MSC CRUİSES SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL %50'YE VARAN İNDİRİM !

DEĞERLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA VE AİLELERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ:

Gemi seyahatinde % 50'ye varan indirim!

Healthworkers_650x300.jpg
Özverili ve fedakar çalışmaları için içten 'teşekkürlerimizi' ifade etmenin bir yolu olarak  Covit 19 sağlık çalışanlarına ve ailelerine çok hak ettikleri bir tatile hazır olur olmaz sağlık çalışanları ve ailelerine özel %50'ye varan indirimli fiyatlar sunmaktan onur duyuyoruz.

Teklifimiz 30 Nisan 2021'e kadar rezerve edilebilir ve 2021'in sonuna kadar tüm MSC Cruises seferleri *için geçerlidir.

COVID 19 salgını boyunca ön saflarda yer aldılar ve hala da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.
Hepimiz için büyük fedakarlıklar yaparak, hayat kurtarmak için kendi hayatlarını riske attıkları için, onlar herkesten çok bir hediyeyi hak ediyorlar.

Sağlık çalışanlarına derin minnettarlığımızı göstermek için MSC CRUİSES Gemi turlarınına katılın, hak ettiğiniz bir tatilden yararlanın ! 

Şartlar & Koşullar

- Geçerlilik: promosyon 31.08.2020 ile 30.04.2021 tarihleri arasında yapılan tüm yeni rezervasyonlar için geçerlidir; teklif geriye dönük rezervasyonlarda birleştirilemez.
- Promosyon 31.12.2021 tarihine dek tüm programlarda geçerlidir (Dünya Turu Hariç). Geçerlilik durumu rezervasyon anındaki müsaitliğe bağlıdır.
- İndirim kabin ücreti üzerinden yansıtılır, vergiler üzerinden indirim yansıtılamaz.
- İndirimler farklı promosyonlar yada MSC Club indirimleri ile birleştirilebilir, broşür promosyonları ve gurup fiyatlandırmaları ile birleştirilemez.
- İndirimler Gelecek Seyir Kredisi (Future Cruise Credit) olan, Voucher programındaki rezervasyonlar içinde rezervasyon 30.04.2021 tarihine dek yapıldığı sürece kullanılabilir, teklif geriye dönük rezervasyonlarda birleştirilemez.
- Covid 19 Sağlık çalışanı rezervasyonda bulunmalıdır, kabinde konaklayan bir Covid 19 sağlık çalışanı yok ise indirimler yansıtılamaz. (sağlık çalışanı yakınlarında, yada 2. Kabinde konaklayan yakınlarına gibi durumlarda indirim yansıtılamaz)
- 2 yada daha fazla kabin rezervasyonu yapılması durumunda, sadece Covid 19 sağlık çalışanının konakladığı kabinde gerekli indirim yansıtılır.
- Sağlık çalışanı dilerse 1 den fazla rezervasyonda indirimi kendisi kabinde konakladığı sürece kullanabilir.
- Single konaklamalarında, gerekli single farkları yansıtılacaktır.
- Kabin iptali durumunda standart iptal koşulları geçerli olacaktır. ( rezervasyon esnasında esnek rezervasyon koşulları geçerli olabilir. Geçerlilik kuralları dikkate alınır)

İndirim Kuralları:

3 farklı indirim seviyesi geçerlidir;
- Mart 2021 tarihine dek hareketli programlarda 50% indirim
- Nisan – Mayıs 20201 tarihine dek hareketli programlarda 30% indirim
- Haziran – Aralık 2021 tarihine dek hareketli programlarda 10& indirim İndirim oranları yada geçerliliği rezervasyon esnasındaki müsaitliğe göre değişebilmektedir.

MSC CRUİSES REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN : 0555 992 10 50 veya info@cruisesinturkey.com   Bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz