Msc Cruises ile İkinci Kişi %50 İndirim FırsatıMSC CRUISES 2020-2021 Kış dönemi Kampanyası ! 


31 Ağustos'a kadar,
 yapacak yeni rezervasyonlarda ikinci kişi için % 50 indirim avantajı ile bir sonraki kış seyahatini daha avantajlı alma fırsatına sahip olacaklar !

Bir sonraki MSC seyahatlerinde yaşayacak büyülü anları hayal ediniz !

Zarif gemilerimizden yaşayacak benzersiz deneyimleri kaçırmayınız : 

Lüks MSC Yacht Club'ın seçkin ayrıcalığını en iyi şekilde keşfetmelerinizi bekliyor.

Özel ada Ocean Cay MSC Marine Reserve'ün de dahil olduğu, her destinasyonda yapılan çeşitli gezilerle dünyadaki gizli hazinelerini keşfediniz

Karayipler'de güneşi batışını izlemekten, Antiller'in benzersiz doğasının keyfine varmaya, Birleşik Arap Emirlikleri'nin gizemli harikalarından,  Akdeniz'in güzelliğini keşfetmeye kadar, Akdeniz Kış ve Kuzey Avrupa da dahil, birçok heyecan verici rotalarımızı keşfedebilirsiniz. Önümüzdeki bahar seyahat dönemiyle, 2021 yazındaki bazı güzergahlarımız da dahildir.


PROMOSYONA DAHİL OLAN EN İYİ DESTİNASYONLARIMIZDAN BAZILARI !

MSC Cruises
 ile Karayipler'e seyahat. Tropik bir cennet görmek ve günlük yaşamın stresini geride bırakmak için mükemmel bir seçenek. Dünyanın en iyi plajlarında Karayip güneşine kendinizi bırakarak dinlenmeyi seçebilir veya lezzetli tropikal bir mutfağın tadına bakabilirsiniz. Merakınızı giderecek yerel kültürleri keşfedebilir veya ılık tropikal okyanusta su aktivitelerinin ve eğlencelerin tadını çıkarabilirsiniz.

MSC Cruises ile Dubai ve Abu Dhabi rotaları, su aktiviteleri seçeneklerini ve bölgenin en büyük doğa rezervine erişim imkanı sunan Sir Bani Yas adasının plaj alanlarını da içermektedir.

Kuzey Avrupa'ya seyahati, doğanın tüm ihtişamını sergilediği, gezegenin en uzak ve el değmemiş bölgelerini keşfetmek için, ilginç ve sıra dışı rotalar sunan olağanüstü bir MSC Cruises yolculuğudur.

Yaz aylarında Akdeniz gezisi, tıpkı eski denizcilerin İtalya'dan Yunan Adaları'na giderken yaptıkları gibi, bu denizin karşı karşıya olduğu ülkeleri, halkları ve bin yıllık tarihlerini ziyaret etme ve öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için 0555 992 10 50 aramanızı rica ederiz