Bu Ödülün Sahibi SİZ Olabilirsiniz !

1 KİŞİYE 1 ADET ÇİFT KİŞİLİK KABİN HEDİYE !

Kazanan Talihli
5* Msc Divina ile Akdeniz Mini Gemi Turu (Only Cruise) ödülünün sahibi olacaktır.

Katılım için www.cruisesinturkey.com websitemizde Gemi Turları kategorisindeki ipucunu takip ediniz ve ulaştığınız şifreyi sosyal medya hesaplarımızda, yorumda 3 arkadaşınızı etiketleyerek paylaşınız.


MSC Divina Gemisi ile 02 - 05 Kasım 2019 Cenova başlangıç ve bitişli 3 Gece 4 Gün Gemi Turu  


Program detayları

Gün Tarih Liman Varış Kalkış
Cumartesi 02/11/2019 Genoa, Italy - 17:00
Pazar 03/11/2019 Barcelona, Spain 13:00 21:00
Pazartresi 04/11/2019 Marseille, France 09:00 19:00
Salı 05/11/2019 Genoa, Italy 09:00 -
 

DAHİL OLAN HİZMETLER

İç Bella kategori çift kişilik kabinde 3 gece tam pansiyon konaklama 
Liman vergileri
Düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
Fitness
 
DAHİL OLMAYAN - EKSTRA HİZMETLER 
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti ve Havalimanı vergileri
Havaalanı – liman – havaalanı transferleri
Türkçe Rehberlik hizmeti
Otel konaklaması
Gemi servis ücreti ( bahşişler- günlük 10 € gemide ödenmektedir )
Seyahat iptal sigortası  
Sağlık hizmetleri
Kara turları
Gemideki ücretsiz sunulan su, kahve ve çay dışındaki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
Vize bedeli (Bu program için Çok girişli Schengen vizesi gereklidir)
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
 
GEMİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 
 
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

* Yarışmayı kazanan misafirlerin en az 6 ay geçerliliği olan pasaportları ve seyahat süresini kapsayan Schengen vizeleri olması gereklidir.

*Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmayı kazanan kişi 19 EKIM 2019 günü açıklanacaktır.

*Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.

* Yarışmaya katılmak için Cruises in Turkey'nin Intagram, Facebook, Twitter resmi sayfasını takip etmenizi rica ederiz. Tüm duyurular ve kazanan talihli bu kanallardan açıklanacaktır. 

* Yarışma talihlisinin farklı bir gemi turunu seçme yada kazandığı turun tarihini değiştirme hakkı bulunmamaktadır.

* 18 yaşından küçük olan kişiler bu yarışmaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Cruises in Turkey 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz. Ödülü alabilmesi için katılımcının 18 yaşının üstünde olduğunu gösteren kimlik ibrazı zorunludur. 

* Katılımcının ödül kazanabilmesi için sadece kendisine ait kullanıcı profilinden paylaşımda bulunması şarttır.

* Her kullanıcının bir katılım hakkı bulunmaktadır.

* Ödülü kazanan katılımcının bilgileri Cruises in Turkey sosyal medya hesaplarında, Intagram, Facebook, Twitter  sayfasında açıklanacaktır. 

* Ödülü kazanan kişinin ismi açıklandıktan sonra en geç 3 gün içerisinde Cruises in Turkey ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkı, yedek kişiye devredilmiş olur. 

* Kazanılan ödül başkasına devredilemez, tarihi ertelenemez, isim değişikliği yapılamaz, ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

* Gerekir ise kampanya bitiş tarihi uzatılabilir, uzatılması halinde yeni tarih, kampanya bitmeden önce Cruises in Turkey sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. 

* Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için Cruises in Turkey sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerekliliğini kabul ederler.

* Cruises in Turkey bahsi geçen yarışmanın, kullanım koşullarını kullanıcılarına önceden bildirmeden değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

* Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

* Yarışma sonunda kazananların isimleri, Cruises in Turkey tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir. Kazananların, yarışmaya katılmak suretiyle söz konusu verilerin Cruises in Turkey tarafından kullanılmasına muvafakat ettiği kabul edilir.

*  Cruises in Turkey çalışanları, yarışmanın hazırlanmasını sağlayan web tasarımcıları, reklamcılar, Cruises in Turkey için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

* Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

* Herhangi bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik küfür, hakaret ve rencide etmeye yönelik fotoğraflar/yorumlar Cruises in Turkey sosyal medya sayfalarından kaldırılacaktır.

* Bu kampanyaya katılan katılımcılar, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, ahlaka ve adaba aykırı, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici bir teşebbüste bulunmayacağını kabul ve taahhüt ettiğini belirtmektedir. Cruises in Turkey aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

* Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.