MSC CRUISE and FLY PAKET SEÇENEKLERİMİ KEŞFEDİN

MSC CRUISE and FLY PAKET SEÇENEKLERİMİ KEŞFEDİN

FLY & MSC CRUISE: GEMİ SEYAHATİNİN YEPYENİ ve EN KOLAY YOLU

Fly & MSC Cruise paket seçeneklerimiz dünyayı müşterilerinizin kapısına getirir ve gönül rahatlığıyla seyahat etmelerini sağlar. İsteklerine uyacak şekilde özel olarak hazırlanan paketlerimiz, seyahat baskısını ortadan kaldırmak için daha da ileri gidiyor.

Deneyimimiz, uzmanlığımız ve küresel erişimimiz sayesinde gemiye gidiş ve eve dönüş yolculuğu zahmetsiz ve endişesizdir. Kolay rezervasyondan uygun uçuş tarifeleri bulmaya ve sorunsuz transferlerden uzman seyahat desteğine kadar, müşterilerinizin gemi seyahati tatilinin en iyi şekilde başlamasını ve bitmesini sağlamaya kararlıyız.

Uçuş ve Gemi Seyahati Paketlerimiz Garantisi

*Gemiye biniş ve gemiden inişle uyumlu uygun uçuş programları
*Güvenilir havayolu ortaklarımızın rahatlığı ve kalitesi
*Havaalanından gemiye ve gemiden havalalanına ve doğrudan shuttle bus transferler
*Bagaj kurtarma

Uçuş rezervasyonunuzu MSC Cruises ile yaptığınızda, tercih edebileceğiniz uçuşların saatlerinde esneklik sağlanır ve seyahatinize göre, sizin için en uygun olan uçuşu seçebilirsiniz. Tur programına göre, en son izin verilen varış saatlerini ve en erken kalkış saatlerini hesaba katacağımız için, uçuş alternatiflerinde yalnızca sizin için en uygun olanları size sunarız. MSC Cruises sisteminden rezervasyonu yapılan uçuşlarda yaşanması olası olumsuz durumlarda, uçuş ertelemelerine veya iptallere bakılmaksızın geminize varacağınızı garanti ederiz. Biletinizi kestirdiğinizde, varışınızdaki havalimanı-deniz limanı transferiniz, dönüşünüzdeki deniz limanı-havalimanı shuttle transferiniz organize edilmiş olur. (*Transfer hizmeti belirtilen şehirde mevcut olduğu sürece)
*Uçuşlar sadece Ekonomi sınıfta mevcuttur.

**Anlık olarak Gidiş & Dönüş uçuşlar sistemde kontrol edilmesi lazım


Hava Limanı Kodu

Hava Limanı

Bölge

YAZ 2024

MIA*

Miami Uluslararası Havaalanı

Karayipler

JFK*

John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı

Karayipler

CPH

Kopenhag Havalimanı

Kuzey Avrupa

HAM

Hamburg Havalimanı

Kuzey Avrupa

VCE

Venedik Marco Polo Havalimanı

Akdeniz

MRS

Marseille Provence Havaalanı

Akdeniz

BCN

Barcelona Uluslararası Havalimanı

Akdeniz

FCO

Fiumicino – Leonardo da Vinci Havalimanı

Akdeniz

ATH

Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı

Akdeniz

MXP

Milano-Malpensa Havalimanı

Akdeniz


*JFK ve MIA için sadece dönüş için shuttle transfer hizmeti bulunmaktadır. 


Önemli Notlar

*Belirtilen Miami MIA havaaalanlarından gemiye shuttle transfer hizmeti verilememektedir. Bu nedenle ile transfer uçuş rezervasyonuna dahil değildir. Bu şehirler için özel transferler gerekmektedir,  ek ücrete tabi olmak üzere sağlanabilmektedir:

Rezervasyon için 

*Misafir isim, soyisim ve doğum tarihi bilgilerinin opsiyon aşamasında DOĞRU olarak girilmesinin ZORUNLU olduğunu ÖNEMLE hatırlatmak isteriz. Bilgiler doğru girilmediği takdirde, opsiyonun yeniden alınması gerekecektir. Bilgilerin uyuşmaması halinde oluşacak fiyat farkı yolcuya yansıtılacaktır. 

*Kabin opsiyon süresi ne olursa olsun, uçak opsiyon süresi maksimum 24 saattir. Bu sebeple uzun alınan opsiyon sürelerinde eklenen uçuş fiyatları geçersiz kılınabilir ve tekrardan opsiyon alınması gerekebilir.MSC CRUİSES GEMİ TURLARI ALTERNATİF PROGRAMLAR İÇİN LÜTFEN LİNKİ ZİYARET EDİNİZ  : https://www.cruisesinturkey.com/gemi-sirketleri/msc-cruises.html  


MSC CRUİSES REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN : 0555 992 10 50 - 51 veya info@cruisesinturkey.com  
Bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz