günü bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

Gemi Bilgileri
Zuiderdam
Zuiderdam Gemisi
Description :

Holland America Zuiderdam Gemisi Özellikleri;

Holland America Zuiderdam, Holland America Cruise şirketinin 15 gemisinden biri olan 2002 yapımı gemisidir. Holland America Zuiderdam gemisinin maksimum hızı 23 knots’tur.
82305 gros tonaja sahip olup, 936 feet uzunluğunda olup 105.8 feet genişliktedir.
Toplam 1964 kişi kapasitesine sahiptir.
Toplam 4 restoran vardır.
2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır.
Gemide disko, casino, internet cafe, mağazalar ve kütüphane vardır.
Çocuklar için çocuk kulübü ve çocuk havuzu vardır.

Sizde bu kaliteli gemide yerinizi almak ve rezervasyon yaptırmak için sayfamızda ki en iyi fiyatlı kabinlerden yer ayırt edebilir veya çağrı merkezimiz üzerinden deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirisiniz.

Gemi Firması : Holland America Line Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 2000
Yolcu Sayısı : 1848
Mürettabat Sayısı : 800
Kat Sayısı :
Ağırlığı : 82000 ton.
Uzunluğu : 290.00 m.
Genişliği : 32.00 m.
Hızı : 24 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız