Tur Hakkında:

THY ile Paket Program
26 Nisan 2020 - Satışa kapalı

MSC Splendida gemisi ile İngiltere-İrlanda-İskoçya Paket Gemi Turu
Türk Hava Yolları 11 gece 12 gün

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
Rotalar & Limanlar

Msc Splendida ile Kraliyet Şehirleri Paket Gemi Turu
İngiltere-İrlanda-İskoçya
Türk Hava Yolları PK
11 gece 12 gün
26 Nisan 2020

A 1.Gün
Kiel Limanı

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, kontuarı önünde 05.30 da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 07.30 da Türk Hava Yolları’nın TK 1661 nolu seferi ile Hamburg’a  hareket. Yerel saat ile 09.45 de Hamburg’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Kiel limanındaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 18.00 itibari ile limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Kiel, Almanya`nın kuzey kesiminde bir kent. Kiel Kanalı nın doğu ucunda, Baltık Denizindeki Kiel Fiyordunun (Kieler Förde) her iki yakasında toprakları olan bir liman kentidir. Kiel Kanalı`nın 1895`te açılmış olan havuzları dışında kentte çok gelişmiş bir ticari liman ve yat tesisleri bulunur. Kentin doğu ve batı kıyıları arasında ulaşım sağlayan feribotlar, çevredeki balıkçı köyleri ile sayfiyelere de sefer yapar. Gemi ve makine yapımı başlıca sanayi kollarıdır.

B 2.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

C 3.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

D 4.Gün
Ringaskiddy Limanı

Ringaskiddy, İrlanda'da bir köydür. Cork Limanı'nın batı tarafında, Cobh'ın güneyinde Cork şehrine 15 kilometre uzaklıktadır. Köy, Fransa'ya yolcu feribot seferlerinin yapıldığı bir limandır.

E 5.Gün
Dublin - İrlanda Limanı

Sabah saat 08.00’de  Dublin’e varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. İrlanda`nın başkenti olan ve Vikinglerin kurduğu bu kentte keşfedilecek 1000 yıllık bir tarih mevcuttur. Bu 21.yy kenti, İrlanda’nın ekonomik mucizesinin de sürükleyici bir gücüdür. St. Patrick Cathedral`i,  İrlanda Milli Müzesi ve Guinness Müzesi görülmesi gereken yerler arasındadır. Dublin`in sımsıcak atmosferinde; Grafton Street`teki mağazaların vitrinlerine bir göz atılabilir. Temple Bar publarında en yeni rock orkestralarına kulak kabartırken Guinness biranızı yudumlayabilirsiniz. Gemimizin hareketi saat 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Dublin İrlanda’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri. Ülkenin doğu kıyısının ortasında, Liffey Nehri'nin ağzında, Dublin Kontluğu'nun merkezinde yer almaktadır. Viking yerleşimlerinin merkezi olarak kurulan şehir, Orta Çağ’dan beri İrlanda’nın başkentidir.

F 6.Gün
Belfast - İngiltere Limanı

Sabah saat 08.00 da  Belfast’a varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Endüstri devriminden sonra gelişen Kuzey İrlanda’nın Başkenti Belfast, Lagan Nehri’nin yanına kurulmuştur. Dilerseniz “Devlerin Yolu” adı verilen ve Unesco’nun Dünya Mirasları listesinde bulunan muhteşem doğa oluşumlarını gezebilirsiniz Gemimizin hareketi saat 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Bu heyecanlı ve hızlı şehir keyifle yürüyebileceğiniz bir alan üzerinde inanılmaz manzaralı lokantalara, aktif sanat olaylarına, gezip alışveriş yapabileceğiniz dükkanlara sahiptir. Belfast ayrıca heykeller ile süslenmiş Victorian ve Edwardian tarzdaki binları ile ünlüdür.

G 7.Gün
Greenock - İngiltere Limanı

Greenock, batı merkezi Ovaları bulunan Renfrewshire tarihi ilçe içinde eski bir kasaba. Greenock iklimi yazları nispeten ılıman kışlar ise soğuk geçer. Mclean Müzesi, James Watt ve Antik Mısır eserleri müzesi bulunur.

H 8.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

I 9.Gün
Kirkwall - İngiltere Limanı

Sabah saat 08.00’de  Kirkwall’a varış. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Kirkwall, Northern Isles`in ana şehri ve anakara İskoçya`nın kuzeyinde bir takımada olan Orkney`in başkentidir. Kirkwall ismi, daha sonra Kirkvoe, Kirkwaa ve Kirkwall olarak değiştirilen Norse Kirkjuvagr isminden gelmektedir . Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareketi saat 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

Orkney adlarındaki en büyük şehir olmakla beraber Kirkwall birçok açıdan Orkney`nin merkezidir. Hemen hemen doğu ve batı arasındaki tüm yollar bu güzel kasabadan geçer. Kirkwall ayrıca adalar arası feribot seferini sağlayan limandır. Güzel manzarası, tarihi ve ortaçağa ait mimarisi ile İskoçya`nın en iyi korunmuş şehridir. Machbet`in ününün yayıldığı Cowdor Kalesi`ni ziyaret etmeden geçmemelisiniz.

J 10.Gün
Invergordon - İngiltere Limanı

Loch Ness gölüyle şehrinde doğa ile baş başa kalabilirisiniz. El değmemiş doğası ve yemyeşil bitki örtüsünün egemen olduğu, her tarafı ormanlarla kaplı bu şehirde, İngilizlerin ünlü yazarı Shakespeare de eserlerinden Macbeth’i burada bulunan Inverness kalesinden esinlenerek yazmıştır. Eski şehir ve hatıra eşyaları alabileceğiniz küçük dükkânlar muhakkak görülmelidir.

K 11.Gün
Denizde Limanı

Gemi içindeki aktivitelerden yararlanma zamanı.

L 12.Gün
Kiel Limanı

Sabah saat 08.00’da Kiel’e varış. Kahvaltımızın ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip gemiden ayrılıyoruz ve Hamburg  havaalanına gitmek isteyen misafirlerimize transfer sağlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile de rehberimiz ekstra Hamburg turu gerçekleştirip havaalanına geçiş sağlıyor. Check in ve pasaport işlemlerinden sonra TK 1664 sefer sayılı Türk Hava Yolları uçağı ile saat 18.40 da İstanbul`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22.50 de İstanbul`a varış. Turumuzun sonu

Kiel, Almanya`nın kuzey kesiminde bir kent. Kiel Kanalı nın doğu ucunda, Baltık Denizindeki Kiel Fiyordunun (Kieler Förde) her iki yakasında toprakları olan bir liman kentidir. Kiel Kanalı`nın 1895`te açılmış olan havuzları dışında kentte çok gelişmiş bir ticari liman ve yat tesisleri bulunur. Kentin doğu ve batı kıyıları arasında ulaşım sağlayan feribotlar, çevredeki balıkçı köyleri ile sayfiyelere de sefer yapar. Gemi ve makine yapımı başlıca sanayi kollarıdır.

Fiyatlar
İlave Ücretler
Bahşiş110 €

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

Bu program için gerekli vize : Çok girişli Schengen ve İngiltere 

Detaylar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
*Türk Havayolları ile İstanbul – Hamburg - İstanbul arası ekonomi sınıf uçuş
*Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
*Havaalanı ve Liman Vergileri
*MSC Splendida gemisinde 11 gece 12 gün tam pansiyon konaklama.
*Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (min. 25 kişi itibari ile)
*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri,
*Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
* Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Günlük kişi başı gemi servis ücreti (bahşişler)
* Alkollü ve alkolsüz bütün içecekler
* Rehberiniz veya gemi tarafından düzenlenen ekstra kara turları
* Güzellik merkezi ve SPA alanı
* Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, doktor, vb.)
* Vize bedeli (Umuma Mahsus ve Yeşil Pasaportlar - İngiltere vizesi gerekmektedir. Umuma mahsus pasaportlar çok girişli shengen vizesi gerekmektedir.)
* Yurt dışı çıkış harcı
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ(Türk vatandaşları için geçerlidir-70 Yaş ve üzeri % 100 surprim uygulanır) Tam kapsamlı Seyahat Güvence Paketi UNICO SİGORTA A.Ş tarafından sağlanmaktadır ve seyahat güvence paketi kapsamına giren tazminat ödemeleri de aynı firma tarafından yapılmaktadır. Sigortalı tarafından Mücbir sebeplerle Seyahat iptali talep edilirse tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) oranı % 15 ‘dir.
Seyahat Güvence Paketi Plus Sigortalısı , zorunlu/mücbir sebepler hariç ( herhangi bir sebep belirtmeksizin) seyahatini iptal etmek isterse muafiyet oranı ise % 30’dur.

UÇUŞ BİLGİLERİ:
TK 1661 İstanbul - Hamburg 07.30 - 09.45
TK 1664 Hamburg - İstanbul 18.40 - 22.50

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt yapıldığı günden itibaren 
Seyahat tarihine 121 gün ve daha fazla kalan sürede iptallerde    : Kişi başı 100€
Seyahat tarihine 120 gün – 60 gün kalan sürede iptallerde          : % 25
Seyahat tarihine 59 gün – 30 gün kalan sürede iptallerde            : % 50
Seyahat tarihine 29 gün ve daha az kala iptallerde                     : % 100 ceza uygulanır
Uçak iptali havayolundan gelecek olan iptal şartlarına göre uygulanacaktır.

Gemi Bilgileri
MSC Splendida
MSC Splendida Gemisi
Description :

Muhteşem bir stil ile rüyayı yaşayın

Ekolojik gemi Splendida ile iki şahaseri yaşayın, her gün farklı bir harika destinasyona ulaşmak ve her akşam bir başka harika destinasyonu yaşamak.

Tasarım barlarda canlı müzik, sıradışı çeşitlilikte temalı barlar, otantik Akdeniz lezzetlerinin tatları ve baharatlı lezzetleri tadabileceğiniz Meksika restaurantı. Dünya çapında şovların sahne aldığı The Strand Theatre, kazandıran Royal Palm Casino veya geç saatlere kadar Club 33 diskoda eğlence.

Dört yüzme havuzu, koşu parkuru, squash kortu ve ultra modern spsalonunda terinizi atın.

Spordan sonra egzotik MSC Aurea Spa’da şımartan Bali masajı, gelişmiş bakım programları, Türk hamamı, sauna, ufak havuzlar ve solaryum ile rahatlayın.

Kat 18’de yetişkinlere özel güneş banyosu, kişiye özel spa servisleri ve bar içecekleri, meyve ikramları, çocuklar ve gençler için çeşitli aktiviteler ve kendi kulüpleri.MSC Yatch Club’ın 71 farklı suitinin yanısıra özel resepsiyon, 24 saat uşak servisi, özel Top Sail Lounge, havuz katı ve barı sizi bekliyor.

Daha fazlasını MSC Splendida ile keşfederken yeni rotaların heyecanını yaşayın.

Gemi Firması : MSC Cruises
Menşei : , ,
Para Birimi :
Yapım Yılı: 2009
Yolcu Sayısı : 4100
Mürettabat Sayısı : 1370
Kat Sayısı : 13
Ağırlığı : 135500 ton.
Uzunluğu : 333.00 m.
Genişliği : 38.00 m.
Hızı : 23 Km/h
Gemi Detaylı Bilgisi İçin Tıklayınız