MSC CRUİSES SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL %50'YE VARAN İNDİRİM !

DEĞERLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA VE AİLELERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ:

Gemi seyahatinde % 50'ye varan indirim!

Healthworkers_650x300.jpg
Özverili ve fedakar çalışmaları için içten 'teşekkürlerimizi' ifade etmenin bir yolu olarak  Covit 19 sağlık çalışanlarına ve ailelerine çok hak ettikleri bir tatile hazır olur olmaz sağlık çalışanları ve ailelerine özel %50'ye varan indirimli fiyatlar sunmaktan onur duyuyoruz.

Promosyon 14 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli olup,  30.04.2022* tarihine dek olan programlarda alınacak yeni rezervasyonlar için geçerlidir, ve tüm uygun programlarda kullanılabilinmektedir. 

Sağlık çalışanlarına "Teşekkür ederiz" indirimi kabin başınadır ve yalnızca cruise only için geçerlidir. MSC Voyagers Club indiriminin yanı sıra rezervasyon sırasında mevcut olan promosyon fiyatları ile birleştirilebilir. Gelecek Seyahat Kredisi (FCC) kuponları için, kişi sağlık çalışanı ise, yukarıda belirtilen rezervasyon süresi boyunca kuponunu kullanırken bu tekliften de yararlanabilir. İlgili teklif geriye dönük değildir **.  İndirim Gelecek Seyahat Kredisi (FCC) kuponu sahibi rezervasyonlar için geçerli olup, bu rezervasyonların 31.08.2020 - 30.06.2021 aralığında alınmış olması gerekmektedir.

Sağlık çalışanlarımıza 'Teşekkür Ederiz' özel teklifi aşağıdaki personeller için geçerlidir;

    Covid durumundan doğrudan veya dolaylı olarak etkilenen ve hastane tesislerinde çalışan tüm Doktorlar / Hemşireler / Ön hat ve arka ofis çalışanları (örn. Hastaneler / klinikler / Covid-19 merkezleri),

    Hastane hizmetleriyle ilgili diğer işler (örn.Temizlik hizmeti personeli), özel şirketlerden değil, doğrudan Hastaneler tarafından doğrudan işe alınanlar

    Aile Hekimleri,

    İtfaiyeciler ,

    Pandemi sırasında çalışan eczacılar

    Hastane tesislerinde uzmanlıkları YALNIZCA doğrudan COVID-19 hastalıkları ile ilgiliyse özel doktorlar ve tıbbi kişiler (örn. Pnömoloji konusunda uzmanlaşmış doktorlar, virologlar)

    Covid-19 acil durumu sırasında desteklerini sunan Sağlık Gönüllüleri (Ambulans, Sosyal hizmetler)

    Pandemi sırasında destek vermek için hizmete geri çağrılan emekli doktorlar

    Araştırma Laboratuvarları çalışanları, yalnızca COVID-19 testleri üzerinde çalışanlar 

Bu promosyon aşağıdaki çalışanlar için geçerli değildir;

    Hastane tesislerinde istihdam edilmeyen özel doktorlar / sağlık personelleri ve uzmanlıkları doğrudan Covid-19 ile ilgili olmayan çalışanlar (örn. Diş hekimleri, ortopedi, dermatologlar vb.)

    Hastane faaliyetleriyle ilgili ancak özel şirketler tarafından işe alınan diğer çalışanlar (özel temizlik hizmetleri şirketi, güvenlik görevlileri veya harici tedarikçiler gibi)

    Emekli sağlık personeli

    Genel tıbbi muayeneleri yapan laboratuvarlarda çalışan araştırmacılar

 

Bu promosyondan yararlanılabilmesi için, resmi hizmet kanıtının, şirket / hastane kimlik kartının bir kopyasını bize e-posta ile göndermenizi rica ederiz. Belge kanıtı gemiye binerken de getirilmelidir.

Sağlık çalışanının bu tekliften yararlanabilmesi için rezervasyonunda bulunması gerekmektedir. Rezervasyon birkaç kabinden oluşuyorsa, indirim yalnızca sağlık çalışanının bulunduğu kabine uygulanacaktır. Aynı sağlık çalışanı, rezervasyonun bir parçası olduğu sürece, bu özel tekliften birkaç rezervasyon için yararlanmaya devam edebilir.

** Rezervasyon sırasında özel koşullar belirtilmediği sürece standart şartlar ve koşullar geçerlidir (Güvenle Yolculuk programı gibi).

 

Promosyon Detayları: 

- Geçerlilik: promosyon 30.09.2021 tarihine kadar yapılan tüm yeni rezervasyonlar için geçerlidir; teklif geriye dönük rezervasyonlarda birleştirilemez. 

- Promosyon 30.04.2022 tarihine dek tüm programlarda geçerlidir (Dünya Turu Hariç). Geçerlilik durumu rezervasyon anındaki müsaitliğe bağlıdır. 

- İndirim kabin ücreti üzerinden yansıtılır, vergiler üzerinden indirim yansıtılamaz. 

- İndirimler farklı promosyonlar yada MSC Club indirimleri ile birleştirilebilir(%5). 

- MSC Voyagers Selection (5+5, 5+10, 5+15 gibi..) ile ve broşür promosyonları ve grup fiyatlandırmaları ile birleştirilemez.

- İndirimler Gelecek Seyahat Kredisi (Future Cruise Credit) olan, Voucher programındaki rezervasyonlar içinde rezervasyon 30.06.2021 tarihine dek yapıldığı sürece kullanılabilir, teklif geriye dönük rezervasyonlarda birleştirilemez. İndirim Gelecek Seyahat Kredisi (FCC) kuponu sahibi rezervasyonlar için geçerli olup, bu rezervasyonların 31.08.2020 - 30.06.2021 aralığında alınmış olması gerekmektedir.

- Sağlık çalışanı rezervasyonda bulunmalıdır, kabinde konaklayan bir sağlık çalışanı yok ise indirimler yansıtılamaz. (sağlık çalışanı yakınlarında, yada 2. Kabinde konaklayan yakınlarına gibi durumlarda indirim yansıtılamaz) 

- 2 yada daha fazla kabin rezervasyonu yapılması durumunda, sadece sağlık çalışanının konakladığı kabinde gerekli indirim yansıtılır

- Sağlık çalışanı dilerse 1 den fazla rezervasyonda indirimi kendisi kabinde konakladığı sürece kullanabilir. 

- Single konaklamalarında, gerekli single farkları yansıtılacaktır. 

- Kabin iptali durumunda standart iptal koşulları geçerli olacaktır. ( rezervasyon esnasında esnek rezervasyon koşulları geçerli olabilir. Geçerlilik kuralları dikkate alınır) 

 

MSC CRUİSES REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN : 0555 992 10 50 (51) veya info@cruisesinturkey.com   Bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz